Skocz do zawartości

Góra Kamieńsk


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś czuć, że ratrakowali sztuczny śnieg, trochę byle jak, więc z początku tępo, potem lepiej. Podobnie jak na zmrożonych fragmentach, dość nierównych, ale szybkich. Myślałem, że będzie dzień konia, a tu tak sobie. No ale mróz jest, słońce i bez przetarć, więc lux.
PS. A tymczasem 45x#moruniek_challenge;-)

Załączone miniatury

  • DSC_1454.JPG
  • DSC_1456.JPG
  • DSC_1468.JPG
  • DSC_1469.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie. Choć bałem się że za miękko, ale nic z tych rzeczy. Z rana sztruks. Nawet po kilku godzinach koło poludnia równo bez muld, zlodzen i tylko trochę odsypow. Mało ludzi. Polecam gorąco. Jeździłem z gościem z kopalni, młody emeryt, chwalił Szczyrk, może razem ruszymy we wtorek, choć halny...

Załączone miniatury

  • DSC_1538.JPG
  • DSC_1533.JPG
  • DSC_1535.JPG
  • DSC_1531.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Triduum na szczęście nie paschalne zwienczone jazda nowo ostrzona narta, w ciapowatym śniegu. Z rana zamiast mzawki dominującej po drodze powitał nas śnieżek. Wilgotno bez kontrastu ale i bez mgły. Mają chodzić do niedzieli. Dziś bez przetarć nie do ominięcia narta pozostała nieskalana. Koło południa spore odsypy. Mzawka.
[email protected]/18#moruniek_challenge

Załączone miniatury

  • DSC_2137.JPG
  • DSC_2140.JPG
  • DSC_2162.JPG
  • DSC_2166.JPG
  • DSC_2141.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nasniezaja po prawej jak widać.
Jutro może przetestuje na skiturach,
chyba, że otworzą...
PS. #moruniek_no_challenge 11x/sezon

Gdzieś czytałem, że w weekend się nie wyrobią, ale zobaczymy bo to nieoficjalne info, ktoś tam dzwonił itp... W każdym razie dla mnie są mistrze w zarządzaniu ośrodkiem narciarskim. Oby im się udało wystartować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Góra z buta. Nam jeździć nie kazano, ani podchodzić na skiturach, więc posłusznie zbastowalem, choć nasniezaja. Poszedłem na spacer w prawo, droga, a że nudno wracać ta sama drogą, to trochę pod górkę, potem bliskie spotkanie ze stadem dzików, co przetrwały ciężkie czasy i nagle wiatraki i szczyt. Z Wrocka do Łodzi jechałem, po drodze mi bylo;-)

Załączone miniatury

  • DSC_3959.JPG
  • DSC_3968.JPG
  • DSC_3974.JPG
  • DSC_3978.JPG
  • DSC_3983.JPG
  • DSC_3986.JPG
  • DSC_3989.JPG
  • DSC_3996.JPG
  • DSC_4000.JPG
  • DSC_4001.JPG
  • DSC_4007.JPG
  • DSC_4009.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera ktoś się z rana? Pięknie na kamerach wieczorem.

Witam, nie chcę Cię zniechęcać ale zapowiada się jutro spore ocieplenie i opady deszczu do tego.

A jak jeszcze najedzie sobotni tłum to może być wyjątkowo nieciekawie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chcę Cię zniechęcać ale zapowiada się jutro spore ocieplenie i opady deszczu do tego.
A jak jeszcze najedzie sobotni tłum to może być wyjątkowo nieciekawie.
Pozdrawiam


Znam zagadnienie. Byłem tydzień temu. Też sobota. W nocy zimno stosunkowo więc deszcz nie straszny. Stok się szybko popsuje, bo jutro ciepło, ale biorę 92 pod butem, kawał dechy, da radę. No i będę pierwszy;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i było świetnie. Nie ratrakowali, choć zmrozilo solidnie, więc początki trudne, no ale z czasem wiosennie się zrobiło i wyrównał się stok, twardo nawet i równo, potem mieciej z lekkimi odsypami, na moje the Ski miód malina. No i pod okiem instruktora oraz policji. Więc nie mógłbym czuć się bezpieczniej.

Załączone miniatury

  • DSC_4187.JPG
  • DSC_4188.JPG
  • DSC_4190.JPG
  • DSC_4194.JPG
  • DSC_4196.JPG
  • DSC_4197.JPG
  • DSC_4198.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...