Jump to content

Sposób na kaca

yukisan
 Share

Recommended Posts

Niepicie bywa często bolesne, czasami bardziej od kaca :D. Można zminimalizować kaca łykając podczas picia witaminę C. Ucząc się jeszcze :D (w zasadzie to cały czas się uczę), na warsztatach przyszło mi się zmierzyć z pewnym mistrzem stolarskim :D. Gościu z gatunku wodopojów przez ó :D. Na koniec zrobił nam ustny egzamin. Wiedzieliśmy o jego ogromnym pragnieniu, więc postawiliśmy mu małe co nie co. No, duże to było co nie co - w sumie 4 litry :D. Mając nadzieję, że będzie łatwiej zaczęliśmy po prostu ściemniać :). Gadamy, on popija, my gadamy ... gadamy ... i nagle ... . Gość mówi, że musi nas odpytać. No i zrobił to. Oczywiście popijając i łykając coś ukradkiem. Ledwo uszliśmy z życiem. Nasze początkowe założenie było błędne - gościu się nie upił. Ba rankiem, następnego dnia miał jeszcze większy apetyt o czym przekonali się koledzy z innej klasy :D. Aha, skąd dowiedzieliśmy się co ukradkiem łykał :D. Po tym egzaminie :cool:, nazwijmy to, zaglądnęliśmy do kosza na śmieci :eek: i naszym oczom ukazała się ... wytłoczka (blister) po witaminie C :eek: :D. Nie wiem jak, ale to działa. Miałem okazję spróbować tego wiele razy. Jest jeden warunek. Trzeba pamiętać o niej i tak co pół godziny łykać ją :).

Aby pić i rano wstać w nienajgorszej formie/a nawet dobrej!/....wraz ze znajomymi preferujemy własnej roboty cytrynówkę.Oczywiście na spirytusie/żeby nie było,że tylko na wódce/,dużo cytryn i cukru/glukozy.Również może być z miodem. Podczas imprezy "śruba" jest,natomiast o poranku nikt nie wie,co to kac..... Złota zasada-dużo wit.C pochodzenia'naturalnego' i dużo glukozy podczas przyjmowania... Jest jeden minus takiego trunku-stanowczo więcej się go wypije-gdyż "nie wywija na lewą stronę" podczas spożywania....;):D I wilk cały i owca syta:D

Odnośnie Aspiryny, to jak najbardziej wskazana na kaca,rozrzedza zagęszczoną krew i działa przeciwbólowo, oczywiście "klin" ma dokładnie takie samo działanie:D ale odwleka tylko w czasie to co nieuniknione.Do witaminy C obowiązkowo glukoza, sprawdzone, znacznie przyspiesza spalanie alkoholu :)

Ale fajne rzeczy piszecie :) Co zrobić żeby się nie upić :D Nie prościej pić mniej miast katować się aspiryna, witaminą c + gorzała? Nie , nie jestem abstynentką. Wrecz przeciwnie, czasem /ale tylko czasem/ lubię się upodlić. Ale pić żeby się nie upić? Na litość boską czy to męska odmiana anoreksji? A na kaca najlepsza jest praca. Serio, wcześnie odpalić wewnętrzny silnik miast wylegiwać się i wziąć się za coś konstruktywnego.