Skocz do zawartości

personalizacja kasku


Starszy

Rekomendowane odpowiedzi

dasz do firmy - to skroją Cię jak malowanie ;). Możesz to zrobić w prosty sposób samemu. Robisz sobie grafikę - najlepiej na połowę kasku - "rozcinając" ją ją w osi strzałkowej ( mniejsze problemy z równym naniesieniem folii na kask). Zlecasz wydruk np. tak: http://allegro.pl/li...=folia wylewana Ważne - folia nieznanej marki może się szybko zemścić :) - kup coś na Oracalu lub 3M-ie - to gwarancja sensownej jakości. Do tego koniecznie zalaminowany musi być wydruk. Zaopatrujesz się w nagrzewarkę (jeżeli to ma być suszarka do włosów - to może być to trochę mało, ale od biedy styknie - dłużej trochę to potrwa) . Oglądasz sobie ze 2, 3 filmy tego typu: lub: :) :D i już masz oklejony kask ślicznie - tak jak sobie tego zażyczysz :). Jak jakieś pytania - wal śmiało - córce robiłem kask kiedyś w kilka minut. Tak to mniej więcej wyglądało finalnie:jula.jpg baw się dobrze :) jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł przedstawiony przez Jaha mógłby zostać podchwycony. Nieduże logo Skiforum, mogłoby być super wyróżnikiem i dodać śmiałości w kontaktach forumowiczów na stoku. Pewnie każdy natknął się np. na naklejkę na samochodach OCP, czyli forum Skody Octavii. Może wypaliłoby to również na nartach?! M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieduże logo Skiforum, mogłoby być super wyróżnikiem i dodać śmiałości w kontaktach forumowiczów na stoku.

Dygresja Z własnych obserwacji wiem, że za mało nas na stokach... Bardzo często jeżdżę w skiforumowej koszulce nałozonej na kurtkę i jeszcze nigdy nikt związany ze Skiforum mnie nie zaczepił... Może dlatego, że mam wredną z wyglądu gębę, a może z powodu słabej rozpoznawalności naszego logo... Koniec dygresji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Myślałem o spersonalizowaniu kasku, zwłaszcza, że mam duży kask z przysłoną. Jest w Polsce kilka firm zdobiących: samochody, motory i kaski. Tu jest odpowiedź na moje zapytanie w tej sprawie do takiej firmy. "Witam Jaka jest cena pomalowania kasku narciarskiego? To kask głęboki, z przyłbicą, bez szczeki. Motyw Wiewióra z Epoki Lodowcowej --- Witam, Koszt malowania takiego kasku w motywy epoki lodowcowej to 500 zł. pozdrawiam Arkadiusz ******** Studio aerografu ***********
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dygresja

... zdarzyło mi się , spać z Tobą pod jednym dachem i jakoś tej wredności , nie odnotowuje ma pamięć :) swego czasu, lata 2007 - 2009 był szał na forumowe gadżety; koszulki, naklejki na kaski, nalepki na auta naszywki na kurtki, nawet polary były ... do tego domorosłe pomysły kilkunastu forowiczy (naprawdę ładne) i .... przez te lata nigdy, nikogo nie spotkałem na stoku (po za , również) tak udekorowanego, będąc sam udekorowanym (nie dotyczy forumowych wyjazdów) jarek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zdarzyło mi się , spać z Tobą pod jednym dachem i jakoś tej wredności , nie odnotowuje ma pamięć :) swego czasu, lata 2007 - 2009 był szał na forumowe gadżety; koszulki, naklejki na kaski, nalepki na auta naszywki na kurtki, nawet polary były ... do tego domorosłe pomysły kilkunastu forowiczy (naprawdę ładne) i .... przez te lata nigdy, nikogo nie spotkałem na stoku (po za , również) tak udekorowanego, będąc sam udekorowanym (nie dotyczy forumowych wyjazdów) jarek :)

Jarek tutaj masz przykład forum w którym gadżety są potraktowane systemowo:) http://forum.octavia...d2040974184b84c Wystarczy mieć żelazny zapas, założyć odp temat, może dać odnośnik do Allegro z zasadami sprzedaży i wysyłki. Bywają dni że zalogowanych jest tu "kupa" ludzi. Nie wierzę że nie będzie zainteresowania. Ja na "naszego" forumowicza trafiłem w Solden (deklarując pomoc po jego wywrotce). Dopiero na forum dowiedziałem się "że to on". Jestem przekonany że mijamy się na stokach zupełnie o tym nie wiedząc. Pozdrawiam, Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek ... ja jestem jak najbardziej , za swego czasu wsio załatwiał admin trzeba z nim porozmawiać .... napisze wieczorem do niego może ma coś ze starych zapasów alba byłby skłonny je odnowić temat gadżetów nie był poruszany od bodajże 2 albo 3 lat więc może się uda obecnie jest organizowanych, dużo forumowych wyjazdów i na pewno ta 'rozpoznawalność' by Wszystkim ułatwiła życie ... to tylko przykład jarek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że temat został podchwycony. Chciałem właśnie zaproponować gadżety skiforum. Począwszy od czegoś na kask, skończywszy na koszulkach, itp. Użytkownikiem jestem stosunkowo od niedawna, więc nie wiem jak wcześniej to wyglądało ;) . Jeśli jest ktoś na forum, kto ogarnia grafikę i lubi się w to bawić, mógłby co nieco zaprojektować, byłoby znakomicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przypominam, że to jest temat dotyczący personalizacji kasku, więc dyskusję o gadżetach forumowych warto byłoby przenieść do dedykowanego wątku...* *powiedział człowiek, który sam dryfować w bok zaczął...

Starszy, prowodyr;) tematu wyraził swoją aprobatę więc może nikt krzyczał nie będzie...? M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Uważam, że to będzie rzeźba. Trzeba podejśc do zagadnienia z większym rozmachem. Proponuje zawiązać kontakt z firmami produkującymi dla narciarstwa, zaprojektowac wespól z ich specjalistami ładne i rozpoznawalne kurtki, spodnie, czapki, kaski a docelowo równiez dedykowane narty w kilku wersjach (gigant, slalom, poza trasę itd.) Tak odziani i obuci bedziemy naprawdę rozpoznawalni i będziemy cieszyc sie prestiżem. Pozdrowienia serdeczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...