Jump to content

PaVic

Members
  • Posts

    579
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    22

Everything posted by PaVic

  1. Bajka czy nie bajka ciezko stwierdzić ale !… taki dzień lub dni jeżeli są, powinien każdy kto się uczy zaliczyć bez dwóch zdań bo nie tylko sztruks i słońce ! 😂 Osobiście dziś na SL szurałem więc było ciężko bardzo ciężko ale… żyje, coś pewnie na przyszłość z tego dnia na plus wyszarpie 😅 Ps Gdzieś na trasie gdy łapałem oddech bo pierdylion krótkich po omacku wykonałem za dnia ,kolega który wtenczas podchodził do góry stwierdził stanowczo, cytuję - qwa to ostatni raz i nigdy więcej 😂 ( podchodził drugi raz w życiu ) mam nadzieję jeżeli czytasz ,że się nie poddasz ! Nie bądź ….praktykuj ! Piękna zajawka 😉 kiedyś sam spróbuję 💪
  2. Testy 4Matic w bezbateryjnych modelach MB 😉
  3. Dziś droga do góry bez napinki czyli regionally PKS Więc był czas na 😂 @Mitek śnieg sypki/suchy
  4. Tyrolskie doliny zrobiły się białe u góry pewnie będzie trasowa jazda „terenowa” 💪💪 a więc kolejny kamyczek z technicznego dokształcenia
  5. Nie wiem jak Was ale mnie nosiło od dawna strasznie 😜⛷️ Takż sezon alpejski 25/26 uważam za otwarty 🕺🚀 Dzień ciężki bo pogoda dla koneserów- silny wiatr, słaby kontrast ,nie ubity jeszcze śnieg, podjazd z łańcuchami oj działo się działo a tera trzeba jeszcze zjechać do bazy 🙏 Była SLka był też GS były tyczki był off to jednak jest to taki dzień w którym uświadamiasz sobie,że jesteś nadal w ciemnej d… z drugiej strony to też taki dzień na który długo czekałem a w nocy i jutro ma być opad 40cm świeżego 🧐😜oby przestało wiać 🤞
  6. Fakt,że dziwne zachowanie choć w momencie startu szedł w lewy skręt a ten niżej w prawy to mogło mu się wydawać,że stok będzie przed nim pusty aczkolwiek w tym miejscu powinien go zdecydowanie zauważyć
  7. I dla mnie przeplatanka pogodowa na następny zapowiada się bajkowa 👏 🥳 miód-malina, podobno prawie metr białego już leży 😜💪
  8. Poranny spacer z 🐶 w lesie a przy drodze halucynów cała masa 😅
  9. Jak na koniec października Tignes 2100 i Val Claret wyglądają już obłędnie 🎿
  10. Dzisiejsze na pytanie jaki warun czy twardo dostałem odpowiedź -szkło ! W tamtym sezonie w listopadzie byłem na Piztalu panował beton zresztą był na wszystkich lodowcach a tras niewiele otwartych . Dlatego wstrzymałbym się z decyzją gdzie bo to raczej nie ma większego znaczenia jak warunki będą śniegowe .
  11. PaVic

    Drony

    Twoje prawo myśleć co chcesz myśleć pisać co chcesz pisać nawet coś tam sugerując . Na całe szczęście mam również jeszcze to samo prawo. COVID dogłębnie pokazał mi, że jednak moja spostrzegawczość i zdrowy rozsądek wzięły górę nad zaślepionym tłumem . Czyli nie taki diabeł,jak go malują 😜
  12. PaVic

    Drony

    Czyli norma skaczemy z kwiatka na kwiat czy inaczej tematu w temat jak nam pasuje . Można i tak. Ale powtórzę żebyś miał jasność - twór dzisiejszy jakim jest UE do likwidacji natychmiast !!!!. Jestem i będę głosował za jego rozwiązaniem gdyby była taka możliwość ! Znając życie nie będzie nam to dane ale kto wie trzeba wierzyć 💪 I żebyś w portki nie robił w tym swoim gdybaniu to czerwony może śmiało ze swoich 🚀 kierować prosto w burdel parlamentu 👌 oby nikogo w nim nie było, jak widzisz ominie Polskę i nie będzie pierwsza jak sugerujesz,że będę miał więcej czasu z racji miejsca zamieszkania ..
  13. PaVic

    Drony

    Odpowiadam na fakty a fakty dziś są takie że wojny w Polsce nie ma a co gdyby byla odp wyżej czytaj uważnie to ten fragment .
  14. PaVic

    Drony

    Odpowiedziałem -wojny nie ma a jeżeli chcesz chronić własną rodzinę to rzuć wszytko w pizdu i rekrutuj się na Ukraine i tam tą wojenkę zatrzymaj. Historia ma to do siebie że rozmawia się o faktach a nie o gdybaniu co by było gdyby? Gdyby nie muzyk to może i Polski by nie było takiej jaką znasz bo Żyd by cię poniewierał ? Gdyby… Powtarzam wojny w Polsce nie ma ! A jak będzie to dostosujemy własne życie do klimatu wojennego. Tak było jest i będzie . Powiedz dzieciom i kobietom z Palestyny czemu ich mordują a świat się przygląda w tym temacie nie pijesz piany bo co daleko ? I chuj Cię interesuje barbarzyństwo tego którego tatuś urodził się ów w Polsce no obecnej Białorusi . Więc przestań mi dopierdalac miejsce zamieszkania . Bądź konkretny i ratuj świat ! 😅
  15. PaVic

    Drony

    Po pierwsze i ostatnie wojny nie widać w Polsce ale są tacy co z chęcią by ją widzieli i robią wszystko żeby do niej doszło pomijając kto czy komu na tym zależy oczywiście że tak to pokazuje dobitnie to forum .
  16. PaVic

