-
Posts
579 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
22
Content Type
Profiles
Forums
Gallery
Everything posted by PaVic
-
Bajka czy nie bajka ciezko stwierdzić ale !… taki dzień lub dni jeżeli są, powinien każdy kto się uczy zaliczyć bez dwóch zdań bo nie tylko sztruks i słońce ! 😂 Osobiście dziś na SL szurałem więc było ciężko bardzo ciężko ale… żyje, coś pewnie na przyszłość z tego dnia na plus wyszarpie 😅 Ps Gdzieś na trasie gdy łapałem oddech bo pierdylion krótkich po omacku wykonałem za dnia ,kolega który wtenczas podchodził do góry stwierdził stanowczo, cytuję - qwa to ostatni raz i nigdy więcej 😂 ( podchodził drugi raz w życiu ) mam nadzieję jeżeli czytasz ,że się nie poddasz ! Nie bądź ….praktykuj ! Piękna zajawka 😉 kiedyś sam spróbuję 💪
-
Testy 4Matic w bezbateryjnych modelach MB 😉
- 577 replies
-
- 2
-
-
- samochody
- motoryzacja
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dziś droga do góry bez napinki czyli regionally PKS Więc był czas na 😂 @Mitek śnieg sypki/suchy
-
Tyrolskie doliny zrobiły się białe u góry pewnie będzie trasowa jazda „terenowa” 💪💪 a więc kolejny kamyczek z technicznego dokształcenia
-
Nie wiem jak Was ale mnie nosiło od dawna strasznie 😜⛷️ Takż sezon alpejski 25/26 uważam za otwarty 🕺🚀 Dzień ciężki bo pogoda dla koneserów- silny wiatr, słaby kontrast ,nie ubity jeszcze śnieg, podjazd z łańcuchami oj działo się działo a tera trzeba jeszcze zjechać do bazy 🙏 Była SLka był też GS były tyczki był off to jednak jest to taki dzień w którym uświadamiasz sobie,że jesteś nadal w ciemnej d… z drugiej strony to też taki dzień na który długo czekałem a w nocy i jutro ma być opad 40cm świeżego 🧐😜oby przestało wiać 🤞
-
Fakt,że dziwne zachowanie choć w momencie startu szedł w lewy skręt a ten niżej w prawy to mogło mu się wydawać,że stok będzie przed nim pusty aczkolwiek w tym miejscu powinien go zdecydowanie zauważyć
-
I dla mnie przeplatanka pogodowa na następny zapowiada się bajkowa 👏 🥳 miód-malina, podobno prawie metr białego już leży 😜💪
-
Poranny spacer z 🐶 w lesie a przy drodze halucynów cała masa 😅
-
Jak na koniec października Tignes 2100 i Val Claret wyglądają już obłędnie 🎿
-
Dzisiejsze na pytanie jaki warun czy twardo dostałem odpowiedź -szkło ! W tamtym sezonie w listopadzie byłem na Piztalu panował beton zresztą był na wszystkich lodowcach a tras niewiele otwartych . Dlatego wstrzymałbym się z decyzją gdzie bo to raczej nie ma większego znaczenia jak warunki będą śniegowe .
-
Twoje prawo myśleć co chcesz myśleć pisać co chcesz pisać nawet coś tam sugerując . Na całe szczęście mam również jeszcze to samo prawo. COVID dogłębnie pokazał mi, że jednak moja spostrzegawczość i zdrowy rozsądek wzięły górę nad zaślepionym tłumem . Czyli nie taki diabeł,jak go malują 😜
-
Czyli norma skaczemy z kwiatka na kwiat czy inaczej tematu w temat jak nam pasuje . Można i tak. Ale powtórzę żebyś miał jasność - twór dzisiejszy jakim jest UE do likwidacji natychmiast !!!!. Jestem i będę głosował za jego rozwiązaniem gdyby była taka możliwość ! Znając życie nie będzie nam to dane ale kto wie trzeba wierzyć 💪 I żebyś w portki nie robił w tym swoim gdybaniu to czerwony może śmiało ze swoich 🚀 kierować prosto w burdel parlamentu 👌 oby nikogo w nim nie było, jak widzisz ominie Polskę i nie będzie pierwsza jak sugerujesz,że będę miał więcej czasu z racji miejsca zamieszkania ..
-
Odpowiadam na fakty a fakty dziś są takie że wojny w Polsce nie ma a co gdyby byla odp wyżej czytaj uważnie to ten fragment .
-
Odpowiedziałem -wojny nie ma a jeżeli chcesz chronić własną rodzinę to rzuć wszytko w pizdu i rekrutuj się na Ukraine i tam tą wojenkę zatrzymaj. Historia ma to do siebie że rozmawia się o faktach a nie o gdybaniu co by było gdyby? Gdyby nie muzyk to może i Polski by nie było takiej jaką znasz bo Żyd by cię poniewierał ? Gdyby… Powtarzam wojny w Polsce nie ma ! A jak będzie to dostosujemy własne życie do klimatu wojennego. Tak było jest i będzie . Powiedz dzieciom i kobietom z Palestyny czemu ich mordują a świat się przygląda w tym temacie nie pijesz piany bo co daleko ? I chuj Cię interesuje barbarzyństwo tego którego tatuś urodził się ów w Polsce no obecnej Białorusi . Więc przestań mi dopierdalac miejsce zamieszkania . Bądź konkretny i ratuj świat ! 😅
-
Po pierwsze i ostatnie wojny nie widać w Polsce ale są tacy co z chęcią by ją widzieli i robią wszystko żeby do niej doszło pomijając kto czy komu na tym zależy oczywiście że tak to pokazuje dobitnie to forum .
