Skocz do zawartości

Dożynki 2011 / Valmeinier & Valloire & Val Thorens / 19.03.-25.03


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Szabirku my z Hesią rezygnujemy ze snowtrexowego ubezpieczenia (dla mnie OC jest stanowczo za niskie, a dla Hesi niewystarczająca wysokość KL :) ) Ubezpieczymy się w tym tygodniu w Allianzie i prześlemy skan polisy. Rozumiem, że w takim wypadku jesteśmy zwolnieni z dopłaty.

najprawdopodobniej tak, skana polisy która obejmuje ten okres przeslicie na: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szabirku my z Hesią rezygnujemy ze snowtrexowego ubezpieczenia (dla mnie OC jest stanowczo za niskie, a dla Hesi niewystarczająca wysokość KL :) ) Ubezpieczymy się w tym tygodniu w Allianzie i prześlemy skan polisy. Rozumiem, że w takim wypadku jesteśmy zwolnieni z dopłaty.

A podobno mieliśmy się zwracać "Szanowny Panie Piotrze"... :P P.S. Ja też się ubezpieczę we własnym zakresie. Pozdrawiam, J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kliknąłem sobie dwie 4 czyli dołączyliśmy do zacnego grona dożynkowych narciarzy. Jakie i ile porterowozów pojedzie okaże się niebawem - napiszę:cool:

Cześć Gdyński Kabanosie! :) Ty jeszcze pewnie się w chacie po powrocie nie zalogowałeś na dobre, a już bukujesz wyjazd w marcu...:) Podziwiam, zazdroszczę, składam wyrazy uznania...! ...a ja się martwie, że już 5 dni tegorocznego marnego 26 dniowego urlopy wykorzystałem....:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że jestem juz w kolejnym apartamencie :D Jak tak dalej pójdzie będę spał na basenie, w saunie lub w barze czy to jest ukaranie za brak jednomyślności z Zarządem :P wyjazdu zostało 1 miejsce w Zafirze 1. Zechar Opole = 4"Zecharowóz 2. AndyCRX = 4"Zecharowóz 3. faf500 = 4"Zecharowóz 4.

Użytkownik zechar edytował ten post 26 styczeń 2011 - 10:03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam pytanie do osób, które już były na takich zorganizowanych tą drogą wyjazdach. Czy ten wyjazd będzie na 100%? Bo zamierzam kupić nowy sprzęt, a jeśli nie wypali to: 1. Zakupu dokonalabym za rok 2. Zapłakałabym się na śmierć :P Mogę już czuć, że jeżdzę na nartach w Valmeinier?? :) pozdrawiam

Kochanieńki, na tym forum nie ma lipy a nasz Szabir to super gość,możesz już pakować walizy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem żeby którykolwiek był odwołany mogą najwyżej nastąpić roszady w składzie przecież każdy z nas płaci zaliczkę, a na sporo przed wyjazdem całość. Najlepszy sposób na przekonanie się to poczytanie działu – Relacje z wyjazdów. „Ojciec Dyrektor" już sporo tego zorganizował „firma” jest pewniejsza niż nie jedno biuro podróży. :D:D P.S. Qaz aż zmienił Ci płeć z wrażenia, a to jest jeden z uczestników poprzedniego wyjazdu – pewnie dlatego :D:D:D

Użytkownik Bogdan100 edytował ten post 30 styczeń 2011 - 11:52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy+2 osoby, które dzisaj kliknęły w snowtrex-owe rezerwacje. Gdynia i 3-miasto rośnie w siłę. Właśnie dołączyły do naszej ekipy dwie nowe, godne zufania, osoby. Marioka i Artur. Mam nadzieję, że za przykładem "Niebieskiego Krzysia" szybko zrobią sobia forumowe nick-i i się zadomowią. Gdynia ma nowych i wolne miejsca w ich aucie:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy+2 osoby, które dzisaj kliknęły w snowtrex-owe rezerwacje. Gdynia i 3-miasto rośnie w siłę. Właśnie dołączyły do naszej ekipy dwie nowe, godne zufania, osoby. Marioka i Artur. Mam nadzieję, że za przykładem "Niebieskiego Krzysia" szybko zrobią sobia forumowe nick-i i się zadomowią. Gdynia ma nowych i wolne miejsca w ich aucie:cool:

Welcome Home, własnie przyjechałem z Nassfweld. pytają mnie kolejne osoby o miejsca więc Porterku daj aktualne info o składzie ap. Portrmanów może się kogoś dopisze w wolne miejsca bo np. Violek pytała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome Home, własnie przyjechałem z Nassfweld. pytają mnie kolejne osoby o miejsca więc Porterku daj aktualne info o składzie ap. Portrmanów może się kogoś dopisze w wolne miejsca bo np. Violek pytała

