Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. PaVic

    FIFA World Cup 2026

    W piłce pewników nie ma bo zawsze przyjdzie sędziowanie pod stołem z odsieczą 🤷‍♂️ RPA Japonia Niemcy Maroko Norwegia Francja Ekwador Anglia Senegal USA Hiszpania Chorwacja Algeria Egipt Argentyna Kolumbia
  3. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Chyba tylko na Francję i Argentynę bym w ciemno postawił. @PaVic obstawiasz jakichś pewniaków w tych pojedynkach?🙂
  4. Dzisiaj
  5. PaVic

    FIFA World Cup 2026

    Bardzo ciekawie się zapowiada 🥳 Turniej czas zacząć -można nocki zarywać 😂
  6. grimson

    FIFA World Cup 2026

    Więc to jest ten najsłynniejszy Polak, w końcu to z siebie wydusiłeś. Gratki.
  7. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Dobra komedia w meczu Austria - Algieria. Obydwie drużyny grały długo w końcówce meczu na wynik tzn klepały ospale między obrońcami . I nagle w doliczonym czasie Algeria zrobiła akcję bramkową 😄 a było doliczone +4 minuty do drugiej połowy. Austria wyrównała w 5 minucie doliczonego czasu na 3:3. Dzięki temu obydwie drużyny przechodzą dalej. Co ciekawe Senegal jako ostatni w tabeli i jedyny z 3pkt przechodzi dale💪 Komentatorzy także mocno chwalili Jordanię w meczu z Argentyną. Niestety Jordania odpada.
  8. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Haha zdążyłem kliknąć "dodaj odpowiedź" a tu brama z wolnego💪😄
  9. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Drugie spotkanie ciekawsze. Tam Argentyna naciska. Szkoda że Messi nic nie ustrzelił. Ale jeszcze ma chwilę 😉 Pozdro Edit: Messi wszedł za Lautaro w 60 minucie.
  10. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Kur... a ja znowu nie dotrwałem 😅 Godziny pracy wymuszają na mnie godziny spania🙂 Załapałem się na Panama - Anglia. Patrzę teraz na posiadanie piłki - Anglia ze sporo przewagą. W drugim meczu Chorwacja z przewagą ale nie taką rażącą. Też mam wrażenie, że po prostu nie ma słabych drużyn albo może inaczej - słabsze drużyny pokazują, że nie są tu przez przypadek. Często tym słabszym brakuje wykończenia akcji i chłodnej głowy. Patrzę na Austria - Algeria i zastanawiam się kto jest kto🙂 powiewa nudą, chyba obydwu drużynom pasuje remis.
  11. Wczoraj
  12. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Teraz patrzę na Panamę, fajna drużyna ale braki techniczne w technice strzału chociażby są rażące. Mają sytuacje ale nie potrafią strzelać po prostu. Ale jeszcze cudowniejsze jest gubienie się Anglików w rozegraniu...
  13. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć No wiesz... piłkę. Oglądam te dwa mecze jednocześnie sporo się dzieje, choć tak naprawdę nikomu nie kibicuję. No może Chorwacji, bo - jak zawsze - mają fajne koszulki i bardzo lubię grę Modrica. Wiesz to są naprawdę niezwykle ciekawe zawody a opinie, że "bez sensu bo jest sporo słabych drużyn" już zostały przez wyniki pięknie zweryfikowane. Pozdro
  14. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Siema. Co tam dziś oglądać?🙂 Grupa L walczy. Czy Panama ma w ogóle o co jeszcze grać??
  15. Cześć Hm.. Nie ma to żadnego znaczenia, te 1,5 s. Ważne że dziewczyna jeździ regularnie, że to lubi i że pewnie przekaże dalej - i to są wartości, które są ważniejsze od jakichkolwiek sekund i można być z tych sukcesów bardzo dumnym. Dziecko, które jeździ w klubie rok, dwa - to nie ma znaczenia specjalnego. Ale powiedzmy po 4 latach treningu i regularnych startów żaden amator nie ma podejścia jakiegokolwiek nawet jak był szkolony i ma talent. Co do przejazdu... różnica aż boli, choć trasa dla małych dzieci sporo zaciera nie ma to zupełnie znaczenia. A durnia robisz sam z siebie swoimi postami więc mi tu nie Mitkuj tylko się ogarnij! Pozdro
  16. w czasie roku szkolnego ma raz w tygodniu 2 godzinny trening w hali
  17. Pisałem w lutym że córka trafiła do nie polskiej szkoły na wyjeździe, na ostatnim filmie widzę że była w tej samej szkole w 3 Zinnen co Twój wnuk.
  18. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    A obok Hitlera jest Julius Schreck tu (zdjęcie pochodzi pewnie z 33 albo 34 roku) w stopniu Standrtenfuhrera. Był kierowcą Hitlera i jednym z jego najbardziej zaufanych ludzi ale przede wszystkim był założycielem i pierwszym fuhrerem SS (ale nie reichsfuhrerem jako jedyny z wodzów tej organizacji). Nie dożył wojny.
  19. grimson

