Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. W ciemno!!!

    • 12 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,1tys. wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  2. Kamieńsk czy Bałtów

    • 1 odpowiedź
    • 1,5tys. wyświetleń
  3. Warszawa-Fugen (Zillertal)

    • 6 odpowiedzi
    • 985 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 939 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
  4. Nocleg przy autostardzie w Niemczech

    • 5 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  5. stoki w Kappl Austria

    • 5 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  6. skiamade wieczorna jazda

    • 5 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  7. Kasprowy, proszę o pomoc..

    • 14 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
  8. Gdzie wieczorem ?

    • 1 odpowiedź
    • 1,6tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  9. Narty w tygdoniu, okolice Krakowa

    • 4 odpowiedzi
    • 815 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 953 wyświetleń
  10. Santa Caterina

    • 10 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  11. Serfaus-Fis-Ladis: kto był?

    • 7 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...