Skocz do zawartości

Zbroja


Sencei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co myślicei o takich zbrojach? oczywiścei można odpowiadać typu "po co ci zbroja, kup sobie żółwia, zaoszczędzisz, a na pewno ci wystarczy", ale mnei to nie interesuje za bardzo, bo ja chcę wiedzieć, czy ta zbroja, której linki zaraz wkleję, jest dobrej jakości, warta tej ceny, czy lepiej dozbierać do zbroi ze znaczkiem? 1- http://allegro.pl/it..._185_cm_ce.html

Użytkownik Sencei edytował ten post 12 październik 2009 - 16:46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi, ale gdiześ na forum ktoś pisał, że lepiej kupić zbroję rowerową niż narciarską, bo mniej ruchy krępuje, a poza tym narciarskie są drogie.

No krępuje. Ja bym chyba jednak szukał czegoś bardziej "elastycznego". Chyba źle by mi się jeździło w czymś takim. Mam zbroję firmy Demon i praktycznie jej się nie czuje, a kilka razy się przydała :). Tak na prawdę to nie kupowałbym czegoś takiego bez mierzenia i zobaczenia jak się w tym czuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos z was widział tę zbroję, czy piszecie, że warta ceny, a nie macie pojęcia, jak to wygląda, jakie szwy itp. :)... ?

Drogi kolego jeśli chodzi o tą zbroję to ma ją kilku chłopaków z Chorzowa fakt że używają jej do rowerów ale sprawdza się skoro jeździ w nich kilku rowerzystów. Osobiście nie maiłem jej na sobie ale widziałem ją z bliska i wyglądała całkiem dobrze. Dlatego pozwoliłem sobie napisać że jakość do ceny jest bardzo dobra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nie nie, nie sprzedaje. Po prostu trzeba iść z duchem czasu i planuje sobie coś wyfasować. Prezentowany egzemplarz jest muzealnym ale zamierzam na jego wzór zrobic kopie. Stal nierdzewka, dodatkowo zabezpieczna spacjalna warstwą niewidocznego dla oka tworzywa, zawiasy i elementy ruchome na teflonie, od wewnątrz elegancaka wyściółka (membrana 20000, kolor do wyboru). Do tego oczywiście hełm z przyłbicą, w wizurze szyba podwójna próżniowa z emiterem elektronów odpalnym zdalnie przez trzykrotne mrugniecie powiek. Tanio nie jest dlatego zrezygnowałem z wesrji exlusive w kolorze złotym i rogami na hełmie ala wiking. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co myślicei o takich zbrojach? 1- http://allegro.pl/it..._185_cm_ce.html

Mam chyba taka (na 95%). To jest produkt firmy UTIKA (Pakistan). Bardzo dobry stosunek price/performance, zbierala swego czasu dobre recenzje na forach motocyklowych. A skoro dla motonitow dobra to dla narciarzy tez. Jezdze na snowb. i caly czas sie wywracam [taka szkola jazdy ;) ], uratowala mi juz pare razy plecy. Jedyny minus to to, ze jest na dosc gestym materiale (ale przepuszczajacym powietrze), pelna siatka pewnie bylaby lepsza. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny buzer ;) Tylko że zakładam go jak jest lato i jak śmigam po mieście na ścigaczu :) Najlepiej to przymierzyć go, bo nie może być za duży! Jak kupisz ten buzer to trzeba coś pod ten buzer ciepłego, no i na buzer kurtkę i śmigasz :cool: A jak chcesz jeszcze lepszą ochronę to kup to :P:D http://allegro.pl/item775775759_promocja_kombinezon_2_czesciowy_z_garbem.html#gallery W kurtce masz garba na plecach a to daje lepszą areodynamike!:cool: no i ślizgi na kolanach :D możesz sie ostro wykładać w zakręty :P:cool: taki mały żarcik;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...