    FIFA World Cup 2026

    Taki łabędź to smakowity kąsek dla inżynierów w Polsce
  20. Tak na oko to różnica była nawet mniejsza. 🙂 Anyway, Twoja Lea świetnie się spisała. Dobry nauczyciel. 🙂 A próbowałeś zapisać ją do jakiegoś klubu czy grupy? Nawet takiej temporary w czasie jednego wyjazdu. Dobry fachowiec jest ważny, ale jeszcze bardziej pomaga współzawodnictwo wśród dzieci.
  21. to jednak robi zasadniczą różnice czy dziecko jeździ regularnie w klubie czy tylko na urlop z rodzicami albo dziadkami. Mam takie porównanie z zawodów w Saas Fee gdzie moja amatorka Lea wylosowała w parze gwiazdę miejscowego klubu z Saas Almagel Annę Zurbriggen. Dla Anny wzorcem był jej wujek Pirmin a dla Lei zwykły dureń jak to @Mitek zauważył.. Na mecie różnica 1,5 sekundy - dużo to czy mało? nie wiem
  22. Nawet nie próbuję. 🙂 Ale sądzę, że aż tak wielkich różnic nie ma. Pierwsze zjazdy na wprost w objęcia instruktora. Oczywiście bez kijków. Potem pług i łuki płużne, raczej już z kijkami. A potem... Zresztą sam zobacz. Jeden z moich wnuków. Najpierw jako niecały 4 latek (bez 3 miesięcy) na jednym z pierwszych "zjazdów" w życiu. I dalej jako 10 latek. Na pierwszym planie jedzie pługiem prawie 7-letnia wnuczka, na drugim w czerwonej kurtce - wnuk. A na koniec jego przejazd z tego samego pobytu w "zawodach" w 3 Zinnen. Do jego nauki sią w żaden sposób nie przyczyniłem. No dobra, pomogłem wybrać narty. 🙂 Dobre szkolenie przez fachowców w klubach narciarskich. https://photos.app.goo.gl/JGiiWgQbTPuG6Ksg7
  23. Jan

    FIFA World Cup 2026

    bzdura obrońca próbował dotknąć buta głową co mu się nie udało poczym padł na murawę niczym zestrzelony łabędź
  24. grimson

    FIFA World Cup 2026

    Potwierdzam, obrońca dostał w twarz z buta, czym napastnik otworzył całą akcję, zakończoną bramką. VAR był.
  25. Wątek ma charakter otwarty na wszelkie przemyślenia. Ja napiszę Ci tak: podnoszenie własnych kwalifikacji i umiejętności, wiedzy. Jagódki zbieramy na zewnątrz a nie wewnątrz skrętu.🤪. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest udział w kursie kwalifikacyjnym
  26. jeśli masz mnie na myśli to napisz gdzie i kiedy można Cię spotkać
  27. nie musisz oceniać, nie wiedziałem że się znacie, Widzewiak pisze że OK, Ty że nie bardzo. Kiedy zakładałeś temat liczyłem że dowiem się czegoś użytacznego ale chyba źle odczytałem Twój pierwszy post.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...