Skocz do zawartości

.Beata.

Members
  • Liczba zawartości

    1 709
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    15

Zawartość dodana przez .Beata.

  1. .Beata.

    Sezon 2025/2026

    No ba, najmocniejsza! - tyle, że czwórka i to Pomarańczko mi takie jakieś nieznane chyba... pogody życzę 🙂
  2. .Beata.

    Sezon 2025/2026

    Ach te białczańskie tygrysy.... 🥰😉
  3. .Beata.

    Sezon 2025/2026

    Takie info mi wpadło https://www.facebook.com/share/18SpTgoFfj/?mibextid=wwXIfr
  4. Ej, no może i rąbnięta jestem, ale chciałabym pojeździć jeszcze na nartach, więc nie będę ryzykować, że mnie moi zamkną i nawet im o tym nie wspomnę
  5. Jajka to pikuś, a czy Ty chcesz, żeby mi zając (mój) nogi z dupy powyrywał???? 😉. Też żeś se termin wymyślił… nie da rady, no i na święconkę z wnukiem przecież nie zdążę…
  6. Myślałam, że Ty rojber poznański jesteś
  7. A nie na juchtę? - nie słyszałam o pachcie
  8. A kto za mnie jajka pomaluje i poświęci w domu na te święta, he? - tylko nie piszcie, że jajek jest pełno 😉
  9. .Beata.

    Sezon 2025/2026

    Coś się ruszyło w łączeniu z Pitztalem?
  10. Wiesz, jednak różnimy się poziomami jazdy i doświadczeniem. Szczerze mówiąc, to nie do końca jestem pewna, czy aby na pewno moje narty są ostre tak jak być powinny, i póki co wszystko zwalam na brak umiejętności. Miałeś pecha trafiając do nich, a oni, że trafili na Ciebie. Nie dam nart do serwisu w Przemyślu 😉
  11. Nie, ale gdybym usłyszała, to pomyślałabym, że to cud i trafiłam do mega serwisu...
  12. Wy to się znacie na takich technicznych niuansach, a co np. ja mam zrobić? zanoszę narty i proszę o serwis, a czy narty są zrobione zgodnie ze sztuką (prawidłowo) nie ocenię, mało tego - mam różne opinie na temat moich desek - od wyklepanych i do niczego, przez takie se do dobrych/porządnych/rekreacyjnych nart. I bądź tu mądry...
  13. Jeśli to, co przytoczył Paweł jest faktem, to faktem jest też równie ogromna wina i klęska rodziców. To jest przerażające.
  14. Dobrze, że te moje ziółka lecznicze już wykiełkowały…
  15. Gratuluję ! Idziesz jak lawina
  16. Jest w tym coś złego? "to forma dadaizmu jest" - a to forma jakieś dysleksji rozwojowej? 🙂
  17. Raczej narciarski slang. Jeśli nie umiesz się bawić, to spadówa 😉
  18. .Beata.

    Sezon 2025/2026

    na własny użytek, leczniczo 🤣
  19. .Beata.

    Sezon 2025/2026

    Dobra, rano? 😉
  20. .Beata.

    Sezon 2025/2026

    Bidulek… no w depresję można wpaść… było jechać z nami, było i suonko, i sztruks, i …. też bombardino Byłeś po drugiej stronie?
  21. I jak nowe nartki? Zadowolony jesteś?
  22. Oglądałam, Oni są niesamowici, a komentatorzy dodatkowo wycisnęli mi łzy. Najlepsze lekarstwo na rozczulanie się nad sobą.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...