Skocz do zawartości

Epidemia strachu... 2020


Jasiek.

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie macie pojęcia jak mi brakuje nart...

qzva najlepsze moje narciarskie miesiące: marzec, kwiecień idą w p... i jeszcze ten warun i pogoda  :angry:

Dziś prawie... dużo nie brakło i zakonserwował bym narty  :angry:  ale nie... jeszcze nie! Jak patrze na te widoki z kamer to myślę, że te góry czekają jeszcze na Nas... 

Screenshot_20200324_093850.jpg  Screenshot_20200405_124805.jpg  Screenshot_20200405_124917.jpg  Screenshot_20200405_125027.jpg  Screenshot_20200405_125123.jpg  Screenshot_20200405_125224.jpg  

Od jutra miałem ujeżdżać Moltka i Ankogel :(

To nie jest normalne nawet w takiej sytuacji! ja rozumie można ograniczać ale zakazywać! toż to podczas wojny godzina policyjna się kiedyś kończyła!

Każdy z nas jest istota rozumną i wie jakie zagrożenie jest w epidemii. Każdy się zabezpiecza i stosuje maksymalną ostrożność...no chyba, że jest szalony! 

Ale:

To nie jest to normalne aby karać ludzi bo poszli pobiegać - sami! albo na rower z żoną! czy jak ostatnio pojechali auto umyć na myjnie...

To nie jest to normalne aby w kolejce na zakupy nie było wolno stanąć obok żony, tylko na 2m! qzva ja z nią sypiam w jednym łóżku, siedzę obok jak oglądamy te g...e wiadomości a i jak idziemy się "ciurlać" to też 2m nie realne ;)

To nie jest normalne aby nie móc iść na spacer do lasu (mieszkając prawie pod lasem), 

To nie jest to normalne aby nie móc iść pobiegać... :o

To nie jest to normalne aby rozpier...ć gospodarkę bo ....

U nas na strefie ekonomicznej chodzi 1000 ludzi na zmianę do roboty... i OK! ale kolejka do makretu na parkingu co 3 m...dobrze, że jest fajna pogoda bo inaczej to umarli by z wychłodzenia lub z zapalenia płuc.

Nie dajmy się zwariować!

JA rozumie u fryzjera, kosmetyczki tyle osób co stanowisk!

w kawiarni czy restauracji tyle osób co stolików...

ale nie dajmy się zwariować jest nas prawie 40 milionów a zachorowało..... 4000, zmarło 100...

na grypę więcej umiera a w wypadkach samochodowych to za weekend 2 albo 3 razy tyle.

I jeszcze mówią w tym okienku... może do czerwca... może do sierpnia!  :angry:

Popierd...o ich chyba z dobrobytu!

 

Pozdrawiam... nie dajmy się zwariować! trzymajcie się zdrowo i higienicznie. Do zobaczenia na stoku mam nadzieje, że już w czerwcu  :D

 

PS. i żeby nie było ja jestem w wieku 50+ a więc w grupie wysokiego ryzyka i mam to w D... w końcu na coś trzeba umrzeć! wolę pod lawiną albo na motorze, niż siedzieć w domu i biadolić jak duża grupa na tym i obok forum!

PS2. a Słowacy sobie już ścieżkę udeptali... DA SIĘ... DA SIĘ...

Screenshot_20200405_124432.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie macie pojęcia jak mi brakuje nart...

qzva najlepsze moje narciarskie miesiące: marzec, kwiecień idą w p... i jeszcze ten warun i pogoda  :angry:

Dziś prawie... dużo nie brakło i zakonserwował bym narty  :angry:  ale nie... jeszcze nie! Jak patrze na te widoki z kamer to myślę, że te góry czekają jeszcze na Nas... 

attachicon.gifScreenshot_20200324_093850.jpg attachicon.gifScreenshot_20200405_124805.jpg attachicon.gifScreenshot_20200405_124917.jpg attachicon.gifScreenshot_20200405_125027.jpg attachicon.gifScreenshot_20200405_125123.jpg attachicon.gifScreenshot_20200405_125224.jpg

Od jutra miałem ujeżdżać Moltka i Ankogel :(

To nie jest normalne nawet w takiej sytuacji! ja rozumie można ograniczać ale zakazywać! toż to podczas wojny godzina policyjna się kiedyś kończyła!

