Skocz do zawartościsstar

Rejestracja: 26 sty 2017
Poza forum Ostatnio: dziś, 06:08
-----

Moje posty

W temacie: Narodowa kwarantanna

dziś, 00:48

Przeczytałeś cały artykuł, do którego link wkleiłem, czy tylko wyrywasz z kontekstu to, co wygodne?

Jeśli ewentualnie nie przeczytałeś wszystkiego, to wklejam inny fragment: "Raport amerykańskiego Centers for Disease Control and Prevention ujawnił, że spośród objawowych dorosłych z COVID-19 70,6% zawsze nosiło maskę, a mimo to zachorowało. Natomiast 7,8% rzadko lub nigdy nie nosiło maski".

 

Do zarzutów personalnych nie umiem się odnieść, bo nie znam człowieka. Ty pewnie też nie.

Tak samo, jak nie znam tych ludzi od listu otwartego lekarzy w Polsce. Pojedynczym z nich zarzuca się zaściankowość (także tutaj). Ale przecież pod tym listem podpisało się 430 lekarzy i osób świata nauki. Jakoś nie słyszymy, żeby zostali masowo pozbawieni prawa do praktykowania.

Jakby ktoś chciał wiedzieć o czym mowa http://listlekarzy.pl/

 

I jeszcze jedno: z pewnymi tezami można się zgadzać, bo tak podpowiada zdrowy rozsądek i bez względu na to kto je wygłasza.

To właśnie ten wewnętrzny głos może być lepszym podpowiadającym, niż zmanipulowane lub co najmniej podatne na wpływy media, instytucje, grupy społeczne i korporacje. Niestety wiele z tych wpływowych i opiniotwórczych źródeł tzw. wyników badań już dawno nie ma nic wspólnego z bezstronną nauką.

 

A'propos: "Zanzibar jest bardzo małą wyspą i gdyby był na niej wirus, to po prostu byśmy o tym wiedzieli. Ludzie by chorowali, byłby problem w szpitalach, a tymczasem szpitale są tutaj najbardziej wydolne. Oddziały covidowe, które zostały zrobione na początku roku, stoją puste. Pojawiły się podobno pojedyncze przypadki zachorowań wśród osób przyjeżdżających z zewnątrz, ale wciąż nie ma to kształtu pandemii ani paniki i na pewno nie wygląda to tak, jak w Europie."

https://turystyka.wp...01721798736416a

Czego to dowodzi? Noszący są w grupie zagrożonej, podatnej na więcej kontaktów i tyle. Maski chronią to pewne, w pewnym stopniu.


W temacie: filmy fajnie zrobione

wczoraj, 19:42


jakby nam mówili jako rzecze Savage

W temacie: Przebieg

wczoraj, 11:04

https://wrc.net.pl/p...z-tym-silnikiem

W temacie: Ku przestrodze i brawurze!!!

26 styczeń 2021 - 21:55

Sstare

https://www.onet.pl/...4xzg0x,07640b54


W temacie: Odrobina Humoru 😋

26 styczeń 2021 - 19:11

Emilewicz przyznaje, że popełniła błąd.