Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zawody narciarskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 fredowski

fredowski

Umiejetnosci 11

• PipPipPipPipPipPip
  • 4519 postów
  • Na forum od: 03.2006
2421
  • Umiejętności: 1

Napisano 18 październik 2019 - 07:40

Do recenzenta szkolek narciarskich. Startujesz nadchodzacej zimy w zawodach narciarskich? Mysle o GS. Jak bedziesz zapisany, oplacisz startowe to przyjade i zleje Ci dupe. Mysle o No Limit, Na kreche i podobne. Zagranicy(Alpy) nie proponuje z wiadomych wzgledow. Acha w zawody typu bambi nie wchodze, startuj sobie sam.

Jak ciezko jest lekko zyc :)  Nie ma gazu nie ma skretu

#2 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 2838 postów
  • Na forum od: 05.2006
1921
  • Umiejętności: 7
  • Śląsk

Napisano 18 październik 2019 - 21:01

Do recenzenta szkolek narciarskich. Startujesz nadchodzacej zimy w zawodach narciarskich? Mysle o GS. Jak bedziesz zapisany, oplacisz startowe to przyjade i zleje Ci dupe. Mysle o No Limit, Na kreche i podobne. Zagranicy(Alpy) nie proponuje z wiadomych wzgledow. Acha w zawody typu bambi nie wchodze, startuj sobie sam.

Przecież i tak nie przyjedziesz. Już wiele razy zapraszałem Cię na zawody czy treningi, ale nawet tych łatwych się boisz.

Jak termin mi spasuje, to będę na no limit. Wybieram się też, na mistrzostwa Polski Instruktorów.

Zawody Skiforum: 2012 GS - 2 miejsce, 2013 SL - 1 miejsce :D

Moja jazda:

http://www.dailymoti...m/video/x3nh7il

#3 fredowski

fredowski

Umiejetnosci 11

• PipPipPipPipPipPip
  • 4519 postów
2421

Napisano 19 październik 2019 - 04:25

Przecież i tak nie przyjedziesz. Już wiele razy zapraszałem Cię na zawody czy treningi, ale nawet tych łatwych się boisz.
Jak termin mi spasuje, to będę na no limit. Wybieram się też, na mistrzostwa Polski Instruktorów.

Zapraszalem, zapraszalem... Ja Ciebie tez zapraszalem na zawody w ktorych wystartowalem a Ty? Warunek jest prosty: zaplacisz startowe to bede mial jakies gwarancje, ze wezmiesz udzial. Mnie nie jest obojetne gonic 1000 km. Ponawiam rywalizacje w ilosci skretow bez zatrzymania, to mozna rozegrac "korespondencyjnie" tej rywalizacji nie przyjmujesz tlumaczac sie duperelami. Zapytaj sie w szkolkach narciarskich to Ci wytlumacza, ze nie mozna przejechac chaotycznie (tak pisales o mojej jezdzie a nie widziales) 200 skretow. Stawiam na szale 400, wchodzisz?

#4 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 2838 postów
1921
  • Śląsk

Napisano 19 październik 2019 - 17:50

Tak jak pisałem, będę na Mistrzostwach Instruktorów, chcesz to przyjedź. Na No Limit, nie wiem jeszcze.

Co do ilości skrętów, równie dobrze można zrobić wyścig łyżwą pod górkę. Sens porównania podobny. Tym więcej zrobisz skrętów, im bardziej byle jakie one będą. Chaotycznie, też można, jesteś na to dowodem.

Wrzuć swój film z jazdy na tyczkach. Może być GS. Ja swój mam w stopce. Z GS też mogę wrzucić, jak coś nagram w sezonie.

Ale założę się że nie zamieścisz filmu, bo przecież byś się ośmieszył.

Moja jazda:

#5 fredowski

fredowski

Umiejetnosci 11

• PipPipPipPipPipPip
  • 4519 postów
2421

Napisano 19 październik 2019 - 19:30

Co do ilości skrętów, równie dobrze można zrobić wyścig łyżwą pod górkę. Sens porównania podobny. Tym więcej zrobisz skrętów, im bardziej byle jakie one będą. Chaotycznie, też można, jesteś na to dowodem.

