Skocz do zawartości

Spodnie Dare 2b, czy warto?


michal_c

Rekomendowane odpowiedzi

witam, co sądzicie o tej firmie, jakieś doświadczenia?? Czy warto zakupić takie spodnie http://allegro.pl/sp...954042.html???? pzdr

Witam Kolega SławekW zakupił spodnie tej firmy na poprzednim czyli na PZjU2 chyba nawet z niższą membraną i nie narzeka. Mówi że są OK. Możesz sam na P.W. go podpytać. Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam I co dojechały? JAk pierwsze wrażenia na sucho???? Postrufka

Dojechały, chociaż wymieniałem z L na XL. L-ki wyglądały na mnie jak leginsy:D Generalnie kolor okazał się jakiś inny niż na zdjęciu, teraz wiem dlaczego nazywają się Red Alert :D Zastanawiają mnie suwaki na nogawkach, tzn. na całej długości nogawki. Po co tam one? Zastanawia mnie czy w tych miejscach spodnie nie będą przemakać? Widział już ktoś, coś takiego?

Witam Pewnie chodzi o sex w unii :D A co żona na to???? Postrufka

Żona powiedziała, żebym je spalił... bo nie pasują mi do niczego. Zazdrości:D cociaż fakt mogłem pokazać jej co chce kupić, tylko wtedy powiedziałaby: " po co Ci spodnie, przecież już masz, a ja nie mam dywanu w salonie..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dojechały, chociaż wymieniałem z L na XL. L-ki wyglądały na mnie jak leginsy:D Generalnie kolor okazał się jakiś inny niż na zdjęciu, teraz wiem dlaczego nazywają się Red Alert :D Zastanawiają mnie suwaki na nogawkach, tzn. na całej długości nogawki. Po co tam one? Zastanawia mnie czy w tych miejscach spodnie nie będą przemakać? Widział już ktoś, coś takiego?Żona powiedziała, żebym je spalił... bo nie pasują mi do niczego. Zazdrości:D cociaż fakt mogłem pokazać jej co chce kupić, tylko wtedy powiedziałaby: " po co Ci spodnie, przecież już masz, a ja nie mam dywanu w salonie..."

Suwaki na całych nogawkach umożliwiają założenie bez ściągania butów teoretycznie nawet jak masz na nogach narty. W praktyce zakładanie spodni rozpiętych całkowicie do dwóch części przy wietrze jest czasem bardzo trudne więc i tak stanu się raczej nie rozpina i przekłada buty narciarskie przez prawie całkowicie rozpięte nogawki po wcześniejszym wypięciu z nart.
Najlepsze rozwiązanie na rynku oferuje Raab zamki na 3/4 długości plus po dwa suwaki daje to możliwość oddzielnego rozsuwania otworów na udach i łydkach. Dzięki temu jak jest gorąco możesz w pełni otworzyć wentylację a jednocześnie nie mieć fruwających chorągwi (bo masz złapane na kolanie). Do tego waga 300 g przy dobrej oddychalności. Cena 700 zł .
Dare2B to przyzwoita firma (choć półkę niżej od np wspomnianego Raaba) - mam jej SS sprawdza się dobrze.

Pozdro
Wiesiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwaki na całych nogawkach umożliwiają założenie bez ściągania butów teoretycznie nawet jak masz na nogach narty. W praktyce zakładanie spodni rozpiętych całkowicie do dwóch części przy wietrze jest czasem bardzo trudne więc i tak stanu się raczej nie rozpina i przekłada buty narciarskie przez prawie całkowicie rozpięte nogawki po wcześniejszym wypięciu z nart.
Najlepsze rozwiązanie na rynku oferuje Raab zamki na 3/4 długości plus po dwa suwaki daje to możliwość oddzielnego rozsuwania otworów na udach i łydkach. Dzięki temu jak jest gorąco możesz w pełni otworzyć wentylację a jednocześnie nie mieć fruwających chorągwi (bo masz złapane na kolanie). Do tego waga 300 g przy dobrej oddychalności. Cena 700 zł .
Dare2B to przyzwoita firma (choć półkę niżej od np wspomnianego Raaba) - mam jej SS sprawdza się dobrze.

Pozdro
Wiesiek

Obudż się już 10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja obecnie w takich jeżdżę. Nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Ciepło, wygodnie.

 

A do gościa z dare2b. Zróbcie coś z tą waszą stroną. Wyszukiwanie tam czegoś to katorga i te rozmiary opisane w jakiś wam tylko znany sposób. A jak już coś znajdziesz to i tak tego nie ma :)

Są tu jacyś moderatorzy w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...