Skocz do zawartości

Kosmetyki na nartach.


kmusial

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uzywalem pomadki do ust firmy neutrogena taka norweska dosc droga byla i musze powiedziec ze w ogole sie nie sprawdzila, po pierwsze byla zbyt tlusta az nieprzyjemna, i niebardzo chronila usta,wiec jakie byscie polecali pomadki bo ja akurat mam z tym problem????

Polecam nivea i bebe! sprawdzone Jeśli chodzi o kremy sa speecjalne o sportów zimowych nawet naszxych rodzimych firm, nie sa drogie a naprawde super- mają filtr ochronny i sa tłuste, ale dobrze sie smaruje nimi! nie pamietam nazwy firmy- chyba dax cosmetic. co najważniejsze Panowie,na narty -NIGDY NIE UŻYWAJCIE KREMÓW NAWILŻAJĄCYCH-NIGDY! zawierają dużo wody, a jak jest mróz z buzi zrobi wam sie lodowisko! Polecam kremy, do tego celu stworzone! zimowe! I smarujcie twarz, ona naprawde potrzebuje tej ochrony Wiem że to mało męskie, ja ze swoim męzczyzna tez o to walcze- ale tylko tak wam sie wydaje, naprawde !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam, jakich kosmetyków używacie na stoku? W zeszłym roku stosowałam krem firmy Perfecta, ale wcale się nie sprawdził. Ja mam bardzo suchą, wrażliwą skórę. Po dniu na stoku zawsze mnie piecze i jest podrażniona. Możecie polecić coś naprawdę mocnego.

Piz Buin. Mają różne kremy, drogie.:) Jak ma być coś od mrozu to zdecydowanie Klover Vaseline (duńska).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piz Buin. Mają różne kremy, drogie.:)

Lepiej kupować za granicą bo w Polsce są one bardzo drogie a np. w Austrii sa prawie w każdym sklepie i aż tyle co u nas nie kosztują. Edit; Sprawdziłam już w tym roku nie są "aż tak drogie" ale i tak myślę, że za granicą będą tańsze. Tu można o nich poczytać: http://sklep.apteka-...hp?cPath=21_106

Użytkownik nika_k edytował ten post 24 listopad 2008 - 21:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...