Skocz do zawartości

Zwiększenie kąta zakrawędziowania - prośba o ocenę jazdy


AndRand_v2

Rekomendowane odpowiedzi

55 minutes ago, AndRand_v2 said:

Bo w prawej trzymam kij z kamerą i jest unieruchomiona 🙂

 

Mało brakowało a narodziła by się nowa technika zjazdu na miarę obcinania końców pieczeni. I wszystko popsułeś 🙂

 

- Mamo, dla­cze­go uci­nasz górę i dół mięsa na pie­czeń? – za­py­ta­ła raz córka.
- Bo tak ro­bi­ła bab­cia - od­par­ła mama.
- Bab­ciu, czemu tak ro­bi­łaś? - drą­ży ­da­lej dziew­czę.
- Bo tak na­uczy­ła mnie moja mama.
A pra­bab­cia, za­py­ta­na o powód ob­ci­na­nia mięsa na pie­czeń, przy­po­mnia­ła sobie:
- A, bo mia­łam taką małą bryt­fan­nę.

Edytowane przez Bacek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, AndRand_v2 napisał:

Bo w prawej trzymam kij z kamerą i jest unieruchomiona 🙂

Cześć

Nie no nie wygłupiaj się poważnie pytam. Narciarstwo jest sportem wyjątkowo symetrycznym w związku z tym ja bym zaczął od korekty tej asymetrii. Mówię całkiem poważnie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Nie no nie wygłupiaj się poważnie pytam. Narciarstwo jest sportem wyjątkowo symetrycznym w związku z tym ja bym zaczął od korekty tej asymetrii. Mówię całkiem poważnie.

Pozdrowienia

Mitku

Ale to prawda, sam nie wierzyłem że można samego siebie nagrać od tyłu, kijka nie widać ale jest.

pozdrawiam

ps. Słaby pomysł, słabo widać ale jakaś alternatywa to jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Nie no nie wygłupiaj się poważnie pytam. Narciarstwo jest sportem wyjątkowo symetrycznym w związku z tym ja bym zaczął od korekty tej asymetrii. Mówię całkiem poważnie.

Pozdrowienia

Nie wygłupiam się 😄

Naprawdę w tym ręku trzymam kijek z kamerą i nie ruszałem ręką, żeby nagranie w miarę wyszło. Jak mam kijek na plecaku to macham rękami aż za bardzo.

Edytowane przez AndRand_v2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, AndRand_v2 napisał:

Nie wygłupiam się 😄

Naprawdę w tym ręku trzymam kijek z kamerą i nie ruszałem ręką, żeby nagranie w miarę wyszło. Jak mam kijek na plecaku to macham rękami aż za bardzo.

Część

Ja... jestem umysł ścisły i jak czegoś nie wiedzę to tego nie ma po prostu.

Zgodzisz się jednak, że takie sztuczne zablokowanie ręki a co za tym idzie praktycznie całej góry wypacza obraz jazdy, który mógłby być zupełnie inny gdyby go nie było??

Dla mnie najlepiej jednak coś analizować z ujęcia stacjonarnego - tutaj za dużo się dzieje.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

Część

Ja... jestem umysł ścisły i jak czegoś nie wiedzę to tego nie ma po prostu.

Zgodzisz się jednak, że takie sztuczne zablokowanie ręki a co za tym idzie praktycznie całej góry wypacza obraz jazdy, który mógłby być zupełnie inny gdyby go nie było??

Dla mnie najlepiej jednak coś analizować z ujęcia stacjonarnego - tutaj za dużo się dzieje.

Pozdro

Cze

No właśnie bo tego kijka nie widać na nagraniu, to najciekawsze.

Co do zaburzenia skrętu - masz rację, jednoręczny bandyta, ale patrząc na jego narty - to mam wrażenie że jakby nie pracowały - cały czas są proste, a w skręcie na krawędzi powinny się choć trochę wyginać. Ponadto jazda z balastem na plecach też nie pomaga - w skrętach długich, w śmigu chyba tak nie przeszkadza, ale Ty powinieneś chyba lepiej wiedzieć. Ja generalnie jak mam komórkę w kieszeni to już mnie to wku....a, a plecak to byłby kosmos.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Marcos73 napisał:

Cze

No właśnie bo tego kijka nie widać na nagraniu, to najciekawsze.

Co do zaburzenia skrętu - masz rację, jednoręczny bandyta, ale patrząc na jego narty - to mam wrażenie że jakby nie pracowały - cały czas są proste, a w skręcie na krawędzi powinny się choć trochę wyginać. Ponadto jazda z balastem na plecach też nie pomaga - w skrętach długich, w śmigu chyba tak nie przeszkadza, ale Ty powinieneś chyba lepiej wiedzieć. Ja generalnie jak mam komórkę w kieszeni to już mnie to wku....a, a plecak to byłby kosmos.

pozdrawiam

Cześć

Że kija nie widać to ja się nie dziwię ale że widać dłoń w której kolega go trzyma a nie widać, żeby coś trzymał oprócz kijka narciarskiego to już mnie dziwi. 🙂

Pozdro

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...