Jump to content

Wódka - inaczej

ski4ever
 Share

Recommended Posts

Jak komuś się znudzi z kieliszków:) Flaszka wódki, flaszka wody mineralnej gazowanej - dobrze zmrożone. Cytryna w plastrach, szklanka syropu cytrynowego lub pomarańczowego. Wyżej wymienione składniki umieścić w misce-salaterce, wymieszać. Można dodać lód. Nalewać łyżką wazową do szklanek. Smacznego!!

Może nie wódka,ale ..../na kanwie "wschodnich drinków"/ Drink o nazwie "ognie Moskwy" bądź "fajerwerki Moskwy"....hm,nie wiem dlaczego nie pamiętam dokładnie nazwy....:D:D:D Do wysokiej szklanki drinkowej wlewamy: 1/3 spirytusu 2/3 szampana-może być "radziecki" .....na tym wieczór może się zakończyć .... ;):D

Jak komuś się znudzi z kieliszków:) Flaszka wódki, flaszka wody mineralnej gazowanej - dobrze zmrożone. Cytryna w plastrach, szklanka syropu cytrynowego lub pomarańczowego. Wyżej wymienione składniki umieścić w misce-salaterce, wymieszać. Można dodać lód. Nalewać łyżką wazową do szklanek. Smacznego!!

Mieszac nie bede bo flaszki moga sie zbic.

• 1 month later...
  • 5 months later...

A JA ZASZALEJĘ :) WESOŁE GALARETKI Składniki: - cztery opakowania galaretek - woda - element rozweselający (100 ml na każdą galaretkę) Przygotowanie: Galaretki robimy z połowy wody (czyli 1/4 litra na paczkę galaretki). Garnki lub inne pojemniki z rozpuszczonymi galaretkami odstawiamy do ostygnięcia (ale nie stężenia!). Kiedy galaretki będą już chłodne dodajemy po 100 ml dowolnego alkoholu (może być wódka, rum, gin - dobrze żeby rodzaj alkoholu pasował do smaku galaretki). Odstawiamy do stężenia. Kiedy galaretka się zetnie wkładamy każde z naczyń na kilkanaście sekund do ciepłej wody dzięki czemu galaretka pięknie odejdzie od naczynia. Wykładamy na deskę do krojenia i kroimy w kostkę. Wszystkie galaretki mieszamy i napełniamy nimi szklanki / pucharki / kieliszki. UWAGA! Galaretki w smaku są niepozorne :)

Jello shots :)

Ja tą wersję ćwiczyłem z arbuzem. Robimy małą dziurkę w całym arbuzie, wkładamy lejek i systematycznie wlewamy białą. Potem do lodówki coby się przeżarło i schłodziło. A potem kroimy i konsumujemy (oczywiście bez skórki) - wódka i zagrycha w jednym :)

• 1 year later...

Boszzzzzz......... że tez zawsze znajdzie sie Ktoś, kto musi ulepszyć dobre.... i wychodzi jak zwykle.... ;) ;) ;)

Jeśli ktoś lubi wódkę i przepada za skittlesami to może mu wyjdzie na dobre... Zresztą bateria w pięciu kolorach będzie jak znalazł na czterodniówkę. Jedna w rezerwie :)