Każdy z nas jest istota rozumną i wie jakie zagrożenie jest w epidemii. Każdy się zabezpiecza i stosuje maksymalną ostrożność...no chyba, że jest szalony! 

Ale:

To nie jest to normalne aby karać ludzi bo poszli pobiegać - sami! albo na rower z żoną! czy jak ostatnio pojechali auto umyć na myjnie...

To nie jest to normalne aby w kolejce na zakupy nie było wolno stanąć obok żony, tylko na 2m! qzva ja z nią sypiam w jednym łóżku, siedzę obok jak oglądamy te g...e wiadomości a i jak idziemy się "ciurlać" to też 2m nie realne ;)

To nie jest normalne aby nie móc iść na spacer do lasu (mieszkając prawie pod lasem), 

To nie jest to normalne aby nie móc iść pobiegać... :o

To nie jest to normalne aby rozpier...ć gospodarkę bo ....

U nas na strefie ekonomicznej chodzi 1000 ludzi na zmianę do roboty... i OK! ale kolejka do makretu na parkingu co 3 m...dobrze, że jest fajna pogoda bo inaczej to umarli by z wychłodzenia lub z zapalenia płuc.

Nie dajmy się zwariować!

JA rozumie u fryzjera, kosmetyczki tyle osób co stanowisk!

w kawiarni czy restauracji tyle osób co stolików...

ale nie dajmy się zwariować jest nas prawie 40 milionów a zachorowało..... 4000, zmarło 100...

na grypę więcej umiera a w wypadkach samochodowych to za weekend 2 albo 3 razy tyle.

I jeszcze mówią w tym okienku... może do czerwca... może do sierpnia!  :angry:

Popierd...o ich chyba z dobrobytu!

 

Pozdrawiam... nie dajmy się zwariować! trzymajcie się zdrowo i higienicznie. Do zobaczenia na stoku mam nadzieje, że już w czerwcu  :D

 

PS. i żeby nie było ja jestem w wieku 50+ a więc w grupie wysokiego ryzyka i mam to w D... w końcu na coś trzeba umrzeć! wolę pod lawiną albo na motorze, niż siedzieć w domu i biadolić jak duża grupa na tym i obok forum!

PS2. a Słowacy sobie już ścieżkę udeptali... DA SIĘ... DA SIĘ...

attachicon.gifScreenshot_20200405_124432.jpg

 

Austriacy przebąkują o powrocie do normalności, tylko czy nas z PL wypuszczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austriacy przebąkują o powrocie do normalności, tylko czy nas z PL wypuszczą?

No chyba jednak nie ruszają bo gospodyni napisała mi, że ze względu na sytuację jest zmuszona mi odmówić rezerwację. A miałem na weekend majowy. No i d...
Trzymajmy się zdrowo

PS. Dziś jak wysyłałem gogle w paczkomacie koło Lidla, stali niebiescy... po co? pilnowali ludzi w kolejce? nie wiem...
patrzyli na mnie ale nie podeszli, chyba widzieli mój wzrok bazyliszka to woleli nie ryzykować.
PS. A już taką wiązankę miałem naszykowaną :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba jednak nie ruszają bo gospodyni napisała mi, że ze względu na sytuację jest zmuszona mi odmówić rezerwację. A miałem na weekend majowy. No i d...
Trzymajmy się zdrowo

PS. Dziś jak wysyłałem gogle w paczkomacie koło Lidla, stali niebiescy... po co? pilnowali ludzi w kolejce? nie wiem...
patrzyli na mnie ale nie podeszli, chyba widzieli mój wzrok bazyliszka to woleli nie ryzykować.
PS. A już taką wiązankę miałem naszykowaną :)

 

Też mam rezerwację, ale nadzieje nikłe. Może uda się na koniec karnetu, lub po kontynuacji sezonówki w lecie.

