w dobie social mediów epatowanie jednej z gwiazd francuskich piłkarzy, że spotyka się z trans - to jest żałośne. bo chcąc czy nie chcąc, taki piłkarz jest sportowym wzorem do naśladowania dla wielu dzieci/nastolatków.
a że przy okazji taki sportowy wzór promuje homo niewiadomo, to jest karygodne.
jako przedstawiciel zjadaczy chleba razowego, mam pełne prawo wyrazić swoją opinię.