Wrzuć swój film z jazdy na tyczkach. Może być GS. Ja swój mam w stopce. Z GS też mogę wrzucić, jak coś nagram w sezonie.
Ale założę się że nie zamieścisz filmu, bo przecież byś się ośmieszył.

Z Ciebie instruktor jak z koziej dupy traba. Jezeli Twoi wykladowcy tez tak uwazaja to rownsja do Ciebie.

#6 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 2838 postów
1921
  • Śląsk

Napisano 19 październik 2019 - 19:50

Z Ciebie instruktor jak z koziej dupy traba. Jezeli Twoi wykladowcy tez tak uwazaja to rownsja do Ciebie.

"eekspert" fredzik znowu błysnął ;)

Moja jazda:

#7 fredowski

fredowski

Umiejetnosci 11

• PipPipPipPipPipPip
  • 4519 postów
2421

Napisano 19 październik 2019 - 20:32

[quote name="Spiochu" post="626073" timestamp="1571511008"]

"eekspert" fredzik znowu błysnął ;)[/quote

Spiochu -
Mistrz zuzytej slalomki na trasie, poza i na slalomach bambi. W jakiej szkolce dali Ci PI z taka "narciarska wiedza" nazwiska prosze a moze to byli nonejm?

#8 Alojz

Alojz

Użytkownik

• Pip
  • 94 postów
  • Na forum od: 08.2008
45
  • Umiejętności: 4
  • Górny Śląsk ok Żor

Napisano 19 październik 2019 - 20:49

Panowie , panowie proponuję szkolenie u mnie a potem z przyjacielskimi uśmiechami pościgacie się  ;)  :) .

http://www.skimania.com.pl/post7863.html#p7863

#9 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 2838 postów
1921
  • Śląsk

Napisano 19 październik 2019 - 21:19

[quote name="Spiochu" post="626073" timestamp="1571511008"]

"eekspert" fredzik znowu błysnął ;)[/quote

Spiochu -
Mistrz zuzytej slalomki na trasie, poza i na slalomach bambi. W jakiej szkolce dali Ci PI z taka "narciarska wiedza" nazwiska prosze a moze to byli nonejm?

Egzaminatorami na moim kursie byli m.in.

Adam Marasek -  IW Sitn, Starszy Instruktor TOPR, Przewodnik IVBV

Łukasz Guńka - IW Sitn,  Członek Demo Team Poland, były zawodnik kadry narodowej, kilkukrotny mistrz polski Instruktorów

Jacek Gizicki - IW Sitn, Członek Demo Team Poland, 10-krotny mistrz polski instruktorów

Dla "eeksperta" fredzika to pewnie cieniasy...  ;)

Panowie , panowie proponuję szkolenie u mnie a potem z przyjacielskimi uśmiechami pościgacie się  ;)  :) .

Na szkolenie ze smarowania chętnie wpadnę, ale fredzik i tak nie przyjedzie na żadne zawody.

Moja jazda:

#10 fredowski

fredowski

Umiejetnosci 11

• PipPipPipPipPipPip
  • 4519 postów
2421

Napisano 19 październik 2019 - 22:19

Spiochu jestes chory wiec stravilem ochote scigac sie z niepelnosprawnym. Zawody narciarskie? Startowalem w 50+ z tego ze 30 jest w sieci. Mialem ochote zlac dupe bufonowi o 30 lat mlodszemu i to wszystko.

#11 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 2838 postów
1921
  • Śląsk

Napisano 19 październik 2019 - 22:29

Spiochu jestes chory wiec stravilem ochote scigac sie z niepelnosprawnym. Zawody narciarskie? Startowalem w 50+ z tego ze 30 jest w sieci. Mialem ochote zlac dupe bufonowi o 30 lat mlodszemu i to wszystko.

Tak mi się skojarzyło: "Pan ich nie słucha, to wariaci, to ja jestem Napoleon" ;)

Moja jazda: