Skocz do zawartości

DLACZEGO SPIOCHU JEST ZABLOKOWANY?


Harpia

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o wyjaśnienie.

Przejrzałem jego posty i nie zauważyłem nic nie stosownego.

Nawet na ostrzeżenie a co dopiero na bana.

 

Mieliśmy ostatnio wiele problemów "etycznych" kwalifikujących się na bana jednak nic takiego nie zaszło.

Piotr nawet nie zbliżył się do "poziomu" pewnego "uroczego krasnala" a został zbanowany.

 

KURCZE :) o co chodzi.

 

Zmieniać forum ?

 

Czy jest nadzieja na normalność?

 

Jark.

Czekam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam takich statystyk ... zwróć się o to do administratora

 

i gwoli wyjaśnienia

za obraźliwe określenie wobec innych

user Spiochu otrzymał ode mnie ostrzeżenie za 2 pkt 'obrażanie innych użytkowników'

do tej pory, takowe ostrzeżenie skutkowało żółtym kartonikiem

po ostatnich zmianach (chyba) takowe ostrzeżenie skutkuje 30 dniowym zakazem pisania na forum

... o tym dowiedziałem się w momencie gdy dodałem ostrzeżenie

nie było moim zamiarem usunięcie tego usera z forum

a jedynie powstrzymanie niestosownych zachowań ...

 

tyle ...

 

jarek

 

PS. ... poprosiłem Administratora o wyjaśnienie , bo samego mnie takie działanie systemu zaskoczyło

poprosiłem również o odblokowanie tego konta , przy pozostawieniu ostrzeżenia za niestosowne zachowanie

Użytkownik jark edytował ten post 28 październik 2013 - 21:02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Posty Śpiocha śledzę od dawna. Zawsze mnie wkurzał swoim trafianiem w sedno. Jedno wiem napewno, nigdy nie napisał tutaj nieprawdy i nigdy nie przesadził więc jestem wysoce zdziwiony. Blokada na tym forum??? To chyab musiał niewąsko nawtykać właścicielom.
A może napisał niewygodną dla wiekszości prawdę....
Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż .. troszkę czuję się zażenowany czytając,  że Ty Jarku dowiedziałeś się , jak skutkuje ,,nowa'' zółta kartka w momencie, gdy jej udzieliłeś.

 

Dla mnie to przykra sprawa i kłopotliwa.

Wątku dziś śledzić nie miałem okazji , ale :

- Śpiochu wypowiada się w sposób supermerytoryczny , z dużą znajomością tematów

- owszem ma temperement, ale zawsze poruszał się w ramach przyzwoitych norm

- jest jednym z niezbyt wielu userów, dzięki któym to forum wciąż pulsuje życiem  

- w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy miałem - niestety - okazję sczytac wiele bardzo agresywnych czy obraźliwych wypowiedzi i nie były stosowane tego typu środki represyjne 

 

W moim - zwykłego usera raczej pasywnego - oglądzie - wygląda to na utrącanie zajefajnego gościa i świetnego narciarza .... przykro mi to pisać ,ale tak to odbieram .

 

Dodam jeszcze jedno - z prośba o pochylenie się przez Admina i Modów: spróbujecie jakoś zanalizować ostatni rok i ogarnąć, dlaczego spora grupa świetnych userów - A ZWŁASZCZA LUDZI  - jest od kilku miesięcy nieobecna ... to są zasadniczo ważne wnioski dla nie tyle trwania co rozwoju tego forum .

Panowie, stara gwardia odchodzi , a nowej ani widu,  ani słychu ...  hadko widzieć , hadko czytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

user Spiochu otrzymał ode mnie ostrzeżenie za 2 pkt 'obrażanie innych użytkowników'

do tej pory, takowe ostrzeżenie skutkowało żółtym kartonikiem

po ostatnich zmianach (chyba) takowe ostrzeżenie skutkuje 30 dniowym zakazem pisania na forum

... o tym dowiedziałem się w momencie gdy dodałem ostrzeżenie

nie było moim zamiarem usunięcie tego usera z forum

a jedynie powstrzymanie niestosownych zachowań ...

  • Czyli Śpiochu został zbanowany przez pomyłkę. To w sposób oczywisty wynika z Twojego postu. Dlatego tę pomyłkę, Ty i administracja forum ma obowiązek naprawić!
  • Poza tym, zastanów się czy Śpiochowi naprawdę należało się jakiekolwiek ostrzeżenie. Za żart i to opatrzony emotikonem, żeby nie było wątpliwości, że to żart???

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...