-
Widzisz, w tym beneluxie mieszkam około 25 km od jankeskiego arsenału atomowego także gdyby ktoś atakował to pierwsze do neutralizacji dalej 50 km jest Antwerpia i reaktor atomowy 😉 Widok praktycznie codzienny na moim pięknym niebie jest taki 🥳 …mam tu Ukraińców którzy brechtają z tej wojny twierdząc że wojna dla naiwnych . A czas Covidu dokładnie pokazał jak można manipulować całym społeczeństwem-przypomnę bo może gdzieś ci umknęło - byłem mordercą ! Ogólnie to ma w dupie i się nie przejmuje bo wpływu na polityków nie mam jak jednostka a nawet jako całość dziś też już wpływu nie mamy. Robią co chcą dlatego wolę zdecydowanie spacer na łonie natury i poranne okonie 😜
-
Nie trzeba isc do lasu na grzyby to dziadostwo potrafi nawet w nocy zaatakować podczas snu 😡 wystrczy ogród w domu i piesek który w nocy położy się obok łóżka 🤷♂️
-
Mam podobnie dlatego spining jest odpowiedni bo na czterech nie siedzę,często robię km zmieniając miejsce. Atak dużej drapieżnej i walecznej ryby jak szczupak,sandacz,sum czy nawet mniejszy okoń jest przyjemnym przeżyciem w ciągłym ruchu na „świeżym” powietrzu taka redukcja stresu,nauka cierpliwości i własnego wyciszenia, aktywny relaks … Ogólnie to z perspektywy czasu całkiem zabawne jak to wędkarstwo się zmieniło. Kiedyś kiedy byłem małym chłopcem na osiedlu było kilka rodzin które wędkowały a następnie rybki trafiały na talerz. Panowie przed czy po pracy wsiadali w swoje wartburgi, maluszki, trabanty … i jechali nad wodę,po powrocie parkując swoje wozy na parkingu już darli się z zachwytem ile i jakie okazy mają w swoich siateczkach . Dziś to raczej wędkarstwo „sportowe” lub zrównoważone bo ryba wraca do swojego środowiska. Zamieniliśmy zdrową rybę z rzeki na sklepową niewiadomego pochodzenia ( często karmiona hormonami, antybiotykami itd) lub jeszcze większy moim zdaniem idiotyzm na tabletkę z apteki - samo zdrowie . Pominę już,że potrafimy wsiąść w samolot i polecieć na drugi koniec świata żeby zaspokoić własne jakieś hobby a wieczorem zjeść rybkę której u nas nie ma ( jakiś gatunek) lub bardzo rzadko ogólnie je jemy.
-
Zajebista dolina 💪 bardzo lubię 👌to chyba najlepsze miejsce z tych których byłem w AT https://www.skionline.pl/forum/topic/41966-dolina-zillertal-3-91223/
-
Faktycznie, są ciekawe ale dron bije wszystko choć 360 ujęcia są zajebiste i zdecydowanie musisz spróbować coś nakręcić w akcji bo to jednak nie taki prosty temat jak mogłoby się wydawać (pisze oczywiście z własnej perspektywy) mam gopro max które niby w tym celu kupiłem bo nie miał mnie kto nagrać ale niestety technika jazdy na nartach nie jest jeszcze na takim poziomie żeby moc skupić się na kamerze/ujęciach i jechać swoje na nartach. Dlatego może ze dwa/ trzy razy kręciłem na kiju 360 i póki co basta . Kamera idzie na kask albo na klatę i mogę skupić się jeździe . Zrobienie szybkiego filmu zajmuje dosłownie chwilę ,zdarza mi się że robię go na telefonie wjeżdżając do góry siedząc na kanapie . Oczywiście fajne ujęcia i profesjonalnie poskładany z dobrymi wstawkami i motywami plus dobry podkład muzyczny zajmuje zdecydowanie więcej zabawy. Ale prosty film to chwilka zabawy .
-
Zabawa przednia 🎣 wieczór okoniowy 😉
-
To jest jakaś myśl a emeryt ma prawo głosu czy już swoje zagłosował i niech odpoczywa w spokoju i daje decydować innym ?
-
Sorry że piszę z tego konta ale tu mogę wstawić foto . Jak chcesz porównać Holandię i jej politykę małego kraju wielkości mazowieckiego z 18 milionami obywatelami. Tu cały transport jest połączony idealnie i perfekcyjnie funkcjonuje na czas kolej, tramwaj,autobus a rower często każdy ma na dwóch stacjach tam gdzie wsiada i tam gdzie wysiada na końcowym swoim przystanku itd A w całym beneluxie praktycznie rowerzysta ma pierwszeństwo przed zmotoryzowanym i przed nim na skrzyżowaniu się ustawia . To inny świat inna mentalność i kultura. Tu każdy każdego wszędzie wpuszcza czy przepuszcza i nikt nie pyskuje . Rowerzysta to święta krowa ! Kropka !
-
Zastanawiałem się jak wyjechałem z tego terenu po jakiego człowiek tak się męczy 🤦♂️
-
Smakuje i to bardzo 😅 jazda po piachu czy grząskim terenie wymaga faktycznie sporego skanowania podłoża,umiejętności wyboru toru jazdy ale i całkiem sporej siły . Mega ciężki teren do jazdy . Później już była czysta przyjemność choć i tak walka z całkiem sporym wiatrem .
