Skocz do zawartości

Bruner79

Members
  • Liczba zawartości

    1 627
  • Rejestracja

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez Bruner79

  1. Jak każda manufaktura, żeby przeżyć, musi windować ceny… aczkolwiek podobno świetnie wykonane z wysokiej jakości materiałów.
  2. Bruner79

    Sezon 2025/2026

    Ciekawe czy się trafi w okno pogodowe w listopadzie 🙂
  3. Bruner79

    Sezon 2025/2026

    Ja cisnę 10 go do Solden. Też liczę na to że będzie fajny warun 🙄 Jakby ktoś chciał nocleg to mogę pomóc ogarnąć na bardzo fajnej miejscówce - sauna, spa itd.
  4. Dlatego też dopytać chciałem skąd taki wybór tego ośrodka 🙂
  5. Generalnie z ciekawości pytałem, Piter to autorytet, sam rozważałem żeby z nim pojeździć. No ale interesowała mnie kwestia doboru ośrodka. Widocznie lista pełna to zostałem zlany 😁
  6. Aaaa, to już wszystko rozumiem. Dzięki Jan 🙂
  7. Widzę że autor aktywny w innych tematach a staremu forumowiczowi nie chce się odpowiedzieć. Szkoda 🙂
  8. Takie pytanko - co skłoniło was na wybór tego ośrodka?
  9. Są 2 narty. Sl i Gs. Jak Ci się wydaje? 🙂
  10. Narty prywatne, kolegi. W świetnym stanie. Przedstawiać nie trzeba. Świetne uniwersalne allm. 179cm i 84mm. Biały kruk na rynku 😉 po serwisie. 899plna.
  11. Prywatne komórki - zwykła amatorska jazda, żadne tyczki. Atomic s9 fis 165cm i head esl rd 168cm 2025. Obie narty po konkretnym serwisie. Wsiadać jeździć. Atomic - 1500 pln, Head - 2200pln.
  12. Potestowe erace pro. 175 r15. 1899pln.
  13. E race wchodzą od jakiegoś czasu w 2 wersjach. Pro i zwykłej. Różnica jest w płycie. W wersji pro jest płyta taka sama jak w komórkach. Te które wystawiłem to nie wersja pro, aczkolwiek konkretna deseczka no i na płycie.
  14. Góra błyszcząca. Narta z grupy race heada aczkolwiek race sklep, więc tak naprawdę dla każdego.
  15. Jak w tytule - nowe head erace 170cm - wersja limitowana na Szwajcarię plus wiązania 14din. 2250 pln.
  16. Zaciekawił mnie wpis - fisz ct słaba stabilność. Generalnie są 2 rzeczy. Albo nie były przygotowane, albo sorry - nie ta technika 🙂 jeśli jest tak jak jeździsz - jak się opisujesz - to te fisze czy erace powinny już spełnić oczekiwania. Ewentualnie lepsze pewnie byłyby w 180cm. Moim zdaniem szukaj Gs master minimum 180.
  17. Jako, że sezon ogórkowy w pełni - wpadło parę rodzyneczkow 🙂 min. Mirus cor - narta allm o charakterystyce sl - przy 184/178/173 ma promień skrętu 13m. Reszta black crows - do 100mm pod butem. Idealne maszynki na różne warunki na stoku i oczywiście na wiosenne śniegi 🙂 wiązania oczywiście dostępne. Jesli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na pw.
  18. Widzisz, jeździsz tak od lat, a dopiero całkiem niedawno prosi zagaili w sieci temat doboru krótszych kijków, wtajemniczeni wiedzą o co CHO. Takze jesteś protoplasta 😁😁😁
  19. Bruner79

    Sezon 2024/2025

    Do południa chyba betonik 😉
  20. Bruner79

    Narty do body carvingu

    Dla mnie już większy fun dawałaby jazda na desce snowboardowej przeznaczonej stricte do jazdy carvingowej.
  21. Jest kolejny święty Graal, nawet zakład poszedł już jeden z wyznaczonym terminem, także wszystko podąża w dobrym kierunku. 😎🤣🤣🤣
  22. Hmm, ekheh - znudziły się mnie już dawno 🙂 😎
×
×
  • Dodaj nową pozycję...