Skocz do zawartości

Volkl Racetiger SL DEMO


krzysiek358

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 lat później...
11 godzin temu, Filip napisał:

Ponawiam pytanie! Zakupiłem narty Volkl RaceTiger SL, również przyszły w wersji Demo? Co dokładnie oznacza ta wersja? 

Cześć

Dokładnie to wie tylko Volkl. Teoretycznie są to narty o określonej budowie i modelu - w tym wypadku SL - ale sprzedawane, czy raczej dystrybuowane bo ja nie wiem dokładnie jak to wygląda w praktyce, w wersji testowej z szatą niekatalogową. Czasami takie narty mają po prostu napis DEMO i koniec. Firmy dostają takie modele i bywają one w sprzedaży nawet w sklepach oficjalnie więc nie jest to jakaś ściema.

Pewnie jest to po prostu Race Tiger SL a szata oryginalna bo demo.

Jeździć się powinno dać jak na SL w każdym razie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, nikon255 napisał:

Regulowane wiazania za pomoca sruby. Krecisz sruba i wiazania sie przesuwaja. 

To raczej narty czy wiązania rentalowe. Używane w wypożyczalniach, stąd łatwość przestawiania wiązań. Te demo jak sądzę podobnie do Mitka, różnią sie tylko wzmocnioną powłoka górną. 

Edytowane przez a_senior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust może być oprócz lepszej powłoki w DEMO i napisu, minimalnie inny kolor niektórych plasticzków w wiązaniach. Ale nie mam pewności że to dokładnie takie same narty jak te, o których piszesz.

To chyba taka narta (na zdjęciu 155cm po lewej), nie-DEMO po prawej (170cm).

image.thumb.png.7ab990ea9d989425f71a5c7e6560203b.pngimage.thumb.png.9ff01ed8703068d618f4c41f9e8ca4d5.png

 

Wiązania w demo:

image.png.725717c462c8b92cef68ea6c1929c909.png

Wiązania nie-demo:

image.png.4302e5ee37c06463ed1cdab8544b787b.png

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, 

dziekuje w ogóle za zainteresowanie pytaniem.

Szukałem długo info na ten temat w necie, ale nigdzie konkretów nie ma.

Narty na ogół wyglądają tak samo jak wersja bez Demo. Kolory szaty są takie same, wyostrzone, a wiązanie również są z czerwonymi wstawkami. Istnieje tylko napis DEMO na tyle nart.

odnośnie wiązań, tez wydaje mi się ze niczym się nie różnią od podstawowych. 
Nie wiem co o tym myśleć? Czy się cieszyć, czy reklamować ze produkt nie zgodny z ofertą. (Nie było nic mowy o wersji demo)

PS zobaczyłem ten napis na trzeci dzień jazdy w tamtym tygodniu. Śmiga się na nich SUPER. 
Dołączam poglądowe zdjęcia nart  

Moze ktoś porówna ze swoimi? 
pozdrawiam Wszystki!

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Filip napisał:

Wiązania chyba są te z podstawowych ? 

Te wiązania są takie same w DEMO i nie DEMO, kolor masz jak w podstawowych. Ja bym się cieszył mając lepszą powłokę na wierzchu, zwłaszcza gdybym jeździł w Polsce w okresie ferii.

Zawsze możesz powiedzieć że jesteś DEMOnstratorem.

Sklepowi bym odpisał z prośbą o zniżkę za napis DEMO (jak się zgodzą, np. dając Ci kasę, albo jakieś kijki - to tylko lepiej ). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...