Skocz do zawartości

Nowe narty dla Kacperiona


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

A moje strzały to nie fajne? ;) :) W dodatku byłem najbliżej w 1. podejściu ...skoro Kacperion sam chciał Super G :) Hmmm, gdzieś widziałem że ktoś się pozbywał nowych (prawie) GS FIS Dynastara...? Nie, to chyba przesada :) 8SL? nieeee.... :/ GS Volkla 177? Coś od Kneissla? ...ale ten Harpia...? :) PS. Nie męcz, powiedz :)

Twoje strzały bardzo fajne ale on jednak jeszcze nie ma 11 lat nawet więc 210 - chyba , że na Wisłę i Zakopane w tym tygodniu. Jak powiem to sie zabawa skończy. Ostatnia podpowiedź: To bedą pierwsze narty tej firmy w całej narciarskiej historii naszej rodziny. :) Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć A wiesz, ktos pisał, że ma na stanie nowe czy prawie nowe... Byłby to rzeczywiście rarytas! Pozdrowienia Tadziu, Michale - niestety nie ale strzały fajne. ;) Pozdrowienia

Mig123... organizuje małe skiforumowe spotkanie w ten weekend ,więc jak przyjedziecie do Ustronia,to się wszyscy dowiedzą,a Kacper przetestuje nowy sprzęt.Potrzymaj ich trochę w niepewności ;) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mig123... organizuje małe skiforumowe spotkanie w ten weekend ,więc jak przyjedziecie do Ustronia,to się wszyscy dowiedzą,a Kacper przetestuje nowy sprzęt.Potrzymaj ich trochę w niepewności ;) Pozdrawiam

Niestety jeszcze ich nie ma a jezli będziemy to raczej bez dzieci. Dzisiaj będziemy dyskutowac na ten temat bo ja osobiście już mam kaca moralnego, że wogóle rozważam wyjad bez nich. Bocianku - nic sie nie zmieniło - nadal nie wiedziełm nawet na oczy nart Sporten i w najbliższym czasie chyba nie zobaczę. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

....Może Atomic GS

Hurrrra wygrał. A Tadzio uścislił czyli wygrana po połowie chyba. Dokładnie ATOMIC RACE GS D2 WoodCore Ti. Dlugośc 158cm i zobaczymy co będzie. Pozdrowienia PS Ale Tadek, to się chyba nie liczy bo Ci mówiłem czy mi sie wydaje? Pozdro

Użytkownik Mitek edytował ten post 09 styczeń 2013 - 13:26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przez Ciebie" kupiłem córce Atomic GS12 144 cm (+2cm do wzrostu, a narciarka z niej ucząca się, dzięki Twoim postom dobrałem długość nie wiedząc że Atomic to taka parciana marka ;) ) :D i czkawką się odbiło, ale dzieci tak mają, marka jest dla nich ważna, a jeszcze częściej ważne jest podjęcie decyzji "innej niż Rodzice/starzy".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

"przez Ciebie" kupiłem córce Atomic GS12 144 cm (+2cm do wzrostu, a narciarka z niej ucząca się, dzięki Twoim postom dobrałem długość nie wiedząc że Atomic to taka parciana marka ;) ) :D i czkawką się odbiło, ale dzieci tak mają, marka jest dla nich ważna, a jeszcze częściej ważne jest podjęcie decyzji "innej niż Rodzice/starzy".

No niestety tutaj tez prosto nie było. Faworytem był oczywiście Rossignol ale nawet uwzględniając różne pewne prywatne możliwości okazał si e poza zasięgiem finansowym. Dyskusja była jednka nad wyraz rzeczowa i wybór został zaakceptowany. Tadziu w takim razie nalezy Ci sie pół chluby zwycięskiej. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A jakie argument były na "NIE" Atomic/Fischer (co do samej marki)? No i co przekonało Was do Atomica, bo mnie tylko okazja (nie mam uprzedzeń co do marki bo i tak nie mam doświadczenia w testowaniu nart)?

Główne powody są dośc irracjonalne: Kiedyś Atomic (SL9, SL11 itd) i Fischer (te wszystkie WC, SC itd.) to symbole polskich slalomkowych przyzwyczajeń. Atomic - to juz moje do doświadczenie - jest dośc nietrwały, podbnie jak Salomon - marka, która kiedys uwielbiałem ale przestałem korzystać właśnieze względu na rózne kłopoty (nie tylko chodzi o narty). Sposób wykończenia nart - to juz kwestia wyjatkowo indywidualna ale Atomic nigdy a Fischer bardzo rzadko ma klasowe wykończenie tak charakterystyczne na przykład dla wysokich modeli Dynastara czy Rossignola. No i przyzwyczajenie do francuskich marek ze wzgledu na pewne prywatne koneksje... i tyle. Przekonała nas podobnie jak Ciebie okazja i uciekający czas. Ten temat troszke pokazuje, że jest luka w sprzęcie dla takich dzieci w tym wieku o i takich parametrach. Nie zawodników ale dobrze jeżdżących. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...