    Drony

    Widzisz, w tym beneluxie mieszkam około 25 km od jankeskiego arsenału atomowego także gdyby ktoś atakował to pierwsze do neutralizacji dalej 50 km jest Antwerpia i reaktor atomowy 😉 Widok praktycznie codzienny na moim pięknym niebie jest taki 🥳 …mam tu Ukraińców którzy brechtają z tej wojny twierdząc że wojna dla naiwnych . A czas Covidu dokładnie pokazał jak można manipulować całym społeczeństwem-przypomnę bo może gdzieś ci umknęło - byłem mordercą ! Ogólnie to ma w dupie i się nie przejmuje bo wpływu na polityków nie mam jak jednostka a nawet jako całość dziś też już wpływu nie mamy. Robią co chcą dlatego wolę zdecydowanie spacer na łonie natury i poranne okonie 😜
  17. PaVic

    Pasje

    Nie trzeba isc do lasu na grzyby to dziadostwo potrafi nawet w nocy zaatakować podczas snu 😡 wystrczy ogród w domu i piesek który w nocy położy się obok łóżka 🤷‍♂️
  18. PaVic

    Pasje

    Mam podobnie dlatego spining jest odpowiedni bo na czterech nie siedzę,często robię km zmieniając miejsce. Atak dużej drapieżnej i walecznej ryby jak szczupak,sandacz,sum czy nawet mniejszy okoń jest przyjemnym przeżyciem w ciągłym ruchu na „świeżym” powietrzu taka redukcja stresu,nauka cierpliwości i własnego wyciszenia, aktywny relaks … Ogólnie to z perspektywy czasu całkiem zabawne jak to wędkarstwo się zmieniło. Kiedyś kiedy byłem małym chłopcem na osiedlu było kilka rodzin które wędkowały a następnie rybki trafiały na talerz. Panowie przed czy po pracy wsiadali w swoje wartburgi, maluszki, trabanty … i jechali nad wodę,po powrocie parkując swoje wozy na parkingu już darli się z zachwytem ile i jakie okazy mają w swoich siateczkach . Dziś to raczej wędkarstwo „sportowe” lub zrównoważone bo ryba wraca do swojego środowiska. Zamieniliśmy zdrową rybę z rzeki na sklepową niewiadomego pochodzenia ( często karmiona hormonami, antybiotykami itd) lub jeszcze większy moim zdaniem idiotyzm na tabletkę z apteki - samo zdrowie . Pominę już,że potrafimy wsiąść w samolot i polecieć na drugi koniec świata żeby zaspokoić własne jakieś hobby a wieczorem zjeść rybkę której u nas nie ma ( jakiś gatunek) lub bardzo rzadko ogólnie je jemy.
  19. Zajebista dolina 💪 bardzo lubię 👌to chyba najlepsze miejsce z tych których byłem w AT https://www.skionline.pl/forum/topic/41966-dolina-zillertal-3-91223/
  20. Faktycznie, są ciekawe ale dron bije wszystko choć 360 ujęcia są zajebiste i zdecydowanie musisz spróbować coś nakręcić w akcji bo to jednak nie taki prosty temat jak mogłoby się wydawać (pisze oczywiście z własnej perspektywy) mam gopro max które niby w tym celu kupiłem bo nie miał mnie kto nagrać ale niestety technika jazdy na nartach nie jest jeszcze na takim poziomie żeby moc skupić się na kamerze/ujęciach i jechać swoje na nartach. Dlatego może ze dwa/ trzy razy kręciłem na kiju 360 i póki co basta . Kamera idzie na kask albo na klatę i mogę skupić się jeździe . Zrobienie szybkiego filmu zajmuje dosłownie chwilę ,zdarza mi się że robię go na telefonie wjeżdżając do góry siedząc na kanapie . Oczywiście fajne ujęcia i profesjonalnie poskładany z dobrymi wstawkami i motywami plus dobry podkład muzyczny zajmuje zdecydowanie więcej zabawy. Ale prosty film to chwilka zabawy .
  21. PaVic

    Pasje

    Zabawa przednia 🎣 wieczór okoniowy 😉
  22. PaVic

    Drony

    To jest jakaś myśl a emeryt ma prawo głosu czy już swoje zagłosował i niech odpoczywa w spokoju i daje decydować innym ?
  23. PaVic

    Drony

    Sorry że piszę z tego konta ale tu mogę wstawić foto . Jak chcesz porównać Holandię i jej politykę małego kraju wielkości mazowieckiego z 18 milionami obywatelami. Tu cały transport jest połączony idealnie i perfekcyjnie funkcjonuje na czas kolej, tramwaj,autobus a rower często każdy ma na dwóch stacjach tam gdzie wsiada i tam gdzie wysiada na końcowym swoim przystanku itd A w całym beneluxie praktycznie rowerzysta ma pierwszeństwo przed zmotoryzowanym i przed nim na skrzyżowaniu się ustawia . To inny świat inna mentalność i kultura. Tu każdy każdego wszędzie wpuszcza czy przepuszcza i nikt nie pyskuje . Rowerzysta to święta krowa ! Kropka !
  24. PaVic

    rower :)

    Zastanawiałem się jak wyjechałem z tego terenu po jakiego człowiek tak się męczy 🤦‍♂️
  25. PaVic

    rower :)

    Smakuje i to bardzo 😅 jazda po piachu czy grząskim terenie wymaga faktycznie sporego skanowania podłoża,umiejętności wyboru toru jazdy ale i całkiem sporej siły . Mega ciężki teren do jazdy . Później już była czysta przyjemność choć i tak walka z całkiem sporym wiatrem .
×
×
  • Create New...