Skocz do zawartości

Pojeździłem sobie :)


robertw

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Pojeździłem sobie a co ? 😀 Niby żadna rewelacja ponieważ większość na tym forum jeździ na nartach ale dla mnie to wielka frajda bo po ostatnim sezonie gdy na nartach byłem trzy razy w tym sezonie udała się już ta sztuka kilka razy. Ostatni wypad był dla mnie rewelacyjny. Na stoku warunki były 'średnie' jak sam ośrodek opisał na swojej stronie, dla mnie super. Wytopione miejsca z łatami ziemi, wystajaca trawka momentami, trochę brei śnieżnej i.... mało ludzi. Mozna było poszaleć po stoku, pojeździć pomiędzy łatami ziemi, pokombinować jak pokonać odcinki gdzie słońce mocno podtopiły śnieg i przede wszystkim jeździć góra-dół non stop bez kolejek. Co prawda troche przeszkadzał w tym uciskający but (noga po wypadku jest 2 cm grubsza) ale .... to tylko mała przeszkoda. Poniżej fota ... Zdjęcie robione rano, potem juz nie było tyle sniegu 🤣

IMG_20230228_120225.jpg

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubis napisał:

Dzięki, to jeden z najbardziej pozytywnych postów jaki ostatnio czytałem!

Bo życie należy brać z uśmiechem na ustach. Ostatnie trzy lata nauczyły mnie że trzeba czerpać przyjemność  z codziennych zajęć. Przechorowany COVID w 2020, potem za rok wypadek, problemy w życiu zawodowym a w końcu dojście do równowagi pokazało że pomimo prawie 60-tki na karku człowiek może dać sobie radę i czerpać satysfakcje z małych przyjemności.

  • Like 10
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, robertw napisał:

Bo życie należy brać z uśmiechem na ustach. Ostatnie trzy lata nauczyły mnie że trzeba czerpać przyjemność  z codziennych zajęć. Przechorowany COVID w 2020, potem za rok wypadek, problemy w życiu zawodowym a w końcu dojście do równowagi pokazało że pomimo prawie 60-tki na karku człowiek może dać sobie radę i czerpać satysfakcje z małych przyjemności.

Fajnie. A gdzie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...