Skocz do zawartości

Stożek - szybkie pytanie.


Spiochu

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj i udało się podjechać. Zakazu faktycznie nie ma ale podjazd w kiepskim stanie. Zlodzone koleiny. Mój przednionapędowy dyliżans ledwo dał radę. Co ciekawe odcinek od ostatniego parkingu w lepszym stanie niż ten wcześniej. Jak ktoś nie lubi się stresować za kierownicą, radzę zostawiać auto na pierwszym parkingu, przy przystanku PKS. Widziałem też Bus a raczej Van który dowozi narciarzy ale chyba trzeba po niego zadzwonić bo tak to nie jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm :rolleyes: ,proponuje Ci się jeszcze kilka dni wstrzymać żebyś nie był rozczarowany

 

Ewentualnie wybrać stok o mniejszym nachyleniu,czytać dośnieżeniu

Cześć

Michał podobnie jak ja wyznaje zasadę, że sens jest jeździć tylko po czarnych. Inne trasy to porostu wstyd. Stożek nie jest wprawdzie taki do końca "czarny" ale zawsze ratuje wizerunek bardziej niż Siglany czy inna Nowa Osada.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorka zacna.... w dodatku od czasu splantowania trawersu mozna jeździć tam symetrycznie. ...:-). Stozek był ostatnio nasniezany dość bidnie. Mitku..Może nasz racje. Skoro na NO zlikwidowano stary grill, a Czsntiria wylamala sue z Wislanskiego Skipasu to stoki te straciły wiele na atrakcyjności. ... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorka zacna.... w dodatku od czasu splantowania trawersu mozna jeździć tam symetrycznie. ...:-). Stozek był ostatnio nasniezany dość bidnie. Mitku..Może nasz racje. Skoro na NO zlikwidowano stary grill, a Czsntiria wylamala sue z Wislanskiego Skipasu to stoki te straciły wiele na atrakcyjności. ... ;-)

Cześć

Ja chciałem tylko zwrócić uwagę jak ważny jest na nartach prestiż. ;)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Wy tu gadu gadu a my codziennie jeździmy na Stożku.

Dziś warunki bardzo prestiżowe, pod warunkiem że nikt nie nagra przejazdów  Zmroziło cały stok a miejscami także nierówności, sam poruszałem się głównie rozpaczliwym ześlizgiem. Dla zwolenników Tyrolskiej sezonówki taki stok pewnie nie jest wart zapięcia butów ale dla nas możliwość pojeżdżenia w tym terminie na prawie pustym stoku jest nie do pogardzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Wy tu gadu gadu a my codziennie jeździmy na Stożku.

Dziś warunki bardzo prestiżowe, pod warunkiem że nikt nie nagra przejazdów  Zmroziło cały stok a miejscami także nierówności, sam poruszałem się głównie rozpaczliwym ześlizgiem. Dla zwolenników Tyrolskiej sezonówki taki stok pewnie nie jest wart zapięcia butów ale dla nas możliwość pojeżdżenia w tym terminie na prawie pustym stoku jest nie do pogardzenia.

Jakkolwiek jestem zwolennikiem tyrolskiej sezonówki to jednak możliwość pojeżdżenia w odległości np 1 godziny od miejsca zamieszkania jest zawsze warta wizyty na stoku.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowartościowales człowieka, teraz będzie mu się lepiej jeździlo na krześle w Stożku

 

;)

 

Mariusz nie chodziło o dowartościowanie, po prostu górki gdzieś w pobliżu, to jest naprawdę świetna sprawa. Karkonosze co je mamy o 2 godzinki jazdy - bezcenne. Wstajesz o 6.00 o 9.00 na szlaku a o 17.00 z powrotem na dole (w domu o 19.00). Cztery godziny w aucie i 8 na szlaku. A jak się prześpisz gdzieś w schronisku to Ci wyjdzie 4 na 16.  A na czterodniówkach 20 godzin w aucie i 28 na trasach.

 

Trzeba dobrze wykorzystać to co się ma, nie oznacza to wcale, że mam zamiar zrezygnować z Alp.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...