Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. Limanowa - Łysa Góra!

    • 19 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  2. Gdzie wieczorem ?

    • 1 odpowiedź
    • 1,6tys. wyświetleń
  3. Spytkowice... i co w pobliżu ?

    • 5 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  4. najłatwiesze stoki i osrodki

    • 18 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  5. Gdzie na narty w sierpniu?

    • 6 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  6. Najwiekszy osrodek w Austrii.

    • 16 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  7. CIVETTA - marzec 2013

    • 11 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  8. Alta Pusteria

    • 11 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  9. Bad Kleinkirchheim - ktoś był?

    • 10 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  10. Kamieńsk czy Bałtów

    • 1 odpowiedź
    • 1,5tys. wyświetleń
  11. Francja gdzie warto pojechać?

    • 14 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  12. Wymagający stok+małe kolejki

    • 16 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  13. Stok dla początkujących - BT/MC

    • 9 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  14. Na pewno Austria - Tylko gdzie?

    • 10 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  15. Kiedy na narty? Kiedy do Austrii? Tłok?

    • 5 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  16. Odległość Austrii od Polski.

    • 12 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  17. Baseny termalne w Alpach...

    • 10 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  18. Na narty na podróż poślubną

    • 13 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  19. Sylwester na stoku

    • 17 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  20. Freeride na Pradziadzie - Opole/ Wrocek

    • 3 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...