Skocz do zawartości

Mitek i porady


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Spedziłem na tym forum jak dotychczas około 5 lat. Przez ten czas starałem się zawsze w miare posiadanej wiedzy i doświadczenia pomagac wszystkim, którzy tego potzrebowali. Nie owijam w bawełne ani nie pisze tego co ktos chce przecytac ale prawdę i nie zamierzam z tego rezygnować. W związku z faktem że coraz częściej tematy doradcze przeradzają się w czcze dyskusje zktórych jednoznacznie wynika, że kupujący czy proszący o rade i tak kupi sobie co chce a próba wyprowadzenia go z błędu jest kwitowana przez niego samego czy tez innych kolegów stwierdzeniem żeby " się nie ........" , oświadczam: Od tej pory nie doradzam na otwartym forum. Jeżeli ktoś chce pogadać jestem do dyspozycji na priv. Pozdrawiam serdecznie Mitek

Użytkownik Mitek edytował ten post 19 wrzesień 2012 - 12:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mitek Reagujesz zbyt emocjonalnie. Forum jest między innymi po to aby sobie pomagać. Poczuwam się do winy za ostatni bałaganik na forum. Za bardzo się rozluźniłem bo poznałem sporo fajnych ludzi w stosunku do których mogę pozwolić sobie na dużą dozę żartu. Zapomniałem jednak, jak wiele ludzi to wszystko czyta. Myślę, że nie tylko ja. Proponuję, sobie i wszystkim innym większe trzymanie się tematu wątków. Zwłaszcza tych bardzo konkretnych ( porada, pytanie o konkretny model, itp ) Luźne refleksje mogą oczywiście znaleźć się we właściwych wątkach. Jestem przekonany, że wraz z pierwszym śniegiem wszystko wróci do poprzedniej normy. To forum i tak jest bardzo pozytywnym ewenementem w sieci. Przepraszam. p.s. to tak " na szybko"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy forum (czyli my wszyscy) ma obowiązek komukolwiek coś doradzać. Ogólnie sytuacja jest debilna bo przychodzą tu ludzie i pierwsze i jedyne co wnoszą to pytanie - jaką slalomkę kupić ? Czy ktoś z Was czuje się naprawdę na siłach doradzać?? Dlatego zresztą popełniłem kiedyś podpięty temat - żeby więcej się tym nie zajmować. Za to w OT które nam się pojawiają często są naprawdę fajne a przynajmniej zabawne wątki. Jeśli ktoś truje nam tyłek debilnymi pytaniami typu "narta na cały dzień" to oprócz ewentualnych konkretów musi ścierpieć lekko złośliwe komentarze, rady w bok a nawet całkowicie poboczne dygresje. a jak mu się nie podoba to przecież może pójść gdzieś indziej! Dla mnie wartością forum nie jest kącik poradczy (szczególnie dla początkujących) ale raczej swoisty czat maniaków narciarskich. Przedpole do wspólnych wyjazdów. Miejsce gdzie czasem można porozmawiać o istotniejszych tematach. Po naszych dyskusjach wiem z kim wytrzymam na wyjeździe a kogo unikać. A nawet nabrałem ochoty aby co niektórych poznać w realu, nawet niekoniecznie na nartach. Czyli nie mam tutaj żadnych obowiązków to nie praca! Ale pogadać nawet na tematy makroekonomiczne z nartami w tle - zawsze chętnie. Mitek! Twoją deklarację musimy podpiąć gdzieś na górze, bo inaczej za pół roku nowo wchodzący nie będą wiedzieli, że nie doradzasz!!! Pozdro Wiesiek Czy Wam też muli tę stronę, że cholera bierze???

Użytkownik Wujot edytował ten post 19 wrzesień 2012 - 11:38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też muli tę stronę, że cholera bierze???

Już chciałem reinstalować najlepszy na świecie system Mac OSX Snow Leopard:) Dobrze jednak, że się wyjaśniło. Wiesiek. Dziękuję, uratowałeś mi dniówkę i ( jak zwykle przy takich okazjach) sporo straconych maili. p.s. cholera , jednak jestem niewyuczalny. Znów off top.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opamiętaj się Mitku:) Przez Twoją deklarację równowaga na SF zostanie mocno zachwiana. :( Sytuacja wymaga aby nadal toczyć beznadziejną walkę ze "slalomkowcami". Ja jednego właśnie wyzwałem na bój (tenisowy)! Obiecuję Ci nie mieć dla niego litości!:) A nóż mu zaszkodzi!!!:):):) Albo się "nawróci"? Pozdrawiam Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć To nie maił byc temat dyskusyjny tylko krótka informacja. Nawet napisałem od razu do jarka żeby temat zamknął ale jeszcze nie dobiegł do kompa. Jak dobiegnie to zamknie mam nadzieje. A dlaczego w takiej formie? Otóż wielokrotnie spotkałem sie tu ze stwierdzeniami w tematach doradczych: - ja uważam żebys sobie kupił nartę X (tu szczegółowe dane dotyczące modelu rocznika itd.) ale poczekaj co ci doradzą inni. - pytam i pytam i nikt nie chce doradziac a niektórzy mają po kilka tysięcy postów - nie pisz pierdołach tylko doradź jakie narty kupić i inne juz personalne z cyklu: jak jestes taki mądry doradź lepiej itd. W związku z tym informuje, że nie doradzam, natomiast chetnie pogadam na inne narciarskie tematy. Harpia - Twoje posty nie maja tu nic do rzeczy. Nie zauwazyłem żebys w nich próbował kogos nabrac lub pisał nieprawdę. Wujot - nigdzie nic nie podpinać. Nie o to chodzi. Może sobie walne taką stopkę - bedzie uczciwie. Spotkanie w realu zawsze i wszędzie. Zawsze informuję jak gdzieś w celach narciarskich sie udaję i dzieki forum poznałem już chyba z 500 osób i to największa wartośc tego hobby. Pozdrowienia i prosżę temat zamknąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...