Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. Imienny skipass?

    • 6 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  2. Val Di Fiemme - opinie

    • 19 odpowiedzi
    • 3,9tys. wyświetleń
  3. wyjazd na szkolenie (instruktor MENiS)

    • 12 odpowiedzi
    • 2,1tys. wyświetleń
  4. Biuro ESPACE - TRANS?

    • 13 odpowiedzi
    • 4,5tys. wyświetleń
  5. Lodowiec Kitzsteinhorn ? info?

    • 16 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
  6. Leogang

    • 5 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  7. Gdzie na narty latem w Europie ??????

    • 6 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  8. Jaki stok po 16 - Ustroń, Wisła

    • 1 odpowiedź
    • 821 wyświetleń
  9. Zermatt czy Cervinia

    • 17 odpowiedzi
    • 7,4tys. wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 938 wyświetleń
  10. Nassfeld czy Kronplatz???

    • 15 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  11. dojazd do kaprun

    • 10 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
    • 38 odpowiedzi
    • 7,1tys. wyświetleń
  12. Znojmo vs. Mikulov

    • 8 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
  13. Gdzie na narty najbliżej Katowic?

    • 18 odpowiedzi
    • 7,9tys. wyświetleń
  14. Zieleniec - stok dla całej rodziny

    • 7 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  15. Wisła - gdzie można pojeździć?

    • 10 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  16. Gdzie na szybkie 3 dni w Alpach?

    • 14 odpowiedzi
    • 2,1tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 929 wyświetleń
  17. Wymagający stok+małe kolejki

    • 16 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  18. Lesko - Huzele?

    • 2 odpowiedzi
    • 910 wyświetleń
  19. Styczeń w alpach

    • 5 odpowiedzi
    • 954 wyświetleń
  20. Zieleniec winterpool żenada

    • 10 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...