Moje 2 apartamenty będą kompletne, porterowóz też - tym razem Krzyśkowa 8 VITO. Artur i Mariolka zrobili sobie rezerwację ale chyba trzeba poczekać na przelew - wtedy wszystko będzie na 100% wiadomo:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogrubioną czcionką wyróżniono osoby które dokonały zapłaty ) 1 Szabir - Katowice =8"Zuzobus 2 Ordak - Warsawa = 9"Ordakowóz 3 Bogdan100 - Olsztyn =9"Ordakowóz 4 Napoleon - Lublin =9Zuzobus 5 Napoleonowa - Lublin -8"Zuzobus 6 Millagros - Z Bajki 1 Zuzayy- Lublin =8"Zuzobus 2 Tymoka - Lublin =8"Zuzobus 3 Siostra Natasza - Lublin= 8"Zuzobus 4 Skandal - Warszawa =9"Ordakowóz 5 Nieprawda - Warszawa = 9"Ordakowóz 6 Ilusfilus - Kraków =9"Ordakowóz 1 Darek C. - Lublin = 8"Zuzobus 2 Lila C = Lublin = 8"Zuzobus 3 Jarosław Z. - Lublin = brak informacji 4 Zechar -Opole = 4"Zecharowóz ? 5 Adam K. Warszawa = brak informacji 6 AndyCrx - Brzozów = 4'Zecharowóz ? 1 faf500 - Skawina- 4 Zecharowóz ? 2 Sese - Wrocław = 3"sesolot 3 Heski - Wrocław = 3"sesolot 4 Wueres - Wrocław = 3"sesolot 5 N086 - Kostomłoty = 9"Ordakowóz 6 N0886/2 - kostomłoty =9"Ordakowóz 1 crazy74 - Gdynia = 4 crejzobus 2 Crazy74/2 - Gdynia= 4" crejzobus 3 Scatman_wawa - Warszawa = 4"crejozbus 4 Tomassino - Warszawa= 4 crejzobus 5 Agnieszka M - Milanówek = 9" Ordakowóz 6 Piotr K - Milanówek =9"Ordakowóz 1 Goja - Lębork -4" gojobus 2 radz!o -3city = 4"gojobus 3.Bodecznosc - Gdańsk = 4"Gojobus 4.Piem - Gdańsk = 4"gojobus 1 Dzierżb - Warszawa =4 kitowóz 2 Kitunia = Warszawa = 4"4kitowóz 3 bet- Kielce = 4"kitowóz 4 gintor - Białystok = 4"kitowóz 1. Porter - Gdynia = porterowóz 2. Porterowa - Gdynia = porterowóz 3. Niebieski Krzyś- Gdynia = porterowóz 4. 1. Piotr A.- Gdynia = porterowóz 2. Gosia A -.Gdynia = porterowóz 3. Ewa A. - Gdynia = porterowóz 4. BBasia- Warszawa - porterowóz 1 Violek - Wrocław 2. SławeW - Warszawa = samolot 3. 4 dopłaty do 100% należy wnieść najpóźniej do 10 lutego ! ap. 6 - osob. 370 zł/os ap. 4 - osob. 621 zł/os* niestety snowtrex podnósł cenę w ap. 4 os o 42 zł, dlatego tyle będzie więcej dopłaty, myślę że jest to do przeżycia.. -------------------- *sese i hesski po 39 zł

Użytkownik Szabir edytował ten post 31 styczeń 2011 - 22:48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, nie na 10-go a na 5 lutego został wyznaczony przez organizatora termin dopłaty do 100%. Wobec powyższego, proszę wszystkich o wywiązanie się z płatności w/w terminie (a jeśli jest to możliwe to i troszkę wcześniej..) Za zrozumienie serdecznie dziękuję.

------------------------------ dopłaty z ubezpieczeniem: ap. 6 - osob. 370 zł/os ap. 4 - osob. 621 zł/os

Użytkownik Szabir edytował ten post 01 luty 2011 - 19:38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest szefie!!!!!!! Ale widzę ,że w czasie nieobecności Szanownego Kolegi sypnęło słodkościami na jego temat . Ale ostrzegam was to jest Lodowy /od słowa lód/ Potwór-jak mu nie postawicie loda ,za fatygę organizacji ,to robi się smutny!:D:D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------- z ostatniej chwili: dopłaty do 100% należy wnieść najpóźniej do 5 lutego ! ap. 6 - osob. 370 zł/os ap. 4 - osob. 621 zł/os -------------------------------------------------------------------------- (pogrubioną czcionką wyróżniono osoby które dokonały zapłaty w 100% ) 1 Szabir - Katowice =8"Zuzobus 2 Ordak - Warszawa = 9"Ordakowóz 3 Bogdan100 - Olsztyn =9"Ordakowóz 4 Napoleon - Lublin =9Zuzobus 5 Napoleonowa - Lublin -8"Zuzobus 6 Millagros - Z Bajki 1 Zuzayy- Lublin =8"Zuzobus 2 Tymoka - Lublin =8"Zuzobus 3 Siostra Natasza - Lublin= 8"Zuzobus 4 Skandal - Warszawa =9"Ordakowóz 5 Nieprawda - Warszawa = 9"Ordakowóz 6 Ilusfilus - Kraków =9"Ordakowóz 1 Darek C - Lublin = 8"Zuzobus 2 Lila C = Lublin = 8"Zuzobus 3 Jarosław Z - Lublin = brak informacji 4 Zechar -Opole = 4"Zecharowóz 5 Adam K. Warszawa = brak informacji 6 AndyCrx - Brzozów = 4'Zecharowóz 1 faf500 - Skawina- 4 Zecharowóz 2 Sese - Wrocław = 3"sesolot 3 Heski - Wrocław = 3"sesolot 4 Wueres - Wrocław = 3"sesolot 5 N086 - Kostomłoty = 9"Ordakowóz 6 N0886/2 - kostomłoty =9"Ordakowóz 1 crazy74 - Gdynia = 4 crejzobus 2 Crazy74/2- Gdynia= 4" crejzobus 3 Scatman_wawa - Warszawa = 4"crejozbus 4 Tomassino - Warszawa= 4 crejzobus 5 Agnieszka - Milanówek = 9" Ordakowóz 6 Piotr K - Milanówek =9"Ordakowóz 1 Goja - Lębork -4" gojobus 2 radz!o-3city = 4"gojobus 3. Bodecznosc - Gdańsk = 4"Gojobus 4. Piem - Gdańsk = 4"gojobus 1 Dzierżb - Warszawa =4 kitowóz 2 Kitunia = Warszawa = 4"4kitowóz 3 bet- Kielce = 4"kitowóz 4 gintor - Białystok = 4"kitowóz 1. Porter - Gdynia = porterowóz 2. Porterowa - Gdynia = porterowóz 3. Niebieski Krzyś- Gdynia = porterowóz 4. 1. Piotr A.- Gdynia = porterowóz 2. Gosia A -.Gdynia = porterowóz 3. Ewa A. - Gdynia = porterowóz 4. BBasia- Warszawa - porterowóz 1. Ross - Katowice = 4" Rossowóz (otwarci na przygarnięcie do większego pojazdu) 2. PrzyszłaPaniRoss - Katowice = 4" Rossowóz (otwarci na przygarnięcie do większego pojazdu) 3. Kuzyn - Katowice = 4" Rossowóz (otwarci na przygarnięcie do większego pojazdu) 4. Pablo - Katowice = 4" Rossowóz (otwarci na przygarnięcie do większego pojazdu) 1 Violek - Wrocław - 4" Zecharobus ? 2. SławekW - Warszawa = samolot 3. Event - Warszawa - szuka transportu 4 WOLNE 50 osób --------------------------- transport: zostało 1 miejsce w Zafirze 1. Zechar Opole = 4"Zecharowóz 2. AndyCRX = 4"Zecharowóz 3. faf500 = 4"Zecharowóz 4. -------------------- *sese i hesski po 39 zł

Użytkownik Szabir edytował ten post 02 luty 2011 - 21:40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was. Dopisuję się na wyjazd. Potwierdzę w piątek (kwestia podpisania urlopów) wpisem na forum, mailem do Organizatora i potwierdzeniem wpłaty;-) Skład ode mnie: 1. Ross - Katowice = 4" Rossowóz (otwarci na przygarnięcie do większego pojazdu) 2. PrzyszłaPaniRoss - Katowice = 4" Rossowóz (otwarci na przygarnięcie do większego pojazdu) 3. Kuzyn - Katowice = 4" Rossowóz (otwarci na przygarnięcie do większego pojazdu) 4. Pablo - Katowice = 4" Rossowóz (otwarci na przygarnięcie do większego pojazdu) Poza mną reszta nie jest zarejestrowana na forum. Dojazd raczej własny chyba że urodzi się jakiś bus który nas wszystkich zabierze z Katowic.

Użytkownik Ross edytował ten post 02 luty 2011 - 20:53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy+2 osoby, które dzisaj kliknęły w snowtrex-owe rezerwacje

No i nie mamy tych gołąbków:( Mariolka przestraszyła się, że sobie nie przypomni narciarstwa a Artur bez niej ... Nie wiem czy snowtrex już odpuścił ich rezerwację ale na stronie, o dziwo, pojawiły się turnusy od 17 marca:confused: BBasia potwierdziła wyjazd i niebawem zapłaci. Może też okazać się, że będzie wolne miejsce w naszej 4 i aucie. Jak się tylko wyklaruje to napiszę. 3-City mam nadzieję, że tym razem dzięki zdecydowanie mniejszej ilości uczestników będzie się nam łatwiej zintegrować:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby była taka opcja, to też byłbym chętny na 2 miejsca. Transportu nie mam, ale mogę zaoferować 400l boxa :D. Pozdrawiam

gadaj z Daro109f, oni ( 5 osóB) + izabelllle + Ty = się obłożenie 2 ap 4 -osobowych. Zgadajcie się szybko z rana bo jutro trzeba klepać reserve.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasobność portfela: średnie strefy stanów niskich.

Dobrze, że to nie problemy finansowo-seksualne >> otwierasz portfel, a tam ch** :D (admin, nie edytuj, pls) Widać, że jajcarz z Ciebie - nie marudz tylko się zapisuj ;) Odmłodniejesz :) Pzdr M.

Użytkownik Maarcel edytował ten post 04 luty 2011 - 07:45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...