Skocz do zawartości

Jasna Chopok


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

No i... zaczynam kombinować :)

Może uda mi się odkręcić urlop, który przesunąłem dzisiaj rano - a miałem 4-8.05

A jak przejedziesz granicę?

W Cieszynie ludzie przez most po pivo nie mogą a ty chcesz na narty... zastrzelą Cię, masz to jak w banku. Uznają za wroga narodu i zastrzelą!  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przejedziesz granicę?

W Cieszynie ludzie przez most po pivo nie mogą a ty chcesz na narty... zastrzelą Cię, masz to jak w banku. Uznają za wroga narodu i zastrzelą!  :D

 

Wyjechać można. Nie trzeba mówić że na narty, można, że do pracy, a po powrocie 2 tygodnie kwarantanny. Mnie nie boli i tak mam home office.

Muszę tylko sprawdzić, czy Słowacy mnie nie zatrzymają na kwarantannę, bo by się przedłużyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwierają Jasną, Tatrzańską i Szczyrbskie. Przedłużają sezonówkę

Hmm, ale na stronie jest napisane, że to jest otwarcie na sezon letni:

"Od 1.mája otvárame letnú prevádzku lanoviek."

"Lyžiarske zjazdovky a skialpinistické trate sú uzatovrené"

Oczywiście jeśli jest po czym jeździć, to chyba nie będą strzelać do narciarzy, którzy postanowią wykorzystać okazję... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście jeśli jest po czym jeździć, to chyba nie będą strzelać do narciarzy, którzy postanowią wykorzystać okazję... ;)

 

Strzelać może nie będą, ale mogą zakazać wchodzenia na wyciągi z nartami. To już kiedyś przerabiałem w lecie na Kitzsteinhornie - śniegu opór, warunki bajeczne ale co z tego, jak nie pozwolili mi wjechać na górę z nartami.

Za to z rowerem (pomimo śniegu leżącego na wysokości Alpincentrum) nie było problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 maja warunki umożliwiające zjazd na nartach z Chopoka do Priehyby i do Kosodreviny na stronę południową - fotorelacja na skiforum.sk

 

 A jak tam człowieku dojedziesz? przez zieloną granicę... masakra

 

Granice otworzą... może 15 czerwca! jak prezesiątko pozwolą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam najnowsze info jak wygląda przekraczanie granicy.
Na granicy kontrola, rejestracja, nie zależnie od kontroli. Nakaz obowiązkowej kwarantanny 14 dni.
Wskazujesz miejsce odbywania kwarantanny.
Po kilku godzinach od przyjazdy na miejsce - kontrola policji!
W związku z powyższym - Polecam wyjazd na Chopka :)
PS. napiszcie jak było...
PS2. info ze Slovaki jak dobrze pójdzie to baseny otworzą 3.06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jest jeszcze jeden problem, Rezerwacje. Część apartamentów bierze zaliczkę (częściowo bezzwrotną).

Jak zaplanować wyjazdy/rezerwacje skoro test ma być z 72h?  Posiadacze sezonówek zazwyczaj z wyprzedzeniem planowali wyjazdy (przynajmniej my z daleka), a teraz jest problem z najbliższym wyjazdem  Najpierw test, później rezerwacja? Będzie trudno i drogo. A może na skiturach przez zieloną? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden problem, Rezerwacje. Część apartamentów bierze zaliczkę (częściowo bezzwrotną).
Jak zaplanować wyjazdy/rezerwacje skoro test ma być z 72h? Posiadacze sezonówek zazwyczaj z wyprzedzeniem planowali wyjazdy (przynajmniej my z daleka), a teraz jest problem z najbliższym wyjazdem Najpierw test, później rezerwacja? Będzie trudno i drogo. A może na skiturach przez zieloną? :)

Ma to sens! Rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...