Skocz do zawartości

czy sukienka z zakolanówkami czy to dobry pomyłś na prezent ?


driver.a

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio  któregoś wieczoru moja dziewczyna pokazywała mi sukienkę hiszpankę z zakolanówkami o tutaj https://crazychic.pl/ pytała mi się czy mi się to podoba ... nie miałem odwagi jej powiedzieć że bardzo !!!

Nie wiem czy to dobry pomysł na prezent na Święta Bożego Narodzenia .... ale chciałbym jej to kupić tym bardziej że jej się to podoba .... gorąco mi się robi jak widzę dziewczyny z taki zakolanówkami i seksowną czerwoną sukienką . Czy wypada w święta jej takie coś podarować ?

 

sukienka-czerwona-zakolanowki-swiateczne5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kordiankw napisał:

Nie wypada. Pod choinkę to tylko seksowna bielizna, a spodoba ci się jeszcze bardziej.

Autentyk, śniło mi się, że moja żona postanowiła wstąpić do zakonu. Skąd mi się to wzięło, kompletnie nie wiem. Jakież było moje wielkie zdziwienie, jak rano otwieram komputer i pierwsza reklama jak mi się wyświetla to (zdjęcie poniżej). Chyba czas jechać na narty.

obraz-2022-12-07-215100499.png

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, moruniek napisał:

Autentyk, śniło mi się, że moja żona postanowiła wstąpić do zakonu. Skąd mi się to wzięło, kompletnie nie wiem. Jakież było moje wielkie zdziwienie, jak rano otwieram komputer i pierwsza reklama jak mi się wyświetla to (zdjęcie poniżej). Chyba czas jechać na narty.

obraz-2022-12-07-215100499.png

Moruniek, we łbie masz potargane do bólu qrde ... albo jeszcze gorzej , no wiesz , zakonnica i te sprawy 😄 😄 😄 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kaem napisał:

Moruniek, we łbie masz potargane do bólu qrde ... albo jeszcze gorzej , no wiesz , zakonnica i te sprawy 😄 😄 😄 

To raczej nie ja, tylko ten algorytm od reklam, taki jakiś jeszcze niedorobiony. Mój sen był to raczej dramat psychologiczny niż thriller erotyczny😉

p.s.

Mojemu koledze śniło się kiedyś, że został wybrany papieżem na konklawe.  

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, moruniek napisał:

To raczej nie ja, tylko ten algorytm od reklam, taki jakiś jeszcze niedorobiony. Mój sen był to raczej dramat psychologiczny niż thriller erotyczny😉

p.s.

Mojemu koledze śniło się kiedyś, że został wybrany papieżem na konklawe.  

Pewnie palił jakieś zioło i był biały dym 😄

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...