Jump to content

fomicz

Members
 • Posts

  81
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

fomicz's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Niestety, nie da rady taki rodzaj pracy, że planuję z wyprzedzeniem w ciemno i zmiana terminu nie jest możliwa
 2. Kurcze mam zaplanowany wyjazd jeden tydzień wcześniej. Nie ma jakichś ofert 13-20.03??
 3. W komunikatach włoski jest info o wzroście wykrytych osób, ale wszystkie są z tych samych regionów. Nie zamykają kolejnych miast. W Livinio powszechnie obowiązuje oficjalne stanowisko  
 4. Alpen Village Hotel 29.02-7.03.2020 Pobyt dla 4 osób w 2 pokojach (pokoje 3 osobowe) z wyżywieniem HB. Ze względu na zmianę planów odstąpię w/w pobyt. Cena 10000 PLN za całość. Oferta ważna do 13 stycznia!
 5. Czy ktoś ma jakieś informacje na temat kiedy ruszą trasy na Kasprowym?
 6. 8-14 lutego: kolejny raz (chyba 6.) w Madonnie. 4 z 6 dni bardzo ładne. Śniegu 250-300 cm, więc jak ktoś wybiera się w marcu to myślę, że i do końca marca pojeździ. Trasy generalnie przygotowane dobrze i bardzo dobrze (poza jednym dniem, gdy w nocy padał śnieg). Bardzo mało ludzi, chociaż jednego poranka (trochę późno dotarłem pod wyciąg) podczas przejazdu z Folgaridy na Madonne odstałem trochę i trasa nr 10 wyglądała jakby nie była ratrakowan przez tydzień.   Od tego roku zrobiono wspólną numerację wyciągów i tras dla Folgaridy-Marillevy, Madonny i Pinzolo.
 7. Moim zdaniem sama Sellaronda też nie jest warta żadnych zachwytów. Pojechać sobie na nartach do innego ośrodka, ba nawet 2 czy 3- ok ale jechać w koło, żeby tylko to zaliczyć- nie ma większego sensu.
 8. Największy mozliwy przejazd na nartach + kolejka linowa to ośrodki Folgarida-Marilleva<>Madonna<>Pinzolo. Do Passo Tonnale samochodem lub skibusem.
 9. Jeżeli tylko dopasują wzornictwo i kolorystykę do aktyalnych trendów to pewnie kiedyś się zdecyduję na JMP. W wyprzedaży dostałem Rossignole z membraną 20 za 900 zł więc tym razem znowu odpadli . Dla bardzo drogich firmówek alternatywą są często tańsze kurtki firm produkujących sprzęt narciarski.
 10. Dziękuję za info Przeliczyłem jednak, że gdyby znajoma wjechała codziennie na Groste a tam zjechała tylko 4-5 razy dziennie, to wyszło by 1800-200 puktów, czyli trzeba 3 karnetów punktowych (240€) co przekracza cenę karnetu czasowego. Opcją jest karnet na snowpark (Ursus snowpark Madonna di Campiglio skipass prices):  30x6=180€ (This skipass allows unlimited use of the cable car 1° and 2° line and the chairlift Grostè Express).
 11. Kolejny raz wybieram sie w rejon Madonny ale mam nietypowe pytanie. Nigdy nie zwracałem uwagi na to czy są tam jakieś karnety punktowe? Tym razem jedzie z nami osoba, która nie jeździ dużo i szukam opcji 'potanienia' karnetu
 12. Chodziło mi o same połączenia w ramach tych ośrodkami: z Folgaridy dostajesz się na nartach do Madonny w ciągu 30-40 minut. Podobnie w drugą stronę. Do Pinzolo trochę dłużej, bo kolejka jest dość wolna. Kronplatz też rozważam, chyba w przyszłym roku ale ma opinię raczej łatwego ośrodka, podobnie jak Alta Bagia. Sama Sella: moim zdaniem cały dzień jedziesz, żeby tylko zdążyć objechać... mało radości z jazdy. Pozza nie zajrzałem tam. Alpe Cermis - mi osobiście nie pasowała. Latemar: super. Alpe Lusia super dla każdego coś miłego. Użytkownik fomicz edytował ten post 20 wrzesień 2013 - 08:12
 13. Sella Ronda to szerokie pojęcie. Masz tam kilka mniejszych i większych stacji narciarskich. W mojej opinii Val Gardena i Val di Fassa fajne, chociaż brakuje mi w nich takiego połączenia jak jest w Folgarida-Madonna-Pinzolo W tym roku Alta Bagia, zobaczymy...
×
×
 • Create New...