Skocz do zawartości

Bruner79

Members
  • Liczba zawartości

    1 627
  • Rejestracja

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez Bruner79

  1. Bruner79

    Sezon 2025/2026

    Dzisiaj z rana na treningowym Stoczku 🙂 w końcu twardo 🙂
  2. Teraz są dechy z grupy allround, które naprawdę pojadą świetnie - zbliżenie do grupy race sklep. Natomiast dziewczyna nie chce się zamęczyć. To ma być 1 para. Jakby kupowała 2 pary to spawa ewidentnie prosta. Natomiast w tym przypadku myślę że mocny allround lub z grupy race - ale modele 2 od góry.
  3. Poszukaj sobie narty tzw allround performance. Ok 160cm. Szerokość pod butem 72mm. Z tych wyższych modeli. Będziesz happy. W race nie idź.
  4. W sumie racja - head ispeed 175 jest taka właśnie narta. No to może jakoś allmountain 🙂
  5. Sprawdza się, że narty z tej samej grupy i najwyższe modele jeżdżą - nie że podobnie, ale bardzo dobrze - i jakichś różnic większych nie widać, jedynie subiektywne odczucia grają rolę.
  6. Dokładnie, nie ma co się obrażac. Jak chcesz uniwersalna narte - to celuj w 175. Head erace pro lub erace, fischer ct, masz opcje w nordica - multigara, blizzard hrc. Lub celuj w hybrydo Gs - czyli rossi master lt 173, dynastar speed course Gs, volkl master Gs 173, Kastle rx12 Gs 173 itd
  7. Ok, jak sobie upatrzyłeś espeed to kupuj espeed 🙂
  8. Możesz wziąć z heada erace 170cm, z fisza 170ct. Jak chcesz większej stabilności w dłuższych łukach - to te same dechy w 175cm.
  9. Może nie ościennie, ale w Kraku już znajdziesz.
  10. Bruner79

    Sezon 2025/2026

    Warun przyjemny, ludzi mało 😎
  11. Tadek wpadaj. Regularnie 2-3 razy w tyg jestem w jesenikach.
  12. Wiesz, jakoś skupiłem się na ćwiczeniach w tym filmie. Akurat nigdy nie wtrącam się w czyjeś inicjatywy, jeśli chodzi o kasę. W dzisiejszych czasach wiedza dużo kosztuje 🙂 tanio już było. Fachowcy kosztują. A Gabrikowi życzę żeby zorganizował kolejne szkolenia. Pierwsze koty za płoty ma za soba.
  13. Wrzucam mega moim zdaniem ciekawy filmik - pokazujący kilka ciwiczen do doskonalenia jazdy. Jak widać na rodzimych stokach - również są konkretni fachowcy 😎 https://www.facebook.com/share/r/1HcynkTCPG/?mibextid=wwXIfr
  14. Bruner79

    zmiana nart?

    Facet w sklepie wyłożył Ci średnią sprzedażową 😉 ogólnie mało jest ludzi, którzy są na poważnie zainteresowani jeżdżeniem i podnoszeniem umiejętności. To ma być miłe spędzenie czasu. Później na stoku - rozjeżdżonym czy zmuldzonum robią się problemy. Druga sprawa - polecanie krótszych nart - bo szkoda kolan. Bzdura hiper turbo wyssana z palca. To właśnie krótsza narta bardziej męczy kolana bo musisz ją cisnąć żeby trzymała - w zależności od sposobu jazdy. Długa narta to jak cadillac. Jedzie sama. Ty jej pomagasz. Sam Ci proponowałem dłuższa dechę. Nie wiem - jaką długość wziąłeś?
  15. Tak, ale Gs jest mega uniwersalna decha - większy promień robi robotę. Natomiast forza jest mocno taliowana i raczej szarpie przy ześlizgu. Generalnie stworzona do jazdy czysto na krawędzi. Do autora - weź Arcade 88 do kompletu.
  16. Bruner79

    slalomki 165 cm

    Nie ma co roztrząsać 😉 przypierdalac możemy na stoku 😎 na nartach 😎
  17. Bruner79

    zmiana nart?

    Nie twierdzę że złym. Zwróciłem Ci uwagę na budowę desek i długość. Reszta up to You.
  18. Bruner79

    slalomki 165 cm

    Gra gitara. To forum o narciarstwie. Tego się trzymajmy.
  19. Bruner79

    zmiana nart?

    Poszukaj desek 72-76 max 78 pod butem. W opisie zwróć uwagę żeby były na rdzeniu drewnianym i miały chociaż jakieś wzmocnienie titanalem. Długość tak w przedziale 172-178.
  20. Bruner79

    slalomki 165 cm

    Przepraszam za ryj 🙂 to takie powiedzenie jest - tak się mówi. Może nie znałeś. Jak cię uraziłem to wybacz. 🙂 p.s. wyedytowałem 🙂
  21. Bruner79

    slalomki 165 cm

    Jak nie wywołałeś do tablicy? Ty nie wiesz co piszesz? 🤦🏻🤦🏻 przypierdalasz się i odwracasz kota ogonem 👏🏻 kończąc te zbędną dyskusję - bardzo cię proszę - nie wycieraj sobie mną twarzy swoimi wypocinami forumowymi.
  22. Bruner79

    slalomki 165 cm

    A to fakt. Że fisze to sztywne dechy i trzeba je gonić. Co do Rossi - mam znajomego trenera dzieciaków - częstym przypadkiem są rozklejające się rosoły. Ale serwis gwarancyjny działa dobrze 🙂 W Rossi master i dynastar - w niektórych modelach zaobserwowałem też efekt rozklejającej się piętki - tej końcówki z tworzywa. Ale podobno tak ma być 😉
×
×
  • Dodaj nową pozycję...