Skocz do zawartości

Plany narciarskie - zmienił się termin ferii zimowych dla wszystkich województw.


Ziemowit1

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że dla wielu osób planujących wyjazdy narciarskie, szczególnie dla rodzin z dziećmi to bardzo ważne info. Być może niektórzy już poczynili rezerwacje na czas ferii, inni zastanawiają się kiedy rezerwować by uniknąć tłoku na stoku. Dotychczas terminy wyglądały tak:

18 Stycznia - 31 Stycznia 2021 - woj. zachodniopomorskie, mazowieckie, dolnośląskie i opolskie.
25 Stycznia - 7 Lutego 2021 - woj. warmińsko-mazurskie i podlaskie.
1 Lutego - 14 Lutego 2021 - woj. pomorskie, łódzkie, śląskie, lubelskie i podkarpackie.
15 lLutego - 28 Lutego 2021 - woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, świętokrzyskie i małopolskie.

Teraz dla wszystkich województw terminy ferii będą skumulowane w jednym czasie od 4 Stycznia do 17 Stycznia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dla wielu osób planujących wyjazdy narciarskie, szczególnie dla rodzin z dziećmi to bardzo ważne info. Niektórzy już poczynili rezerwacje na czas ferii, inni zastanawiają się kiedy rezerwować by uniknąć tłoku na stoku. Dotychczas terminy wyglądały tak:

18 Stycznia - 31 Stycznia 2021 - woj. zachodniopomorskie, mazowieckie, dolnośląskie i opolskie.
25 Stycznia - 7 Lutego 2021 - woj. warmińsko-mazurskie i podlaskie.
1 Lutego - 14 Lutego 2021 - woj. pomorskie, łódzkie, śląskie, lubelskie i podkarpackie.
15 lLutego - 28 Lutego 2021 - woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, świętokrzyskie i małopolskie.

Teraz dla wszystkich województw terminy ferii będą skumulowane w jednym czasie od 4 Stycznia do 17 Stycznia.

Premier zapowiedział, że przygotowują rozwiązania prawne, odnośnie zakazu przemieszczania się. Prosił by nie rezerwować noclegów i nie planować wyjazdów, tak w Polsce, jak i tych zagranicznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zaklinanie rzeczywistości. Kto będzie chciał pojechać to i tak pojedzie, oczywiście jeśli zagraniczne ośrodki będą działać normalnie. Tym bardziej, że nauczanie on-line, które ma miejsce w szkołach to jest jedna wielka farsa. Naprawdę się cieszę, że nie mam dzieciaków w wieku szkolnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zaklinanie rzeczywistości. Kto będzie chciał pojechać to i tak pojedzie, oczywiście jeśli zagraniczne ośrodki będą działać normalnie. Tym bardziej, że nauczanie on-line, które ma miejsce w szkołach to jest jedna wielka farsa. Naprawdę się cieszę, że nie mam dzieciaków w wieku szkolnym.

Moja córka, która jest w pierwszej klasie szkoły podstawowej, dostała do przeczytania lekturę on-line w PDF-ie. Tak około 30 stron. Dodam, że z całej klasy, tylko ona obecnie czyta płynnie (nie nauczyła się tego w szkole) ale nie wyobrażam sobie by miała to robić na ekranie komputera czy też na innym ekranie. Polecenia, które otrzymuje, zrób zdjęcie, odeślij pracę domową mailem, zeskanuj. To są de facto polecenia dla rodziców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córka, która jest w pierwszej klasie szkoły podstawowej, dostała do przeczytania lekturę on-line w PDF-ie. Tak około 30 stron. Dodam, że z całej klasy, tylko ona obecnie czyta płynnie (nie nauczyła się tego w szkole) ale nie wyobrażam sobie by miała to robić na ekranie komputera czy też na innym ekranie. Polecenia, które otrzymuje, zrób zdjęcie, odeślij pracę domową mailem, zeskanuj. To są de facto polecenia dla rodziców. 

 

Moja Anka jest na II roku na Wydziale Prawa i Administracji UŚ, zajęcia wyglądają bardzo podobnie, poziom żenująco niski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...