Skocz do zawartości

Lekko porysowane nowe narty kupione na allegro


karoldz

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli rzeczywiście są lekko porysowane na spodzie, to byc może miałeś szczęście trafić na uczciwego sprzedawcę... faktycznie, daj foty...

Cześć, Dostałem dzisiaj zamówione narty, wszystko okey jestem zadowolony ale są lekko porysowane na spodzie, ma to duży wpływ i czy jest sens robić problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co bylem w serwisie wszystko jest ok z nartą ale była źle przechowywana bo jest poobcierana, ale powiedziano mi że nie będzie miało to wpływu na jej własciwości.

Jeśli to były komórkowe volkl ractiger gs 175cm za 400zł Nowe z allegro to mimo rys nie radziłbym zwracać. A jeśli oferta zupełnie inna i nie tak korzystna cenowo to spróbuj chociaż pogadać ze sprzedawcą. Może zwróci Ci część kwoty zakupu w ramach rekompensaty. Na jazdę takie rysy nie będą miały wpływu ale na czas na zawodach już w jakimś stopniu tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie była to niewiadomo jaka okazja, może 100 zł w dół max, były to progressory 800 zaoferowali mi 50 zł ;) lub mogłem wybrać zwrot z kurierem na ich koszt ale nie mam czasu wiec wziołem te pieniądze. Lekkie skazy ma mogli wcześniej mi o tym powiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie była to niewiadomo jaka okazja, może 100 zł w dół max, były to progressory 800 zaoferowali mi 50 zł ;) lub mogłem wybrać zwrot z kurierem na ich koszt ale nie mam czasu wiec wziołem te pieniądze. Lekkie skazy ma mogli wcześniej mi o tym powiedzieć.

A ja powiem, że jest to lekko niepoważna sytuacja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rysy nie są głębokie a tylko zarysowania to w ogóle nie ma o czym mówić chociaż wiem ,że to boli.Wystarczy ,że raz przejedziesz po drobnym kamyczku których nie brak na trasie i tak będzie rysa więc przy pierwszym serwisie planowania nie będzie po niej śladu.A co zrobić w kolejce do wyciągu jak wszyscy sobie wzajemnie depczą po nartach ,aż żal a wielu ma nowe narty,cóż taka rzeczywistość a potem kupujący pyta się o ryski .Mi w pierwszy dzień w kolejce do wyciągu snowbordzista przejechał po nartach i zadarł wierzch taką jakby folię laminowanie lub t.p. do dzisiaj mnie to boli ale nie mam na to wpływu ,a mioże to i lepiej ile lat mam na nówkach a tak nawet lepiej to wygląda że narciarz zaprawiony w bojach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...