Skocz do zawartości

Narty dla jeżdżącej pani


KrzysiekK

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

Od razu do rzeczy... Pani 52 L szuka nart. Jeździ od dawna, dużo bez instruktora, ostatnie lata z instruktorem , jeździ szybko ale obawiam się że może nie jeździć technicznie... tylko techniki slizgowe ale może się wkręci w ciete skoro ma taki staż.... Szukamy dla niej nart bo stare maja 15 lat. No i butów, ale to raczej na miejscu bo trzeba przymierzyć ...

Wzrost 165, waga 55. 

Kompletnie nie wiem co jej dobrać, więc stawiam na 1 lub 2 gs sklepowe ciut poszerzane... niech Ją trochę narta uczy jezdzic. Tak 68 mm pod butem...  Całość chce za 2k pln, więc pewnie narty max do 1.2k PLN...

Rzuccie jakąś oferta. Pisałem do Brunera ale jego konto nie może przyjmować wiadomości 😱

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KrzysiekK napisał:

niech Ją trochę narta uczy jezdzic.

hehehe......pojechałeś..

 

4 godziny temu, KrzysiekK napisał:

Całość chce za 2k pln, więc pewnie narty max do 1.2k PLN...

Proponuje odwrotnie - o tej porze roku na tysiac z hakiem powinna dobre buty nabyć. Deski lekko używane do tysiaka ...takie z przed 1~2 sezonów.

Napisz do Brunera w jego wątku - dostanie powiadomienie (jeśli ma tak skonfigurowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KrzysiekK napisał:

Hejka,

Od razu do rzeczy... Pani 52 L szuka nart. Jeździ od dawna, dużo bez instruktora, ostatnie lata z instruktorem , jeździ szybko ale obawiam się że może nie jeździć technicznie... tylko techniki slizgowe ale może się wkręci w ciete skoro ma taki staż.... Szukamy dla niej nart bo stare maja 15 lat. No i butów, ale to raczej na miejscu bo trzeba przymierzyć ...

Wzrost 165, waga 55. 

Kompletnie nie wiem co jej dobrać, więc stawiam na 1 lub 2 gs sklepowe ciut poszerzane... niech Ją trochę narta uczy jezdzic. Tak 68 mm pod butem...  Całość chce za 2k pln, więc pewnie narty max do 1.2k PLN...

Rzuccie jakąś oferta. Pisałem do Brunera ale jego konto nie może przyjmować wiadomości 😱

pozdro

Moge napisać do Brunera na WhatsApp, żeby się do ciebie odezwał jeśli chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lexi napisał:

hehehe......pojechałeś..

 

Proponuje odwrotnie - o tej porze roku na tysiac z hakiem powinna dobre buty nabyć. Deski lekko używane do tysiaka ...takie z przed 1~2 sezonów.

Napisz do Brunera w jego wątku - dostanie powiadomienie (jeśli ma tak skonfigurowane).

No tak myślałem, tylko opisałem złą kolejność.

No, pojechałem.... bo jak Ona ma miednice a nie narty, to jeździ. A jak ubierze rasowe, to się okaże, że nie jeździ i będzie afera 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Krzysiek najwyższy czas samemu korzystać z własnej wiedzy i doświadczeń???

pytasz czy stwierdzasz?

(te pytajniki na końcu)

Ja to bym Jej kombinował coś koło G7, na długości 161 (168 za długie chyba) ... czyli coś jak dla mojej Natalki.

Edytowane przez KrzysiekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KrzysiekK napisał:

ładne ... czemu nie g7 ? tak z ciekawości pytam

Bo Pani to dojrzała kobieta i nie mam żadnej gwarancji że się "zegnie" dlatego też proponuję narty o geometrii piętki zbliżonej do SL - jest duża szansa że już od początku sterowania da radę nieco ciętym pojechać

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...