Skocz do zawartości

Góra Kamieńsk


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedłem niestety do tych samych wniosków. W tym roku mieli szanse, przy lepszych systemach mieć otwarcie w grudniu. Później było ciepło, ale jakby naśnieżyli to śnieg mógłby się utrzymać. Niestety stok należy do państwowej firmy i raczej nie jest głównym źrodłem dochodu. Jeśli w ogóle jest. Przykład z zeszłego tygodnia, nażekali na brak mrozu, zimno zrobiło się w nocy a armatki odpalone koło 10 rano. Z lepszym systemem mogliby zebrać depozyty śniegu i przedłużać sezon maksymalnie. Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na wieczornej kolejki po 1-3 min. Od 20 z marszu. Orczyk bez kolejki. Temp +3, troche kaszy na stoku ale trasa spoko przygotowana. Czynna tylko ta szersza część.
Z dziwnych rzeczy to strasznie źle mi się jeździło, nie to, że coś z Kamieńskiem nie tak, tylko mi nic nie szło i już. Skąd sie to bierze? Heh...
Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na wieczornej kolejki po 1-3 min. Od 20 z marszu. Orczyk bez kolejki. Temp +3, troche kaszy na stoku ale trasa spoko przygotowana. Czynna tylko ta szersza część.
Z dziwnych rzeczy to strasznie źle mi się jeździło, nie to, że coś z Kamieńskiem nie tak, tylko mi nic nie szło i już. Skąd sie to bierze? Heh...
Pzdr

Jak się nie ma wody to się buduje   zbiornik  i można mieć wodę pod dostatkiem , kopalnia wylewa do rzeczki miliony litrów...  

 

Zresztą są firmy które projektują takie systemy z głową na karku  np supersnow,  To co jest na kamieńsku to śmiech w porównaniu do tego jaką firmą jest PGE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ładne Fischer RC4 SC widziałem, co sądzicie?

Jeśli o nówkach mowa, to są w wypożyczalni na zakręcie, jak się wjeżdża na samym poczatku. Podobno testówki z przyszłego sezonu. Jeździłem na nich tydzień temu. Ffajne, żwawe. Byłem pewnie jedną z pierwszych osób, bo wyglądały jak nowe. Tak samo też jeździły, krawędzie super trzymały. Fajne narty, elastyczne, oddają w skręcie. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można przerzucić się na orczyk. Byłem cztery dni z rzędu.
Dziś slalom dla górników. Wczoraj świetna jazda wieczorna bez deszczu nieratrakowane, luz. Dziś po ratraku mokro i mizernie, dało się jeździć, ale nie wiem ile ten śnieg wytrzyma.
PS z ciekawostek spotkałem gościa z nartami hand made Suisse rtc r16 ponoć uni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można przerzucić się na orczyk. Byłem cztery dni z rzędu.
Dziś slalom dla górników. Wczoraj świetna jazda wieczorna bez deszczu nieratrakowane, luz. Dziś po ratraku mokro i mizernie, dało się jeździć, ale nie wiem ile ten śnieg wytrzyma.
PS z ciekawostek spotkałem gościa z nartami hand made Suisse rtc r16 ponoć uni.

 

 

  Orczyk również zapchany i sporo osób uczących się więc nawet nie podjeżdżałem tam

 

Liczę pojeździć w przyszłym tygodniu na wieczornej jeździe ,ale pogody chyba nie za specjalne i zostanie Białka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak stałem się spece od tej górki - 5 dni z rzędu, dziś prawie beton, do asekuranckiej jazdy mastery się nie nadają, na szczęście z czasem się bujnąlem. Nie wiem jak długo śnieg wytrzyma, dzis przetarcia, poprosiłem o oznaczenie, komentarz że nie mają siatek ale w końcu dwie postawili. Twardo z rana, pewno lepiej wieczorem... Ale wtedy pewno breja... Czekam na powrót na Dolny Śląsk... W weekend.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaskakująco twardo, lepiej niż w Czarnej Górze. Jutro jadę z rana, przed deszczem zdążę może. Nowe buty Rossi komfortowe nie są ale ładnie się prowadzą no i nóg nie poscieralem co najważniejsze, raz zjechalem na otwartych klamerkach i nie zauważyłem - tak trzymają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaskakująco twardo, lepiej niż w Czarnej Górze. Jutro jadę z rana, przed deszczem zdążę może. Nowe buty Rossi komfortowe nie są ale ładnie się prowadzą no i nóg nie poscieralem co najważniejsze, raz zjechalem na otwartych klamerkach i nie zauważyłem - tak trzymają.

Wytrzyma to myślisz do niedzieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba jednak nie będę. Dopadło mnie choróbsko ale w tej sytuacji Kamieńsk ucieknie. Planowałem na jutro ehh. Pzdr


A ja bylem znowu, ale dziś już za ciepło, więc gorzej, choć z samego rana lepiej. Banda z Opoczna na fisowskich slalomkach, rossi szalała;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...