Jump to content

B4ME

Members
 • Posts

  276
 • Joined

 • Last visited

B4ME's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Z racji iż rozmawiałem z kilkoma osoba który były by chętnie na w/w wypad a są obecnie na wyjazdach zagranicznych. Proponowałbym wstępnie termin 27-28 styczeń w miejscu mala upa. Wszytko oczywiście będzie uwarunkowane od pogody. Zainteresowanych tych co znali Jurka oraz tych którzy nie znali również zapraszam serdecznie. Chyba fajnie jakby się ktoś wpisał poniżej.   1. B4ME 2........... 3........... ....... ......
 2. Zostaje zatem mala upa, parkuje sie w Polsce, jezdzi w Czechach
 3. Ekipa sie zbiera powoli , czas ustalic miejsce i date. Mala upa jak najbardziej na TAK, ja rowniez jeździłem tam z Jurkiem nie raz!
 4. Przeglądałem ostatnio posty napisane przez Jurka i tak mnie ogarnęła pewna nostalgia trochę.... Może byśmy zrobili jakąś wspólna jazdę Ci którzy go znali na jakimś stoku na którym często bywał? Np zalcerz w cz? Co Wy na to ? 
 5. Marek jak termin memoriału przypadnie po 15 marca to przyjade nawet jak zdrowie nie pozwoli to bede tylko oglądał
 6. 14-15 to ja jestem w pięknej słonecznej Italii  
 7. Fredo jakbys byl na tym albo na poprzednim memoriale to bys wiedzial kto jest kto
 8. Jahu pisaliśmy w tym samym czasie czy jak ? 
 9.   Tak ? A ja sobie dam sobie dwie ręce obciąć że gdybyś podniósł wew. nogę w tej sytuacji :        To byś pacnął na śnieg   Potrenuj to :     Uważam że pomoże    Celowo nie wklejam javelina ponieważ jestem świecie przekonany, że nie potrafisz go wykonać poprawnie, w/w ćwiczenie hh jest o niebo łatwiejsze a też robi robote. 
 10. Robzon, po tych filmach wydaje mi sie ze nie "stoisz" na zewnetrznej narcie. Musisz skoncetrowac mase na tej wlasnie zewnetrznej nodze. Powiedz jakie masz odczucia wstosunku do swojej jazdy? Czujesz sie stabilnie jestes w stanie podniesc narte wewnetrzna pokonujac luk ? Czy starasz sie uginac staw skokowy podczas jazdy ? Mozesz odpisac na pw jezeli chcesz. Jezdzisz w karkonoszach, ja tez, mam nadzieje ze sie tam spotkamy w nastepnym sezonie to sie wymienimy doświadczeniami
 11. Fajne że to wam wyszło, i żałuje że nie mogłem być 
 12. Elan slx jest naprawde spoko, ma jeszcze kilka innych zalet, nie miazga kolan i jest stabilny nawet w lukach gs (jak na slalomke) no i mozna nim jezdzic tak rano jak i pod koniec dnia, fajnie wybiera podczas jadny na kopczykach i przeoranym śniegu ( jak na slalomke). Bardzo wiele wybacza. Jednak nie jest az tak dynamiczny jak np volkle lub stockli.
 13. Bruniek a Ty co za prowokacje tu zapodajesz
×
×
 • Create New...