Skocz do zawartości

Czechy - Cerna hora/Janske Lazne


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 659
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Relacjonuję. Śniegu dużo dziś spadło. Stok przygotowany dobrze. Ratrak jeździł z rana pewno. Nie cały Andel, tylko jego górna część. 8:15 kasa, 8:30 w górę. Warunki dobre, choć śnieżyca. Koło południa odsypy. 3a, 1a1, 6a, 5a, 15a, 4a, 1a2. To trasa na dół. Rekomenduję 5a i przeskokiem na 4a. Ale to już jazda w puchu, po strumieniach i takie tam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacjonuję. Śniegu dużo dziś spadło. Stok przygotowany dobrze. Ratrak jeździł z rana pewno. Nie cały Andel, tylko jego górna część. 8:15 kasa, 8:30 w górę. Warunki dobre, choć śnieżyca. Koło południa odsypy. 3a, 1a1, 6a, 5a, 15a, 4a, 1a2. To trasa na dół. Rekomenduję 5a i przeskokiem na 4a. Ale to już jazda w puchu, po strumieniach i takie tam...

Qrde ... masz talent do denerwowania spokojnych, starszych panów ....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Česka přichází zimní počasí. Dnes se ještě teploty dostanou na 3 °C až 7 °C, ale další dny už budou chladnější. Teploty se budou snižovat pozvolna - ve čtvrtek a v pátek bude těsně nad nulou, v sobotu a v neděli můžeme zažít i mimo horské polohy první ledové dny, tedy dny, kdy se odpolední teploty nedostanou nad nulu. A počítat musíme i se silnějším nočním mrazem - při vyjasnění a na sněhu mohou teploty o víkendu padat i pod -10 °C. Nejvíc sněhu by během týdne mělo napadnout v Krkonoších - až 50 cm. A sněhová pokrývka se postupně objeví i v nižších polohách. Inu, zima je tady.

 

Reasumując, Siostry i Bracia Dolnoślązacy, w przyszłym tygodniu zaczyna się sezon w Czechach na całego. Do już leżących 30-50 cm śniegu, dojdzie jeszcze 50 cm. p.s. Jak dobrze, że Oni są tacy zaradni i dobrze zorganizowani. :rolleyes:  


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeżdżone wczoraj z zeberką. Miód malina, tylko polecać można. 

 

Tylko Andel wyciąga, poza dwoma pikusiami niebieskimi. Na dół trzeba jeszcze gondolą się ewakuować, choć było sporo odważnych, którzy na przełaj na sam dół na deskach zjeżdżali, ponoć tylko przez mostek sprzęt odpinając, bo sam beton jeszcze.

 

Kolejka do Andela spora, tylko do 14stej, wszyscy widać na rozgrzewkę przyjechali i szybko wymiękali (jak i my :(  ale nie ma się, czym chwalić).

 

Śniegu dużo, jeździ się super.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeżdżone wczoraj z zeberką. Miód malina, tylko polecać można. 
 
Tylko Andel wyciąga, poza dwoma pikusiami niebieskimi. Na dół trzeba jeszcze gondolą się ewakuować, choć było sporo odważnych, którzy na przełaj na sam dół na deskach zjeżdżali, ponoć tylko przez mostek sprzęt odpinając, bo sam beton jeszcze.
 
Kolejka do Andela spora, tylko do 14stej, wszyscy widać na rozgrzewkę przyjechali i szybko wymiękali (jak i my :(  ale nie ma się, czym chwalić).
 
Śniegu dużo, jeździ się super.


A w środę ruszają Hofmanky i 6 osobowa kanapa :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w środę ruszają Hofman i 6 osobowa kanapa :)

 

Dlaczego nie od wczoraj? Za jakie grzechy tak musiałam się nacierpieć na orczyku?  :(

 

Czyli jutro Hofmanky przejezdne, a mostek kilka dni temu też przejezdny byl, na deskach na sam dół zjechałem. Jaki beton?

 

Pewien pan, z którym rozmawiałam tak mówił, że beton i trzeba narty przenieść na plecach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie od wczoraj? Za jakie grzechy tak musiałam się nacierpieć na orczyku?  :(

 

 

Pewien pan, z którym rozmawiałam tak mówił, że beton i trzeba narty przenieść na plecach.

No właśnie ja tak się wahałem, wahałem czy już aby nie jechać, ale potem zwizualizowałem siebie na tym orczyku i w kolejce do niego i stwierdziłem, że jednak poczekam do niedzieli 10.12 :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się pojeździć w Czechach w lutym z większą ekipą. Może macie jakieś praktyczne rady co do noclegu w rozsądnej cenie lub samego okresu wyjazdowego jakim jest luty?

Jeśli do tej pory nie macie rezerwacji na większą ekipę, jak pisałeś, to cienko widzę znalezienie wystarczającej ilości i to korzystnych noclegów.

 Ferie ma już cała Europa w tym terminie. Jeśli możecie to rozsądnym by było przenieść wyjazd po 2 tygodniu marca, czyli końcu ferii czeskich.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...