Jan Napisano 2 godziny temu Udostępnij Napisano 2 godziny temu W dniu 13.01.2025 o 21:39, Edwin napisał: Żartujesz, miałem na myśli kilka lat temu, pisząc wcześniej 😄 Wtedy raczej śniegu nie brakowało. a pamiętasz jeszcze w którym roku to było ? @Edwin Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.