Skocz do zawartości

Czechy - Zacler - Prkenny Dul


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodane grafiki

Dzisiejsze przemiłe obserwacje 

 

Zacler trzyma formę, było dziś tak, jak być powinno.. :)

Piesio na wycieraczce, przy chatce też ten sam i w formie  ;)

 

Nawet Holendrzy byli, a rodacy częstowali gorzką.. czekoladą. Honzo mały, duży się uśmiechał i wszysto grało.

 

pozdrawiam ;)

Załączone miniatury

  • DSC00159.JPG
  • DSC00160.JPG
  • DSC00161.JPG
  • DSC00164.JPG
  • DSC00165.JPG
  • DSC00166.JPG
  • DSC00170.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć.

 

Może wybiera się ktoś jutro na szybki rekonesans, zapraszamy. Będę z dwoma przesympatycznymi zawodniczkami Skiforum ;)

 

Czas odświeżyć górę, nie jeździłem tam prawie dwa lata.. nie mogę się doczekać, warunki wydają się idealne.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rekonensans przełożony, ponieważ wtedy nadeszła spora odwilż i mróz, a na ulicach gołoledź.

 

Byłam z zebrkaa wczoraj. Warunki fajne, ludzi niedużo można było się swobodnie wyjeździć. Wszyscy zmieścili się na darmowym parkingu pod samym stokiem. Chyba dobudowali jakąś knajpę, byłam tam jakieś 3 lata temu i nie było chyba wtedy tyle zabudowy. Postawili też apartamentowiec pod samym stokiem, jak ktoś ma trochę wolnej gotówki, to jeszcze można kupić jakieś M-...

Pierwszy raz jechałam tam talerzykiem, ale torpeda!

Czarna wzdłuż orczyka nie ratrakowana, nikt tamtędy nie jeździł.

 

Od wczoraj najważniejszym elementem każdego ośrodka narciarskiego stała się dla mnie liczna obecność ławeczek, krzeseł, czy leżaków. Tam nie ma nic. Ani kawałka ławki (nie licząc tych należących do knajpek). Wygodne siedzisko znalazłam sobie sama, pod płotkiem koło bramek, na usypanej górce śniegu.

 

Nic się względem stoku nie zmieniło, od mojej poprzedniej wizyty. Góra płaska i szeroka, niebieska, dół bardzo fajny, przez lasek, czerwony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekonensans przełożony, ponieważ wtedy nadeszła spora odwilż i mróz, a na ulicach gołoledź.

 

Byłam z zebrkaa wczoraj. Warunki fajne, ludzi niedużo można było się swobodnie wyjeździć. Wszyscy zmieścili się na darmowym parkingu pod samym stokiem. Chyba dobudowali jakąś knajpę, byłam tam jakieś 3 lata temu i nie było chyba wtedy tyle zabudowy. Postawili też apartamentowiec pod samym stokiem, jak ktoś ma trochę wolnej gotówki, to jeszcze można kupić jakieś M-...

Pierwszy raz jechałam tam talerzykiem, ale torpeda!

Czarna wzdłuż orczyka nie ratrakowana, nikt tamtędy nie jeździł.

 

Od wczoraj najważniejszym elementem każdego ośrodka narciarskiego stała się dla mnie liczna obecność ławeczek, krzeseł, czy leżaków. Tam nie ma nic. Ani kawałka ławki (nie licząc tych należących do knajpek). Wygodne siedzisko znalazłam sobie sama, pod płotkiem koło bramek, na usypanej górce śniegu.

 

Nic się względem stoku nie zmieniło, od mojej poprzedniej wizyty. Góra płaska i szeroka, niebieska, dół bardzo fajny, przez lasek, czerwony.

 

Często przysiadałem się przy knajpianej balustradzie, do miejscowego rezydenta - ogromnego wilczura, który tylko z daleka wyglądał groźnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...