Jump to content

KingDiamond

Members
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

KingDiamond's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. To teraz jeszcze musimy pomyśleć nad odpowiednim pomalowaniem kasków:)
 2. To jeszcze do kompletu powinni wypuścić skórzane spodnie i ramoneski na narty:D
 3. Chodziło mi właśnie o przewagę dostępności alkoholu nad np. pompką do materaca, czy innymi cudami:):) Więc nawet jak nic nie zostanie, to spokojnie można wszędzie kupić A swoją drogą, to dobry pomysł zostawić piwko awaryjne na rano:)
 4. Czyli wracamy do punktu wyjścia, że KLIN jest najlepszy:D KLIN KLIN KLIN:):)
 5. Problem w tym, że nie zawsze jest pod ręką
 6. Czyli jak widać stary dobry KLIN jest niezastąpiony:)
 7. Jeżeli o mnie chodzi, to często oglądam filmy zamieszczone przez użytkowników proszących o wskazówki, później czytam jakie elementy do poprawienia zostały wyłapane przez bardziej doświadczonych użytkowników. Staram się je zapamiętywać i niejako uczyć na "cudzych błędach" Natomiast widziałem kilka filmów zamieszczonych na forum prezentujących naprawdę bardzo przyzwoitą jazdę, a skrytykowaną niemiłosiernie. Dlatego uważam, że takie porady owszem mogą być bardzo cenne i dzięki nim na wiele rzeczy zwróciłem uwagę, ale osobiście nie podchodzę to tego jak sprawa życia i śmierci, bo narty traktuję jako przyjemność, rekreację. Poza tym wątpliwe jest dla mnie czy taki forumowy profesjonalista na każdym kroku wytykający wszystkim błędy, mający ponad 5000 postów, ma w ogóle czas, żeby tak doskonale jeździć na nartach. Jak jeździ Bode Miller każdy widzi, a on bankowo nie przesiaduje w internecie na forum;) Pozdrawiam:)
 8. Taki kolejny dowód, że tamten delikwent był w błędzie: http://www.hawtmag.c...true-ski-bunny/ Kurcze, czemu u nas nie ma takich imprez:) Pozdrawiam;)
 9. Ładne dziewczyny nie jeżdżą na nartach, one latają, subtelnie i z wdziękiem:) POEZJA!!! Przy okazji pozdrawiam Gabrysię z Krakowa, bardzo miło było jechać kilka razy z Tobą na wyciągu:) Pozdrawiam:)
 10. @rco warunki rzeczywiście nie były dobre, ale spokojnie sobie poradziłem:) Zwłaszcza, że wszelkie niewygody zniwelował nowy wyciąg Karkonosz-Express:) A na spotkaniach z ekologami (na których bywam) nie używam siły, tylko konkretnych argumentów:) Miłego! Pozdrawiam:) Andrzej.
 11. Sportube Double Ski Case fajna sprawa, tylko ta cena:( Co do podróżowania z nartami pociągiem, to 4 lata temu jechaliśmy ekipą do Zakopanego z Wrocławia i nie było żadnego problemu; torby na półki bagażowe, a na to narty umocowane takimi gumami samochodowymi do bagażnika, zdało egzamin rewelacyjnie, a koszt gumki znacznie tańszy niż Sportube'a. Aha, za narty nic nie musieliśmy dopłacać, też się wcześniej upewnialiśmy i taką dostaliśmy informację. Najważniejsze, żebyś wszystko miał na widoku, bo o ile moim zdaniem trudniej wynieść znad głowy narty i kije, to uważaj przy samym wsiadaniu i wysiadaniu, żeby ktoś Ci się nie pomarszczył na portfel czy komórkę, jak się będziesz instalował z wszystkimi tobołami. Pozdrawiam.
 12. Na czwartym zdjęciu widać dlaczego:) Bo to wyciąg monitorowany:):):)
 13. We Wrocławiu w Pasażu Grunwaldzkim całą ekipa sklepu jest mówiąc delikatnie niekompetentna... Raczej znajdź serwis prywatny. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...