Jump to content

Życzenia urodzinowe.

kmusial
 Share

Recommended Posts

• Replies 954
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

• 2 months later...
Jutro - prawdopodobnie - nie będę miał niestety okazji, żeby złożyć w tym miejscu netowe życzenia dla mojego serdecznego i kudłatego Druha, więc niniejszym teraz to czynię, a całą resztę (w tym oprawę muzyczno-gastronomiczną) nasz Kudłatek zobaczy i doświadczy już na miejscu ;-) Zdravim :-)

• 2 weeks later...
No i ja również się przyłączam do "jahulcowych" życzeń, coby nam jeszcze długo (bez żadnych wycieczek-ucieczek) towarzyszył we wspólnych eskapadach, i to nie tylko zimowych ... ;-)), bo i letnie hobby mamy podobne (i wcale nie myślę tutaj zaraz o dziewczynach :-D) Zaś resztę "merytorycznych" - tym razem - życzeń na Molkowej Majówce złożę Ci osobiście ... Aha Pamiętaj Wojtas - mocna neutrogena, albo inny dobry krem i to nie tylko do twarzy :-D

Jahulec wszystkiego najlepszego! :D Przy najbliższej okazji (w niedzielę?) nawet piwko na Twoje zdrowie wypiję. ;)

To może zrobimy taki wirtualny "tele-most" i my też w tym czasie dźwigniemy z chłopakami jakieś szkiełko do góry ... ;-) Kolumienko - zapodasz hasło o której ... ? Zdravim :-)

To może zrobimy taki wirtualny "tele-most" i my też w tym czasie dźwigniemy z chłopakami jakieś szkiełko do góry ... ;-) Kolumienko - zapodasz hasło o której ... ? Zdravim :-)

W niedzielę ekipa warszawska wybiera się na rowery (NINIEJSZYM ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH! :D), więc będzie okazja wznieść symboliczny toast w większym gronie. :):rolleyes:

• 1 month later...