Jump to content

fomicz

Members
 • Posts

  83
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

fomicz's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Ale karnety 6 dniowe mają przecież 2 dni na całą dolinę (6 Days Cervinia-Valtournenche+VdA): "This ticket allows you to ski for 6 full days (initial day of reference when purchasing) on the slopes of Cervinia and Valtournenche or 1-2 days in another resort in Valle d'Aosta." Mam pytanko, czy na Plateau Rosa (Testa Gira) można wjeżdżać bez ograniczeń wyłącznie na karnecie "włoskim"?
 2. Niestety, nie da rady taki rodzaj pracy, że planuję z wyprzedzeniem w ciemno i zmiana terminu nie jest możliwa
 3. Kurcze mam zaplanowany wyjazd jeden tydzień wcześniej. Nie ma jakichś ofert 13-20.03??
 4. W komunikatach włoski jest info o wzroście wykrytych osób, ale wszystkie są z tych samych regionów. Nie zamykają kolejnych miast. W Livinio powszechnie obowiązuje oficjalne stanowisko  
 5. Alpen Village Hotel 29.02-7.03.2020 Pobyt dla 4 osób w 2 pokojach (pokoje 3 osobowe) z wyżywieniem HB. Ze względu na zmianę planów odstąpię w/w pobyt. Cena 10000 PLN za całość. Oferta ważna do 13 stycznia!
 6. Czy ktoś ma jakieś informacje na temat kiedy ruszą trasy na Kasprowym?
 7. 8-14 lutego: kolejny raz (chyba 6.) w Madonnie. 4 z 6 dni bardzo ładne. Śniegu 250-300 cm, więc jak ktoś wybiera się w marcu to myślę, że i do końca marca pojeździ. Trasy generalnie przygotowane dobrze i bardzo dobrze (poza jednym dniem, gdy w nocy padał śnieg). Bardzo mało ludzi, chociaż jednego poranka (trochę późno dotarłem pod wyciąg) podczas przejazdu z Folgaridy na Madonne odstałem trochę i trasa nr 10 wyglądała jakby nie była ratrakowan przez tydzień.   Od tego roku zrobiono wspólną numerację wyciągów i tras dla Folgaridy-Marillevy, Madonny i Pinzolo.
 8. Moim zdaniem sama Sellaronda też nie jest warta żadnych zachwytów. Pojechać sobie na nartach do innego ośrodka, ba nawet 2 czy 3- ok ale jechać w koło, żeby tylko to zaliczyć- nie ma większego sensu.
 9. Największy mozliwy przejazd na nartach + kolejka linowa to ośrodki Folgarida-Marilleva<>Madonna<>Pinzolo. Do Passo Tonnale samochodem lub skibusem.
 10. Jeżeli tylko dopasują wzornictwo i kolorystykę do aktyalnych trendów to pewnie kiedyś się zdecyduję na JMP. W wyprzedaży dostałem Rossignole z membraną 20 za 900 zł więc tym razem znowu odpadli . Dla bardzo drogich firmówek alternatywą są często tańsze kurtki firm produkujących sprzęt narciarski.
 11. Dziękuję za info Przeliczyłem jednak, że gdyby znajoma wjechała codziennie na Groste a tam zjechała tylko 4-5 razy dziennie, to wyszło by 1800-200 puktów, czyli trzeba 3 karnetów punktowych (240€) co przekracza cenę karnetu czasowego. Opcją jest karnet na snowpark (Ursus snowpark Madonna di Campiglio skipass prices):  30x6=180€ (This skipass allows unlimited use of the cable car 1° and 2° line and the chairlift Grostè Express).
 12. Kolejny raz wybieram sie w rejon Madonny ale mam nietypowe pytanie. Nigdy nie zwracałem uwagi na to czy są tam jakieś karnety punktowe? Tym razem jedzie z nami osoba, która nie jeździ dużo i szukam opcji 'potanienia' karnetu
×
×
 • Create New...