Jump to content

cruzier

Members
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

cruzier's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Dziękuję  Już patrzę na oferty i lokalizację   PS: A cos o Andrychowie napiszecie?
 2. Witam ponownie. Szukam miejsca gdzie stoki będą otwarte, zakwaterowanie w pobliżu i w miarę nie napchane jeśli chodzi o ilość osób. Chcę się uczyć jeździć. Może orientujecie się gdzie można wyjechać. Jak coś prosiłby o konkretną lokalizację - nocleg też możecie polecić Pozdrawiam serdecznie
 3. Dziękuję Wam za rady. Siła ustawiona na "6". Będzie teraz pytanie głupie i Was rozśmieszy ale ponoć kto pyta nie błądzi: Narty mam w pokrowcu, złożone ślizgami do siebie tak, że wiązania są na zewnątrz. W jaki sposób mam je ułożyć w pokrowcu. tak aby wiązania były po bokach a narty leżały na krawędziach, czy jedna narta wiązaniem do dołu a druga wiązaniem do góry. Logika podpowiada mi że ta pierwsza opcja. Czy nie ma to znaczenia ?
 4.   Dziękuję! Takie pytanko jeszcze ... Jak zrobić aby podziałka siły wypięcia od strony pięty była dobrze widoczna przy ustawianiu. Obecnie przysłania mi ją "język" do wypinania buta.
 5. Witam. Raz jeszcze dziękuję. Narty dziś dojechały do mnie. http://www.cruzier.p...rty/kastle1.jpg   Tu mam jeszcze pytania:   -Czy do długości mojego buta wynoszącej : 293 mm dobrze ustawiłem wiązania? http://www.cruzier.p...rty/kastle2.jpg -Do mojej wagi 77-78 kg jaką siłę wypięcia ustawić ?   Pozdrawiam.
 6. Witam. ! Naczytałem się i głowa mi spuchła. Co prawda narty najprawdopodobniej będę miał jutro. Ogólne moje odczucie jest takie, że to dobry wybór. Mam tu małe pytanko bo przyznam się nie dopytałem : Ile te KASTLE (MX74 - 172 cm) mają szerokości pod BUTEM?   Pozdrawiam.
 7. Nie dziękuję - bo nart jeszcze nie mam. Wiadomo, że narty same nie jadą     Coś podejrzewam, że wiele wody w Wiśle upłynie nim tak szczerze nauczę się jeździć. Oczywiście wyrażę swoją opinię
 8. Dziękuję! Mam nadzieję, że takim wyborem będzie ... I, że jakoś się z nimi szybko "zakoleguję" i pozwolą mi się oswoić     
 9. To może przedstawię w ten sposób - choć nie nówki ... https://www.kaestle....nmeSbquGmSdpLuY
 10. Dziękuję Wam za uwagi     Rzetelnej opinii, zobacz to to i to, to jest takie a to takie. Narty ogólnie szmelc - chyba tego.   Pojechałem do gościa. Wyciągnął mi kilka par nowszych. Porównywał do 3-letnich Atomiców, w których krawędzie były cieńsze niż w tych Dobremannach. Wprawny zawodnik wie jak do tego się odnieść a ja ... skąd? Nie pojechałem tych nart kupować - tylko je zobaczyć .
 11.   Nie rozumiem skąd ten atak - jednak i  taką krytykę biorę na klatę. Moją jazdę trudno nazwać jazdą a raczej jej próbą. Pojechałem zobaczyć narty z ciekawości - zrobiłem zdjęcia z tą myślą, że prezentując je tutaj dowiem się czegoś więcej ( w sensie też nauki ). Od kilku dni próbuję coś porównywać od najtańszych do najdroższych nart ma jakie mnie stać, widać z różnym skutkiem. Zdjęcia pewnie nie pokazują tego co najistotniejsze: czyli jakiś części ślizgu i krawędzi. Tu akurat teraz nie trafiłeś Kolego - dwa dni temu przywiązywałem dużo większą wagę do kolorystyki - teraz liczy się stan ślizgu i krawędzi, to jak narta była użytkowana, jaką ma sprężystość z czego jest w środku. Tego właśnie dowiedziałem się tutaj od WAS. I masz rację kolorem się nie jedzie - akurat tak porobiłem zdjęcia , że koloru rzuca się w 70%. Jesteście można powiedzieć "wyjadaczami" świetnie jeździcie, macie dużą wiedzę, nie jedną nartę mieliście na nogach i setki oglądaliście. Co ma powiedzieć człowiek który nie ma żadnych punktów odniesień - próbuje jak może.
 12.  Witaj. I nawet nie wiesz jak jestem wdzięczny, za każdy ich post - czasem też ten krytyczny. Uważam, że kto pyta nie błądzi - a każde moje nawet to najgłupsze pytanie, niekiedy śmieszne powiększa moją wiedzę. Założyłem ten temat po to aby mam nadzieję dokonać najlepszego wyboru dla siebie. Chyba o to w tym wszystkim chodzi.
 13. Kilka poglądowych fotek.   http://cruzier.prv.pl/narty/1.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/2.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/3.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/4.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/5.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/6.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/7.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/8.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/9.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/9a.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/9b.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/9c.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/9d.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/9e.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/9f.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/9g.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/9h.jpg http://cruzier.prv.pl/narty/9i.jpg
×
×
 • Create New...