Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
RPA Brazylia Paragwaj😉 Holandia WKS Francja Meksyk Kongo Senegal BiH 🙂 na przekór sędziom Hiszpania Portugalia Algieria Egipt Argentyna Kolumbia
-
lubeckim obserwuje zawartość → Piekelne temperatury
-
Temperatury z piekła rodem, a to dopiero 10 rano . Tropikalna noc na Skrzycznem 22 stopnie Teraz 25 stopni, a w ciągu dnia pewnie dobije do 30. https://skrzyczne.pogoda.cc/ Lipowa już ma 29 stopni. https://lipowa.pogoda.cc/ Las na Koziej Górze też nie daje wytchnienia -- ponad 24 stopnie. Nawet na 1440 metrach. Tuż pod kopułą pilska piekło się rozkręca Ja się tylko cieszę, że mam klimatyzację w mieszkaniu. https://pilsko.pogoda.cc/ Ahh.. U @Adam ..DUCH też w cale lepiej nie jest. Wczoraj na Wielkim Rachowcu (czyli wyżej niż górna stacja wyciągu) było całe tam 30 stopni. https://rachowiec.pogoda.cc/ A jak tam u Was?
-
W piłce pewniaków nie ma bo zawsze przyjdzie sędziowanie pod stołem z odsieczą 🤷♂️ RPA Japonia Niemcy Maroko Norwegia Francja Ekwador Anglia Senegal USA Hiszpania Chorwacja Algeria Egipt Argentyna Kolumbia
- Dzisiaj
-
Chyba tylko na Francję i Argentynę bym w ciemno postawił. @PaVic obstawiasz jakichś pewniaków w tych pojedynkach?🙂
-
Bardzo ciekawie się zapowiada 🥳 Turniej czas zacząć -można nocki zarywać 😂
-
Więc to jest ten najsłynniejszy Polak, w końcu to z siebie wydusiłeś. Gratki.
-
Dobra komedia w meczu Austria - Algieria. Obydwie drużyny grały długo w końcówce meczu na wynik tzn klepały ospale między obrońcami . I nagle w doliczonym czasie Algeria zrobiła akcję bramkową 😄 a było doliczone +4 minuty do drugiej połowy. Austria wyrównała w 5 minucie doliczonego czasu na 3:3. Dzięki temu obydwie drużyny przechodzą dalej. Co ciekawe Senegal jako ostatni w tabeli i jedyny z 3pkt przechodzi dale💪 Komentatorzy także mocno chwalili Jordanię w meczu z Argentyną. Niestety Jordania odpada.
-
Haha zdążyłem kliknąć "dodaj odpowiedź" a tu brama z wolnego💪😄
-
Drugie spotkanie ciekawsze. Tam Argentyna naciska. Szkoda że Messi nic nie ustrzelił. Ale jeszcze ma chwilę 😉 Pozdro Edit: Messi wszedł za Lautaro w 60 minucie.
-
Kur... a ja znowu nie dotrwałem 😅 Godziny pracy wymuszają na mnie godziny spania🙂 Załapałem się na Panama - Anglia. Patrzę teraz na posiadanie piłki - Anglia ze sporo przewagą. W drugim meczu Chorwacja z przewagą ale nie taką rażącą. Też mam wrażenie, że po prostu nie ma słabych drużyn albo może inaczej - słabsze drużyny pokazują, że nie są tu przez przypadek. Często tym słabszym brakuje wykończenia akcji i chłodnej głowy. Patrzę na Austria - Algeria i zastanawiam się kto jest kto🙂 powiewa nudą, chyba obydwu drużynom pasuje remis.
- Wczoraj
-
Teraz patrzę na Panamę, fajna drużyna ale braki techniczne w technice strzału chociażby są rażące. Mają sytuacje ale nie potrafią strzelać po prostu. Ale jeszcze cudowniejsze jest gubienie się Anglików w rozegraniu...
-
Cześć No wiesz... piłkę. Oglądam te dwa mecze jednocześnie sporo się dzieje, choć tak naprawdę nikomu nie kibicuję. No może Chorwacji, bo - jak zawsze - mają fajne koszulki i bardzo lubię grę Modrica. Wiesz to są naprawdę niezwykle ciekawe zawody a opinie, że "bez sensu bo jest sporo słabych drużyn" już zostały przez wyniki pięknie zweryfikowane. Pozdro
-
Siema. Co tam dziś oglądać?🙂 Grupa L walczy. Czy Panama ma w ogóle o co jeszcze grać??
