Skocz do zawartości

Najfajniejszy skręt w sezonie 2012


brelo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Czy fajniejszy był w prawo czy w lewo?Ważne na jakiej wysokości i w jakich okolicznościach.Czy śnieg był sypki czy mokry.Jak długo trwał i jaka temperatura zewnętrzna.:cool:

najlepszy byl kazdy skret w poprzednim sezonie, po utracie calego poprzedniego. kierunek, sila odsrodkowa i okolicznosci - NIEWAZNE, wazne , ze byl skret , a pozniej nastepny, nastepny......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy byl kazdy skret w poprzednim sezonie, po utracie calego poprzedniego. kierunek, sila odsrodkowa i okolicznosci - NIEWAZNE, wazne , ze byl skret , a pozniej nastepny, nastepny......

mialem dokladnie tak samo ! pierwszy zjazd jakbym sie uczyl na nowo jezdzic. zeszlej zimy bylem ok 60 dni na deskach, w tym sporo to byly na prawde niezle pow days. To byla piekna zima, po ponad rocznej przerwie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy fajniejszy był w prawo czy w lewo?Ważne na jakiej wysokości i w jakich okolicznościach.Czy śnieg był sypki czy mokry.Jak długo trwał i jaka temperatura zewnętrzna.:cool:

Wolę jak skręca kolega, i jak już to chyba wolę po grudzie. Na pewno trzeba uważać na skręty na pełnym speedzie, tym bardziej w pełnym mleku. Może być po białym proszku - mokrym? nie. Jaka temperatura? Czasem bywa gorąco ;)

Ja o moim najciekawszym SKRĘCIE pisać w detalach nie będę, bo jeszcze za posiadanie mnie wyhaczą

Ponieważ mowa o poprzednim sezonie więc mowa o "byłym" skręcie - a to już nie problem, używać skrętów wolno.

śnieg ubity, słoneczko, lekki wiatr i pusty stok achhh już bym sunęła, a jeszcze miesiąc:))

W Krakowie mieszkasz, pod nosem tyle możliwości, a Ty piszesz, że za miesiąc?! :) W promieniu 1-2h jazdy mamy pewnie jakieś 20-30 miejscówek, lepszych, gorszych - choć raczej to drugie to poślizgać się można na jakimś poletku z wyciągiem, najczęściej krzesełkowym - wybór jest. Na co tu czekać - aż zima się skończy? Trzeba posuwać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeden z fajniejszych był w Madonnie...  na trasie z Groste... chyba ze 4 lata temu... 

generalnie jadąc a w zasadzie goniąc kumpla.... zdecydowanie raczej szybko niż wolno...

wciskam sobie jak należy kolanko i myk.... zamiast o 45 stopni... w ułamku sekundy zrobiłem 180...

i jadąc tyłem zdążyłem tylko pomyśleć... "oj chyba zaraz ******** "

i bingo........ gleba była na tyle okazała że obie narty sterczały wbite tyłami w śnieg a ja leżałem jakieś 10-15 m poniżej mając nawet zdjęte rękawiczki z rąk :-)

 

Zostałem jednak sowicie wynagrodzony oklaskami i wiwatami pozostałych narciarzy przyglądających się 

całej sytuacji

Użytkownik jark edytował ten post 03 październik 2014 - 18:07 język ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...