Jump to content

pawelw

Members
 • Posts

  228
 • Joined

 • Last visited

pawelw's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Karolina  na fejsie napisała że kończy karierę pro w tej dyscyplinie - być może coś będzie działać na turach. Obecnie kolano się przyplątało. Trzymamy kciuki za powrót do jazdy. 
 2.   Potrafi wyjechać w bok - po prostu jak złapie to jedzie w bok jak zaczarowana, ale nie zawsze - zrobisz 100 skrętów jeden za drugim na krawędzi  za 101 pojedzie w bok tak że się zastanawiasz nad własnym istnieniem - dałem kumplowi to powiedział że się można zabić - on wywinął orła po kilkunastu metrach, były zawodnik.  
 3. sęk w tym że w innych naostrzonych z przodu nie ma takiego problemu, czy jest możliwe aby narta straciła sztywność  "wewnętrznie"  lub się złamał rdzeń wewnętrznie bez oznak na wierzchu ? 
 4. Dla prawej narty tak,   zabić się można 
 5.   dokładnie tak. Jadę prosto  żwawo  ok 50 km/h i łapie wewnętrzną krawędź  szarpiąc tę nartę w bok . Przy jeździe szybkiej obie narty mają tendencję do łapania krawędzi. dodam że mam tak wyłącznie w jednych nartach, zrobionych na maszynie  renomowanej firmy  w renomowanym warsztacie, narty są zrobione na 87 i są to GS.  Myślałem że nie umiem jeździć po sezonie  - założyłem pożyczone atomy GS  i tego nie było.  pytanie co jest nie tak ? 
 6. Szanowne grono,   Pojawił mi się taki problem :    Jadę prosto w dół stoku i gwałtownie narta łapie wewnętrzną krawędź i odjeżdża w bok  bez kontroli, sytuacja powtórzyła się parokrotnie.  Dość niebezpieczne bo "wyrywa" nogę  praktycznie. Gdyby nie szybkie "wyciągniecie" narty do góry było naprawdę słabo. o co chodzi ? 
 7. harpia - oczywiście normalne jest że po 300 startujących są dziury, oraz to że  tak było i tak będzie. Każdy startując wie na co się pisze , na taką formułę zawodów.    To są stoki naturalne  i jest marzec. Rewelacja że dalej można taką imprezę organizować niejako święto sezonu i czas na spotkania.  Zawody są tutaj tylko  pewnym pretekstem do spotkania w grupie. Cała formuła imprezy jest kapitalna.    Odnośnie relacji online imo warto wprowadzić  podgląd na dół trasy  przy mecie i   np. telebim na dole  tak jak było to na racing weekendzie na jaworzynie MPA . Studio prowadzone przez Panie  - rewelacja,  można było by to  ciągnąć do końca relacji w przyszłym sezonie. 
 8. Tylko ci co mieli numery 190 i wyżej mieli kosmiczne dziury, szczególnie na górze,  nie dało się jechać w dobrej linni 
 9.     na tzw  polanie pod Polakiem 
 10. Tak jest ponad 290 startujacych, Mega impreza dla każdego kto dobrze jeździ, kapitalna atmosfera.    Teraz będą jechać kategorie pro, "amatorskie" już są na dole. 
 11. https://youtu.be/n4Cjy4slkDo
 12. oby bo wygląda jak polewanie wodą,  w sumie nowy system, mam nadzieję że nie będzie powtórki z zeszłego roku. 
 13. To cień czy ślad  wody z armatki ?       
×
×
 • Create New...