Wiązankę odpuść. Załatw sprawę na zimno, bo parafrazując ich rzecznika "jak będziesz grzeczny to ci odpuszczą, a jak się będziesz domagał swoich praw, to licz się z mandatem"  :o

Poważnie wygłaszał wczoraj takie dyrdymały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

To nie jest normalne nawet w takiej sytuacji! ja rozumie można ograniczać ale zakazywać! toż to podczas wojny godzina policyjna się kiedyś kończyła!

Każdy z nas jest istota rozumną i wie jakie zagrożenie jest w epidemii. Każdy się zabezpiecza i stosuje maksymalną ostrożność...no chyba, że jest szalony! 

Ale:

To nie jest to normalne aby karać ludzi bo poszli pobiegać - sami! albo na rower z żoną! czy jak ostatnio pojechali auto umyć na myjnie...

To nie jest to normalne aby w kolejce na zakupy nie było wolno stanąć obok żony, tylko na 2m! qzva ja z nią sypiam w jednym łóżku, siedzę obok jak oglądamy te g...e wiadomości a i jak idziemy się "ciurlać" to też 2m nie realne ;)

To nie jest normalne aby nie móc iść na spacer do lasu (mieszkając prawie pod lasem), 

To nie jest to normalne aby nie móc iść pobiegać... :o

To nie jest to normalne aby rozpier...ć gospodarkę bo ....

U nas na strefie ekonomicznej chodzi 1000 ludzi na zmianę do roboty... i OK! ale kolejka do makretu na parkingu co 3 m...dobrze, że jest fajna pogoda bo inaczej to umarli by z wychłodzenia lub z zapalenia płuc.

Nie dajmy się zwariować!

JA rozumie u fryzjera, kosmetyczki tyle osób co stanowisk!

w kawiarni czy restauracji tyle osób co stolików...

ale nie dajmy się zwariować jest nas prawie 40 milionów a zachorowało..... 4000, zmarło 100...

na grypę więcej umiera a w wypadkach samochodowych to za weekend 2 albo 3 razy tyle.

I jeszcze mówią w tym okienku... może do czerwca... może do sierpnia!  :angry:

Popierd...o ich chyba z dobrobytu!

 

Pozdrawiam... nie dajmy się zwariować! trzymajcie się zdrowo i higienicznie. Do zobaczenia na stoku mam nadzieje, że już w czerwcu  :D

 

..

Jeszcze bym dodał posługując się całą tą narracją, że to nie jest normalne żeby zabronić pójść nam na wybory. Upsss... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bym dodał posługując się całą tą narracją, że to nie jest normalne żeby zabronić pójść nam na wybory. Upsss... 

 

A ja odwrócę narrację: skoro mam pójść na wybory to dlaczego nie mogę pójść do lasu?

Dlaczego można chodzić do kościoła, a nie można do lasu?              A kto w lesie zbiera na tacę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To obetnij o połowę i odpowiedz. Dlaczego w lesie jest mniej bezpiecznie niż w autobusie, sklepie, czy lokalu wyborczym (jaki on by nie był)? 

 

Wiesz Robert, jak ja byłem w liceum to mówiono mi, że matematyka jest królową nauk. 360 a 180, a co tam jeden ch.... ;)

Edit: w sumie to nie Twój post powinienem zacytować, ale tak mnie post poprzednika osłabił, że sam rozumiesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Robert, jak ja byłem w liceum to mówiono mi, że matematyka jest królową nauk. 360 a 180, a co tam jeden ch.... ;)

Edit: w sumie to nie Twój post powinienem zacytować, ale tak mnie post poprzednika osłabił, że sam rozumiesz. :)

 

Nie spodziewam się aby matematyka była mu znana - chyba, że ta z TVkłamczuszek (wrzucałem linka). Mitek stara się (po minimum tekstu) wyprowadzić go z błędu, ale nikt mu nie powie, że czarne jest czarne, a białe jest białe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...