Skocz do zawartości

Narty GS


valdi3

Rekomendowane odpowiedzi

Harpia, w niedzielę widziałem w Bikershop na Czarnowiejskiej piękne gigantki Salomona. Tak fajne, że jak je nieopatrznie weźmiesz do ręki, to strasznie trudno je z tej ręki wypuścić. Tak, że uważaj! Przecenione na 1600pln, ale jak pogadałem ze sprzedawcą są do wzięcia za 1200. R 27 dł. chyba 183cm. pod butem wąsko. Dla mnie cudo!   

                                                                            Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niewątpliwie ciekawe narty ale..............................nie dla mnie.

Po pierwsze, nie tknę narty z "Monocoque"

Zawsze miałem "sidewall" i tak zostanie.

To jeden z warunków jakie musi spełniac narta abym ją kupił.

 

Po drugie, za długi promień skrętu.

Moim zdaniem to nie są narty "dla ludzi"  :)

 

Zamówiłem na następny sezon Elan GSX Master 2017/18

180cm/21,2m z Early Rise.

Jestem pewien , że będą świetne.

 

Jak się na nich oswoję to może w następnych latach będę szukał czegoś z dłuższym promieniem podyktowanym polityką kapeluchów z FIS.

Na razie stać mnie na to aby jedzdzić na takich na których jazda jest prawdziwą frajdą.

 

p.s. wydaje mi się , że nie ma przypadku w tak atrakcyjnej cenie tych Salomonów.

 

Przez cały sezon przestały u nich (Bikershop):

http://www.blizzard-...cing-wc-piston/

 

182cm

 

Jak te przecenią na 1600 ( 1200 nawet mi się nie śni ) to biorę dla młodego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że po prostu trudno jest im sprzedać te narty. Tu w okolicy nie bardzo jest gdzie na nich jeździć. Pewnie odpowiedni dla nich klimat to - Alpy.

Ja ostatnio nabyłem Atomic Redestar XTI trochę wyższe ode mnie. Jestem zaskoczony jak dobrze się na nich czuję. Zarówno w skręt krótki, jak i w długi wchodzą jak w masło. Z łatwością trzymają krawędź. Trudno polecać (oczywiście nie Tobie), bo to jednak sprawa mocno indywidualna. Pan jest zadowolony :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@valdi3

Jeśli jeszcze ich nie kupiłeś to się pośpiesz.

 

Jeżeli sprzedawca będzie miał więcej par tej narty, daj znać.

Na pewno znajdą się tu chętni.

tylko jedne narty prywatne,ale sa jeszcze do sprzedania SL -170cm i SC 177 wszystko z zeszly sezon ,takze bardzo malo uzywane,po pare wyjazdow,wlasnie wczoraj odebral nowe z sezonu 17/18 i te ida do sprzedazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeździłem 10 lat tylko na komórkowych sl i w ubiegłym sezonie naszło mnie na jakąś odmianę kupiłem mastery Head. Ten sezon dobiega końca i mogę już porównać obie narty jeździłem 50/50 na kaźdej w Polsce i na Alpejskich stokach. Powiem tak sl pozostaje nr1 ale mastery są juz ciut ciut za nimi.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...