-
Cześć Hm.. Nie ma to żadnego znaczenia, te 1,5 s. Ważne że dziewczyna jeździ regularnie, że to lubi i że pewnie przekaże dalej - i to są wartości, które są ważniejsze od jakichkolwiek sekund i można być z tych sukcesów bardzo dumnym. Dziecko, które jeździ w klubie rok, dwa - to nie ma znaczenia specjalnego. Ale powiedzmy po 4 latach treningu i regularnych startów żaden amator nie ma podejścia jakiegokolwiek nawet jak był szkolony i ma talent. Co do przejazdu... różnica aż boli, choć trasa dla małych dzieci sporo zaciera nie ma to zupełnie znaczenia. A durnia robisz sam z siebie swoimi postami więc mi tu nie Mitkuj tylko się ogarnij! Pozdro
-
w czasie roku szkolnego ma raz w tygodniu 2 godzinny trening w hali
-
Pisałem w lutym że córka trafiła do nie polskiej szkoły na wyjeździe, na ostatnim filmie widzę że była w tej samej szkole w 3 Zinnen co Twój wnuk.
-
A obok Hitlera jest Julius Schreck tu (zdjęcie pochodzi pewnie z 33 albo 34 roku) w stopniu Standrtenfuhrera. Był kierowcą Hitlera i jednym z jego najbardziej zaufanych ludzi ale przede wszystkim był założycielem i pierwszym fuhrerem SS (ale nie reichsfuhrerem jako jedyny z wodzów tej organizacji). Nie dożył wojny.
-
Taki łabędź to smakowity kąsek dla inżynierów w Polsce
-
Tak na oko to różnica była nawet mniejsza. 🙂 Anyway, Twoja Lea świetnie się spisała. Dobry nauczyciel. 🙂 A próbowałeś zapisać ją do jakiegoś klubu czy grupy? Nawet takiej temporary w czasie jednego wyjazdu. Dobry fachowiec jest ważny, ale jeszcze bardziej pomaga współzawodnictwo wśród dzieci.
-
to jednak robi zasadniczą różnice czy dziecko jeździ regularnie w klubie czy tylko na urlop z rodzicami albo dziadkami. Mam takie porównanie z zawodów w Saas Fee gdzie moja amatorka Lea wylosowała w parze gwiazdę miejscowego klubu z Saas Almagel Annę Zurbriggen. Dla Anny wzorcem był jej wujek Pirmin a dla Lei zwykły dureń jak to @Mitek zauważył.. Na mecie różnica 1,5 sekundy - dużo to czy mało? nie wiem
-
Nawet nie próbuję. 🙂 Ale sądzę, że aż tak wielkich różnic nie ma. Pierwsze zjazdy na wprost w objęcia instruktora. Oczywiście bez kijków. Potem pług i łuki płużne, raczej już z kijkami. A potem... Zresztą sam zobacz. Jeden z moich wnuków. Najpierw jako niecały 4 latek (bez 3 miesięcy) na jednym z pierwszych "zjazdów" w życiu. I dalej jako 10 latek. Na pierwszym planie jedzie pługiem prawie 7-letnia wnuczka, na drugim w czerwonej kurtce - wnuk. A na koniec jego przejazd z tego samego pobytu w "zawodach" w 3 Zinnen. Do jego nauki sią w żaden sposób nie przyczyniłem. No dobra, pomogłem wybrać narty. 🙂 Dobre szkolenie przez fachowców w klubach narciarskich. https://photos.app.goo.gl/JGiiWgQbTPuG6Ksg7
-
bzdura obrońca próbował dotknąć buta głową co mu się nie udało poczym padł na murawę niczym zestrzelony łabędź
-
Potwierdzam, obrońca dostał w twarz z buta, czym napastnik otworzył całą akcję, zakończoną bramką. VAR był.
-
Wątek ma charakter otwarty na wszelkie przemyślenia. Ja napiszę Ci tak: podnoszenie własnych kwalifikacji i umiejętności, wiedzy. Jagódki zbieramy na zewnątrz a nie wewnątrz skrętu.🤪. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest udział w kursie kwalifikacyjnym
