Jump to content

Rasta

Members
 • Posts

  304
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rasta

 1. Ten post piszę siedząc w Szczyrku Obecnie przejezdny tylko FIS. Czy warto jechać - tak - żeby poznać stację.
 2. Był ktoś z Was w Nowym Roku? Warunki może się poprawiły?
 3. Cóż temat stał się zauważalny. Na gazeta.pl zamieszczono ciekawy tekst: http://www.sport.pl/...y_dolarow_.html Szkoda, że nadal nie wyjaśniono tego naukowo w 100%.
 4. Fajnie byłoby to zobaczyć w realu i przetestować...albo znać kogoś kto coś takiego ma
 5. Czytając tegoroczny NTN, znalazłem krótką wzmiankę o opaskach EFX. http://efxpoland.pl/technologia.htm Ponoć "EFX to technologia holograficzna stworzona w celu zmaksymalizowania zdolności wydolnościowych, mogąca wpływać również na ogólne samopoczucie i zdolności regeneracyjne oparta na oddziaływaniu z naturalnie występującym polem bioelektromagnetycznym człowieka" - opis w FAQ na ww. stronie Znacie albo używacie takich opasek? :confused: Z rezerwą podchodzę do takich "wynalazków", zwłaszcza mając na uwadze cenę (160 zł)
 6. Wróciłem w niedzielę (01.03.2009) z Madonna di Campiglio (Val di Sole). Było wspaniale i z wielką radością pośmigałem po 5ciu latach na tamtejszych stokach. Pogoda - przez cały tydzień słońce, brak chmur opadów itp Co zauważalne - bardzo dużo naszych rodaków... Udało się wspaniale. Polecam wszystkim.
 7. Ponoć ten garb był przerabiany po wypadku Amerykanina. Życzę Albrecht'owi szybkiego powrotu do zdrowia i na stok.
 8. Ok. 120 osób uwięzionych jest na wyciągu Złoty Groń w miejscowości Istebna w Beskidach - podaje TVN24. Nie wiadomo jeszcze, co spowodowało awarię wyciągu. Strażacy dopiero zaczęli organizować akcję ratowniczą, zgłoszenie wpłynęło przed 16.00 - mówi Jarosław Wojtasik, rzecznik śląskiej straży pożarnej. Na miejscu pracuje już sześć zastępów straży pożarnej: ochotniczej, państwowej i grupa ratownictwa wysokogórskiego. Awarii uległ wyciąg krzesełkowy. Uwięzione osoby siedzą w 36 krzesełkach, w każdym są cztery miejsca. Za gazeta.pl Czekamy na relację wszystkich, którzy byli- widzieli- wisieli
 9. Born2ski wszystkiego najlepszego i zawsze duuuużo śniegu pod ślizgiem
 10. Chyba jakieś 9 lat temu, gdy pozbyłem się jakiś Head'ów Cyber z Makro i przesiadłem sie na Dynastary (nie mogę sobie za nic przypomnieć modelu). Inauguracja była w Korbielowie na Pilsku...
 11. Co kto lubi- mi tam walenie twardym butem w wiązanie nie pasuje... troche mi szkoda Ale co kto lubi.
 12. Od 1 maja 2005 r. wprowadzono na terenie Austrii obowiązek używania kamizelki ostrzegawczej przez kierowcę lub pasażerów, jeśli opuszczają oni pojazd w razie awarii samochodu lub wypadku. Przepis obowiązuje na autostradach i drogach na obszarze niezabudowanym. Za mojaaustria.pl
 13. Pawle- dzięki za tak wyczerpujący przegląd. Pewnie też coś takiego sobie sprawie, bo niestety też czesto potrzebuję mieć łącze na wyjazdach.
 14. To zawiąż chustę na reku :D:D
 15. Wszystkiego co najlepsze i dłuuuuugich, śnieżnych i w pełni wykorzystanych sezonów Scatman i snowblade'man
 16. Nie masz sie czego obawiac. Nawet jesli na dole bedzie mokro to trasy w górnych częściach sa dobrze przygotowane.
 17. Tak, Tak !!! Nie jedźcie tam. Daleko i drogo :D:D
 18. Podobnie jak Mitek, moje wiszą pożądnie nasmarowane w poziomie na hakach wkręconych do ściany (http://www.alberts.pl/) w suchej piwnicy.
 19. Rasta

  Słowa cud...

  Dobre Anegdota "zreponsowala" mnie całkowicie
 20. Dla mnie limitowana seria 300 par Elan Partizan. Piękne.. Załączone miniatury
 21. Piszesz, że masz problem z opanowaniem prędkości, zaznaczam że zmiana butów nie bardzo na ten aspekt wpłynie - chyba należy szlifować technikę a do tego nowe buty nie są konieczne. Jeżeli rzeczywiście buty ograniczają twoje narciarskie umiejętności to może postaraj sie upolować coś na przecenach po- i przed- sezonowych. Wszelkie kombinacje o których wspominasz nie mają większego sensu.
 22. Zgadzam się z Qaz'em dodatkowo z dotychczasowego doświadczenia mogę stwierdzić, że krótsze, szersze i bardziej miękkie narty spisują się w takich warunkach dużo lepiej. Mi bardzo dobrze jeździło się w mokrym śniegu na Rossignol'ach 8X.
 23. Mam dziwne przeczucie że póki co ta opcja jest bardziej realna
×
×
 • Create New...