Jump to content

W Wiśle i Ustroniu jazda z jednym skipassem

przenio
 Share

Recommended Posts

pyrek06: http://www.skiforum....ll=1#post483107 A co do skipassu to kupiłem na platformie e-skipas 7 dowolonych dni wychodzi 61zł za dzień jazdy to całkiem tanio! tym bardziej ze ma dołączyć jeszcze Ustroń.

Dzisiaj mówili w TVP, że do 6-ciu dołączyły 2 nowe ośrodki/ stacje ale nie wymienili jakie, może właśnie coś z Ustronia? www.wislanskiskipass.pl

• 2 months later...

Jakie waarunki w Wiśle? Jeśli ktos był w okolicy - poprosze o kilka słów o warunkach.

ja też się przyłączam do pytania ale proszę tak realnie bez pośpiechu i czy droga z Jaworzynki przez Hrczawę do Mostów k/J. jest otwarta - czy trzeba jechać przez Jasnowidze? Wczoraj wygrałem skipass i muszę to wykorzystać ze znajomymi.

Użytkownik rycho65 edytował ten post 27 luty 2013 - 09:07

• 5 years later...

Odświeżam temat.... bo pojawiła się nowa oferta skipasu na na niektóre osrodki w Ustroniu i Wiśle:

https://wisla.e-skipass.pl/

Czy to atrakcyjne?.... gdyby mieć gwarancję, że będzie chodził Poniwiec, to mając do kpl NO, Skolnity i np. Stożek to ma jakiś sens... pewnie kilkanaście zł na dzień mniej...

Przy cenie sezonówki w Szczyrku w przedpłacie za 799 zł ich oferta staje się bardzo mało atrakcyjna. Do tego mi w tej ofercie cały czas brakuje Czantorii i Soszowa. Nie widzę też sezonówki w wariancie ulgowym. Jedyne co ja bym rozważał w zakupie to " 4 dowolne dni przez 4 godziny" aczkolwiek to też wychodzi 55 zł za dzień (4 godziny jazdy). Nie wiem czy na Stożku nie będzie taniej, kupując bezpośrednio w kasie.

Przy cenie sezonówki w Szczyrku w przedpłacie za 799 zł ich oferta staje się bardzo mało atrakcyjna. Do tego mi w tej ofercie cały czas brakuje Czantorii i Soszowa. Nie widzę też sezonówki w wariancie ulgowym. Jedyne co ja bym rozważał w zakupie to " 4 dowolne dni przez 4 godziny" aczkolwiek to też wychodzi 55 zł za dzień (4 godziny jazdy). Nie wiem czy na Stożku nie będzie taniej, kupując bezpośrednio w kasie.

Tylko ta opcja zwróciła moją uwagę. Pewnie skorzystam, bo zwykle 'wyskakuję' na 4 godziny.... czasem trzeba wrócić do pracy przed końcem dnia... ;-) A do Szczyrku- wciąż min 30 km i pół godz (jak dobrze się jedzie) dalej... 

Zwłaszcza, że w ubiegłym sezonie po feriach, kiedy były akurat najlepsze warunki na trasach, karnet 4h na Skolnity kosztował 40 zł. Faktycznie Soszów i Czantoria mogłyby uatrakcyjnić ten skipass. Jest jeszcze całkiem niedaleko Brenna Świniorka, myślę ,że w związku z ciągłym rozwojem Szczyrku te mniejsze ośrodki będą musiały rozwijać współpracę,również między gminami.

A do Szczyrku- wciąż min 30 km i pół godz (jak dobrze się jedzie) dalej...

Względem Wisły różnica jest nieco mniejsza,  Na SON z Rybnika jest 8km dalej niż na Stożek i 15km dalej niż do stacji Skolnity.

Głównym problem są jednak tłumy w Szczyrku.