-
Liczba zawartości
1 627 -
Rejestracja
-
Wygrane w rankingu
17
Zawartość dodana przez Bruner79
-
-
Dzisiaj z rana na treningowym Stoczku 🙂 w końcu twardo 🙂
-
Narty na cały dzień dla zaawansowanej narciarki- allround czy racecarver?
Bruner79 odpowiedział narciareczka → na temat → Dobór NART
Teraz są dechy z grupy allround, które naprawdę pojadą świetnie - zbliżenie do grupy race sklep. Natomiast dziewczyna nie chce się zamęczyć. To ma być 1 para. Jakby kupowała 2 pary to spawa ewidentnie prosta. Natomiast w tym przypadku myślę że mocny allround lub z grupy race - ale modele 2 od góry. -
Narty na cały dzień dla zaawansowanej narciarki- allround czy racecarver?
Bruner79 odpowiedział narciareczka → na temat → Dobór NART
Poszukaj sobie narty tzw allround performance. Ok 160cm. Szerokość pod butem 72mm. Z tych wyższych modeli. Będziesz happy. W race nie idź. -
W sumie racja - head ispeed 175 jest taka właśnie narta. No to może jakoś allmountain 🙂
-
Sprawdza się, że narty z tej samej grupy i najwyższe modele jeżdżą - nie że podobnie, ale bardzo dobrze - i jakichś różnic większych nie widać, jedynie subiektywne odczucia grają rolę.
-
Dokładnie, nie ma co się obrażac. Jak chcesz uniwersalna narte - to celuj w 175. Head erace pro lub erace, fischer ct, masz opcje w nordica - multigara, blizzard hrc. Lub celuj w hybrydo Gs - czyli rossi master lt 173, dynastar speed course Gs, volkl master Gs 173, Kastle rx12 Gs 173 itd
-
Ok, jak sobie upatrzyłeś espeed to kupuj espeed 🙂
-
Dobry serwis nart Katowice i okolice
Bruner79 odpowiedział MariuszKce → na temat → Wypożyczalnie nart / Serwisy narciarskie
Masz też opcję - door to door. -
Możesz wziąć z heada erace 170cm, z fisza 170ct. Jak chcesz większej stabilności w dłuższych łukach - to te same dechy w 175cm.
-
Dobry serwis nart Katowice i okolice
Bruner79 odpowiedział MariuszKce → na temat → Wypożyczalnie nart / Serwisy narciarskie
Może nie ościennie, ale w Kraku już znajdziesz. -
Warun przyjemny, ludzi mało 😎
-
Weź peregrine 82 volkla.
-
Tadek wpadaj. Regularnie 2-3 razy w tyg jestem w jesenikach.
-
Wiesz, jakoś skupiłem się na ćwiczeniach w tym filmie. Akurat nigdy nie wtrącam się w czyjeś inicjatywy, jeśli chodzi o kasę. W dzisiejszych czasach wiedza dużo kosztuje 🙂 tanio już było. Fachowcy kosztują. A Gabrikowi życzę żeby zorganizował kolejne szkolenia. Pierwsze koty za płoty ma za soba.
-
Wrzucam mega moim zdaniem ciekawy filmik - pokazujący kilka ciwiczen do doskonalenia jazdy. Jak widać na rodzimych stokach - również są konkretni fachowcy 😎 https://www.facebook.com/share/r/1HcynkTCPG/?mibextid=wwXIfr
-
Facet w sklepie wyłożył Ci średnią sprzedażową 😉 ogólnie mało jest ludzi, którzy są na poważnie zainteresowani jeżdżeniem i podnoszeniem umiejętności. To ma być miłe spędzenie czasu. Później na stoku - rozjeżdżonym czy zmuldzonum robią się problemy. Druga sprawa - polecanie krótszych nart - bo szkoda kolan. Bzdura hiper turbo wyssana z palca. To właśnie krótsza narta bardziej męczy kolana bo musisz ją cisnąć żeby trzymała - w zależności od sposobu jazdy. Długa narta to jak cadillac. Jedzie sama. Ty jej pomagasz. Sam Ci proponowałem dłuższa dechę. Nie wiem - jaką długość wziąłeś?
-
Rossignol Forza 70 Master vs Atomic Redster Q9
Bruner79 odpowiedział Szuusssss2 → na temat → Dobór NART
Tak, ale Gs jest mega uniwersalna decha - większy promień robi robotę. Natomiast forza jest mocno taliowana i raczej szarpie przy ześlizgu. Generalnie stworzona do jazdy czysto na krawędzi. Do autora - weź Arcade 88 do kompletu. -
Nie ma co roztrząsać 😉 przypierdalac możemy na stoku 😎 na nartach 😎
-
Nie twierdzę że złym. Zwróciłem Ci uwagę na budowę desek i długość. Reszta up to You.
-
Gra gitara. To forum o narciarstwie. Tego się trzymajmy.
-
Poszukaj desek 72-76 max 78 pod butem. W opisie zwróć uwagę żeby były na rdzeniu drewnianym i miały chociaż jakieś wzmocnienie titanalem. Długość tak w przedziale 172-178.
-
Przepraszam za ryj 🙂 to takie powiedzenie jest - tak się mówi. Może nie znałeś. Jak cię uraziłem to wybacz. 🙂 p.s. wyedytowałem 🙂
-
Jak nie wywołałeś do tablicy? Ty nie wiesz co piszesz? 🤦🏻🤦🏻 przypierdalasz się i odwracasz kota ogonem 👏🏻 kończąc te zbędną dyskusję - bardzo cię proszę - nie wycieraj sobie mną twarzy swoimi wypocinami forumowymi.
-
A to fakt. Że fisze to sztywne dechy i trzeba je gonić. Co do Rossi - mam znajomego trenera dzieciaków - częstym przypadkiem są rozklejające się rosoły. Ale serwis gwarancyjny działa dobrze 🙂 W Rossi master i dynastar - w niektórych modelach zaobserwowałem też efekt rozklejającej się piętki - tej końcówki z tworzywa. Ale podobno tak ma być 😉
