Skocz do zawartości

Życzenia urodzinowe.


kmusial

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Jutro - prawdopodobnie - nie będę miał niestety okazji, żeby złożyć w tym miejscu netowe życzenia dla mojego serdecznego i kudłatego Druha, więc niniejszym teraz to czynię, a całą resztę (w tym oprawę muzyczno-gastronomiczną) nasz Kudłatek zobaczy i doświadczy już na miejscu ;-) Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No i ja również się przyłączam do "jahulcowych" życzeń, coby nam jeszcze długo (bez żadnych wycieczek-ucieczek) towarzyszył we wspólnych eskapadach, i to nie tylko zimowych ... ;-)), bo i letnie hobby mamy podobne (i wcale nie myślę tutaj zaraz o dziewczynach :-D) Zaś resztę "merytorycznych" - tym razem - życzeń na Molkowej Majówce złożę Ci osobiście ... Aha Pamiętaj Wojtas - mocna neutrogena, albo inny dobry krem i to nie tylko do twarzy :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jahulec wszystkiego najlepszego! :D Przy najbliższej okazji (w niedzielę?) nawet piwko na Twoje zdrowie wypiję. ;)

To może zrobimy taki wirtualny "tele-most" i my też w tym czasie dźwigniemy z chłopakami jakieś szkiełko do góry ... ;-) Kolumienko - zapodasz hasło o której ... ? Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zrobimy taki wirtualny "tele-most" i my też w tym czasie dźwigniemy z chłopakami jakieś szkiełko do góry ... ;-) Kolumienko - zapodasz hasło o której ... ? Zdravim :-)

W niedzielę ekipa warszawska wybiera się na rowery (NINIEJSZYM ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH! :D), więc będzie okazja wznieść symboliczny toast w większym gronie. :):rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...