Jump to content

Gdzie i kiedy jedziemy na narty

Lutek
 Share

Recommended Posts

Witam :)
U mnie, pewnie jak co roku na Jaworzynie Krynickiej rozruch, a potem weekendowe wypady do Zakopanego (przy ładnej pogodzie-Kasprowy, przy gorszej-Nosal, Gubałówka) i tydzień w styczniu w Małym Cichym :). Pod koniec sezonu, przy sprzyjających wiatrach :D może Austria albo Włochy :).
A kiedy jakieś forumowe jazdy na Kasprowym? Są chętni? :D
Pzdr :)

nie bede opowiadal bo i po co........ ale zapewniam ze bedzie niesamowicie....:)

• Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na pewno pojadę do Krynicy i Wierchomli w grudniu i na początku stycznia. Mam też zamiar odwiedzić Małe Ciche, Białkę, Bukowinę i jeszce kilka ośrodków narciarskich w okolicach Zakopanego, oczywiście jeśli będą odpowiednie warunki narciarskie. Jeśli zima będzie ciepła (brak śniegu) to jadę do Austrii.
pozdrawiam:)

Jesli zdrowie dopisze, z ktorym niestety mam pewne problemy, to podobnie jak w zeszlym roku. Na poczatek 1-2 wyjazdy do pobliskiej Kasiny (najlepszy stoczek w poblizu Krakowa) czy Lubomierza (najstromszy stoczek w poblizu Krakowa). Pozniej zaczne jezdzic z krakowskim Antalkiem na niedzielne wypady do Slowacji: Kubinska Hola (najlepsza) lub Rohace (prawdziwe gory, bo Tatry), przeplatajac Lubomierzem, bo w Kasinie bedzie tloczno. Na poczatku marca tydzien w Alpach, najpewniej znow Wlochy. A na koniec, juz w kwietniu, kilka wypadow na Kasprowy.

Znajomy jedzie na początku grudnia do Austrii. Nie wiem gdzie to dokładnie jest, ale to już jest wypad z górnej półki. Pięć gwiazdek, sauny, internet w pokoju...:confused: Bez przesady.... Ale zdjęcia będe miał, więc zobaczymy jak to tam wygląda;)

Sprawdzone w tym roku. Terrmin optymalny. Polskie ferie się kończą a Słowaków to jak na lekarstwo na słowackich stokach. Trochę Rosjan i Węgrów, ale każdy znajdzie miejsce dla siebie na stoku - tłoku nie ma. Polecam (tylko nie jeździe wszyscy, bo tłok się zrobi :D )

Plany są duże. Pojutrze wyjeżdżamy z synem do Maso Corto (10-19.11) :) :) W połowie grudnia na 3 dni ze znajomym stowarzyszeniem narciarskim rozpoczęcie sezonu w Kluszkowcach. Potem zimowe ferie 14-21.01.2007 na Jaworzynie Krynickiej, a na koniec wyjazd na 4 dni na Chopok (planowana połowa marca). Oczywiście oprócz tego lokalne świętokrzyskie wyciągi (po pracy wieczorami) a w weekendy wyjazdy gdzieś dalej (Białka, Myślenice, itp). Ależ się powinienem najeździć :D

Ja w piatek jade na 4 dni na Stubai,potem karnet sezonowy i jezdzenie co 2-3 tygodnie na 3-dniowe przedluzone weekendy na Vielka Race.Chce rowniez odwiedzic w tym sezonie Hochkar kolo Wiednia.Jak bedzie fajnie to w przyszlym roku moze tam kupie sezonowke,bo to duzo taniej wychodzi

Witam, Od tego roku ruszy połączenie w Jasnej Chopoku południowego z północnym. Na jednym karnecie w jednym miejscu będzie do dyspozycji 30 km na 24 trasach (najgłuższa ok 3,5 km). Dodatkowo wprowadzono połączony karnet na kilka największych Słowackich osrodków, więc naprawdę warto u nich planować wypady. Wielka Raca jest tylko 10 km za granicą od Zwardonia a takiego ośrodka w polskich beskidach się nie znajdzie...

• 2 weeks later...

Witam, Od tego roku ruszy połączenie w Jasnej Chopoku południowego z północnym. Na jednym karnecie w jednym miejscu będzie do dyspozycji 30 km na 24 trasach (najgłuższa ok 3,5 km). Dodatkowo wprowadzono połączony karnet na kilka największych Słowackich osrodków, więc naprawdę warto u nich planować wypady. Wielka Raca jest tylko 10 km za granicą od Zwardonia a takiego ośrodka w polskich beskidach się nie znajdzie...

Zgadzam się! tez w tym roku poluje na chopok! Tylko trzeba uważac, żeby nie trafic na ferie słowaków, bo w takim wypadku w chopoku sie nie pojeździ. W ub roku stałam czasem 1,5h w kolejce i mażyłam żeby w końcu byc na górze. bo jest tam taki wybór tras, że nie da sie spokojnie wystac w kolejce.