Jump to content

karoldz

Members
 • Posts

  70
 • Joined

 • Last visited

karoldz's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. A jak wyglada to priority line? Faktycznie cos daje?
 2. Czlowieku pojedz tam chociaz raz i zobacz na swoje oczy jak to wyglada a nie piszesz co ci sie wydaje. Na gasienicowej jest 4 osobowa a i tak chodzi w sezonie w oblozeniu 10%. Na goryczkowej robia sie kolejki ale glownie w weekendy w szczegolosci kwietniowe gdzie nic w pl nie bungla. Wszyscy i tak siedza w białce lub podobnych w sezonie.
 3. Widzę że wróżbita Maciej zawitał na forum, witamy!! Faktycznie jak ktoś lubi jeżdzić w kaszy z sporymi ubytkami w pokrywie śnieżnej to warunki są wyborne. Stok jest południowy i śnieg słabo się trzyma. Oczywiście da się pojeździć ale nie są to dobre warunki.
 4.   Nie zgodzę się kasza jakich mało wszędzie nawet w tym najwyższym odcinku. Byłem 2 dni temu.
 5. chyba 2400 z wiązaniami markera i fokami
 6. Czyli można się spodziewać kwiatków, które po paru zjazdach wypadną?
 7. Cześć, Znalazłem fajne używane nartki . Poprosiłem gościa o zdjęcia przesłał mi wszystko wyglada ok ale dziwi mnie że szata graficzna jest poniszczona co wskazuje że były mocno eksplatowane, natomiast ślizgi to poprostu nówki sztuki. co o nich myślicie, bo dla mnie jest to dziwne. Załączone miniatury
 8. ktoś orientuje się od jakiej prędkości wiatru wyłączają kolejki, zastanawiam się czy jechać na weekend bo podobnież będzie wiało około 40 km/h
 9. Cennik ogólnie lepszy przynajmniej jest karnet tylko na kanapy.
 10. Wpiszcie sobie w polu kod rabatowy SWIETA15 obniza to koszt jednej tranzakcji o 15 procent
 11. Czantoria na 100% się wyłamała bo już zdążyłem kupić karnet jakieś 2 tygodnie temu. Dzwonili do mnie czy chce zwrócić ze względu na brak czantorii.   Przecież można kupić karnet dowolne cztery dni po 4 godziny.   Karol.
 12. Wolałbym jednak mieć skistopa, więc może wybiore dynafit vertical lub radical, które waszym zdaniem będą dla mnie lepsze.
 13. Bardziej poszukuje sprzętu turowego, żeby sobie pochodzić, ale powiedzmy że jak już przykładowo wejdę na kasprowy to chciałbym móc bez problemu zjechać, lub jakimś rzadkim lasem w beskidach. Co do wiązań to myślałem o jakiś dynafita TLT ale jestem kompletnie nieobyty z tym tematem więc jestem otwarty na wszystkie propozycje.   Karol.
×
×
 • Create New...